West Kelowna išnaudojo visas ilgas keliones į šiaurę ir šeštadienį 5:1 nuvertė princą George’ą – BCHL

„Warriors“ serija pasiekia penkis taškus

Šeštadienį vykusiose West Kelowna Warriors rungtynėse nuovargio nebuvo.

Nepaisant naktinės kelionės autobusu pas princą George’ą po penktadienio namų rungtynių Royal LePage Place aikštėje, „Warriors“ komandai pasisekė ir šeštadienį 5:1 nuvertė „Spruce Kings“.

Princas George’as penktadienio vakarą žaidė namuose, laukdamas atvykstančių „Warriors“.

Pirmą kartą be įvarčio, ​​svečiai išsiveržė ir antrajame perėmė kontrolę, pasinaudoję „Spruce Kings“ paradu prie baudos aikštelės.

Elanas Baras Levas Wise’as ir Felixas Trudeau susijungė dėl jėgos žaidimo, nes šeimininkams pavyko atimti keturis nepilnamečius iš eilės.

Dylanas Brooksas, komandoms suvienodėjęs, prieš kėlinio pabaigą padidino pranašumą iki 3:0.

Johnas Evansas trečiojo kėlinio pabaigoje pridūrė draudimą, kol Nicas Rheaume’as sugriovė Johnny Derricko pasiūlymą dėl uždarymo likus trims minutėms iki pagrindinio laiko.

Po kelių sekundžių įvarčius užbaigė Christophe’as Farmeris.

Prieš savaitę „Royal LePage Place“ princą George’ą aplenkę „Warriors“ komanda „Spruce Kings“ iškovojo 139 minutes ir 12 sekundžių, datuojama vasario mėn. 23 pakreipimas Prince George.

Šeštadienio pergalė, penktoji iš eilės, „Warriors“ nutolina dviem taškais nuo „Spruce Kings“ kovoje dėl trečiosios vietos divizione.

„Warriors“ turi laimėti tik dvi iš likusių penkerių rungtynių, kad iškovotų trečią vietą ir tikėtiną susitikimą su Vernon Vipers pirmajame atkrintamųjų varžybų etape.

West Kelowna nedirba iki ketvirtadienio, kai pramogauja „Salmon Arm“. Ketvirtadienis yra 18 val