Vidurinės mokyklos berniukų krepšinis: Piutei nusiminė prieš Panguitch 1A titulo rungtynėse

Važiuodamas į berniukų 1A čempionato rungtynes ​​su Panguitch, Piutė žinojo, kad negalės nusileisti nė sekundei.

Taigi „Thunderbirds“ šoktelėjo į priekį anksti ir niekada nepasidavė persvaroje, kad šeštadienio vakarą Richfielde 49:42 atimtų čempiono titulą ginantį Panguitchą.

„Jie geri“, – sakė ketvirto kurso „Piute“ treneris Ericas Jessenas iš Panguitch. – Jie gerai drausmingi ir neapverčia kamuolio.

Šeštadienio rungtynes ​​Piute du kartus per sezoną nugalėjo savo 20 regiono varžovą ir padarė du pagrindinius pakeitimus, kad pasiektų finalą.

Pirmasis buvo didesnis dėmesys lentoms ir gynybai, o antrasis buvo mąstymo pasikeitimas.

„Atšokome. Tai buvo didžiausias skirtumas per pirmąjį kėlinį “, – sakė Jessenas ir pridūrė, kaip gerbia Panguitch programą.

„Pasakiau (Panguitch) treneriui (Curtisui) Barney, kad jis buvo mano Achilo kulnas visą mano trenerio karjerą“, – sakė Jessenas. – Pagaliau gavau vieną.

Kalbant apie mąstymą, tai žaidėjai ėmėsi pakeisti važiuodami autobusu namo po pusfinalio pergalės prieš Manilą.

„Praėjusį vakarą kalbėjomės ir pasakėme, kad pavargome nuo to, kad visi sako, kad galime įveikti šiuos vyrukus“, – sakė Piute’s Raegen Gleave.

„Vietoj to reikėjo pasakyti: „Mes nugalėsime šiuos vaikinus“, ir šiandien mes pasirinkome tokį mąstymą.

Atrodė, kad tai pasiteisino, nes Piute’s Brooksas Daltonas padėjo pirmuosius taškus į švieslentę. Po šio pradinio krepšio persvara pasikeitė keturis kartus, bet tada Gavinas Morganas pataikė pirmuosius du Piutei kibirus.

Tada Kyle’as Morganas metė pirmąjį iš keturių tritaškių, o po to greitai į krepšį įmušė komandos draugas Jadenas Westwoodas.

Westwoodas tada pataikė tritaškį, kuris pirmame kėlinyje išvedė „Thunderbirds“ 17:5 ir 6:08.

Panguitcho žaidėjas Cody Hatchas atsakė vienu iš savo, tačiau Piutė ir toliau išlaikė dviženklę persvarą per antrąjį kėlinį, kuris baigėsi rezultatu 24:13.

„Thunderbirds“ išlaikė pranašumą per trečią posmą, bet Panguitchas sumažino atsilikimą iki keturių taškų likus žaisti 1:04, kai Tuckeris Chappellas per paskutines aštuonias minutes pelnė septynis iš 15 taškų.

Jis ir Paxtonas Wolfely, kuris taip pat pelnė 15 taškų, paskutinėmis minutėmis atliko pagrindinius Panguitcho metimus.

Tuo tarpu visus rezultatyviausius žaidėjus pelnęs 17 taškų Kyle’as Morganas susijungė su sankabos baudų metimais atkarpoje.

Jis taip pat sugebėjo dėti, kai nuskambėjo paskutinis garsinis signalas, patvirtinantis Piutės pergalę.

„Mes žinojome, kad esame pranašesni ir neturime ko prarasti“, – sakė Gleave’as. „Mes tiesiog turėjome išeiti ir sunkiai su jais žaisti.

„Noriu padėkoti visiems, ypač sirgaliams ir treneriams.

Gleave’as teigė, kad valstybinio trofėjaus kėlimas virš galvos buvo nereali patirtis ir laukiamas atlygis už sunkaus darbo sezoną.

„Tai buvo svajonės išsipildymas“, – sakė jis. „Laikydamiesi žaidimo plano, padarėme tai, ką turėjome padaryti. Jei manysime, kad esame geriausi, būsime geriausi“.

Pergalė Piutei buvo ir antrasis šios nakties valstijos čempionatas, nes merginos iškovojo antrąjį titulą iš eilės žaidime prieš pat vaikinų titulo rungtynes.

„Tai buvo tik gera komandos chemija“, – sakė Gavinas Morganas. “Tai nuostabu. Tai buvo geras komandinis darbas. Šiais metais jie mus nužudė dar tris kartus. Visa mūsų strategija buvo susižaisti ir atkovoti kamuolius, ir tai pasiteisino.

Tai Piutei pirmasis vaikinų valstybinis čempionatas nuo 1996 m. ir antrasis bendroje įskaitoje.