Žiūrėti geriausius merginų pasirodymus ir rungtynes ​​krepšinyje

Gianna Donnarummo, Hamden: Antro kurso studentas pelnė 30 taškų, įskaitant pergalės krepšį, kai Hamdenui atėjo laikas 61:59 nugalėti Handą.

Braeden LeBeau, Šiaurės Brenfordas: LeBeau į Šiaurės Branfordo komandą įmetė 32 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir blokavo 5 metimus. Pergalę ne konferencijoje 61:33 Branforde.

Lauren Sabia, Simsberis: Vyresnysis per savo karjerą pelnė daugiausiai 31 tašką, įskaitant 5 tritaškius 52:37 pergalę prieš Wethersfieldą.

Ciara Collins, Rytų Bristolis: Collinsas išliko karštas su 24 taškais „Lancers“ pergale 59:47 prieš „East Catholic“.


Rory Kuzdy, Ludlowe: Kuzdy pelnė 22 taškus, 18 iš jų antrajame kėlinyje, kai Ludlowe 59:48 nugalėjo Grinvičą.

Kenzie Sirowich, Seymour: Dar vienas Sirowičiaus trigubas dublis – 25 taškai, 24 atkovoti kamuoliai ir 12 rezultatyvių perdavimų 74:50 pergalę prieš Watertown.

Jaylice Rosario, Maloney: Pergalę prieš Tollandą rezultatu 57:41 Junioras iškovojo trigubą dublį ir pelnė 34 taškus, atkovojo 20 kamuolių ir pelnė 11 taškų.

Kassidy Carrano, West Haven: Carrano surinko 21 tašką, atkovojo 5 kamuolius, perėmė 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kai Westies įveikė Sheltoną 66:29.

Claudia Schneider, Pomperaug: Schneideris pelnė 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, kai „Panthers“ 57:28 įveikė „Bunnell“.

Caitlyn Rea, Naujasis Fairfildas: Antrasis žaidėjas 36:21 įveikė Westoną, pelnęs 14 taškų, pelnęs 9 kamuolius ir atkovojęs 7 kamuolius.

Kaya Weiskopf, Ridgefield: Weiskopfas pelnė 15 taškų ir atvedė „Tigers“ į FCIAC pergalę 49:42 prieš Wardą.

Sophia Coppola, ranka: Coppola parodė puikų rezultatyvumą Hand prieš Hillhouse – pelnė 25 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 vagystes ir blokavo 3 metimus.

Gracey Massicotte, Maloney: Vyresnysis pelnė 20 taškų ir surinko 5 3 sekundes, kai Maloney nugalėjo Bristolio centrinę komandą.

ŽAIDIMŲ ŽIŪRIMAS

Thomaston mieste Nonnewaug, St. Thomaston 6: Nonnewaug yra 8:1, o Thomastonas gina Berkshire lygos čempioną, Thomastonas įmuša 5:3, bet visus tris pralaimėjimus iš lygos laimėjo 2 Notre Dame-Fairfield, 7 rankoje ir Windsor Locks.

Danbury Nr. 10 Juozapas, Ket. 7: Sezonui įpusėjus, tokios rungtynės turi nueiti ilgą kelią, kad išsiaiškintų žaidėjus atkrintamosiose.

Nr. 5 SHA West Haven Penk. 6: SCC D-2 finalo pakartotiniame mače dalyvauja 25 GameTimeCT žaidėjai, kurie seks Rosa Rizzitelli iš SHA ir Amani Abuhatab iš West Haven.

Waterford Bacon akademijoje, penktadienį. 6: Milly Walker ir Waterford bando tapti pirmąja ECC komanda, pralaimėjusia Baconą.

Danbury Nr. 1 Newington, šeštadienis. 11: Tai bus trečiosios Newingtono namų rungtynės šį sezoną, Danbury atvyksta į miestą kaip trečiasis FCIAC varžovas, su kuriuo šį sezoną susikaus Nor’easters.

Šv. Paulas Warde, So. 11: Žaidime, nukeltame į gruodžio 27 d. Paulius palieka NVL ir išvyksta į FCIAC, kad susidurtų su visada kietais Mustangais.

Nr. 9 Simsbury, Nr. 3 Ridgefield, Šeštadienis 5:30: Ridgefieldas pralaimėjo 1-oje CCC Newingtono vietoje, kuri taip pat yra Simsbury konferencijos namai.

– Scottas Ericsonas

Leave a Comment