Vanagai „Raptors“ – žaidimo apžvalga – 2022 m. vasario 4 d

TORONTAS – Pascalis Siakamas išlygino savo sezono maksimalų 33 taškų skaičių, Fredas VanVleetas pelnė 26 taškus ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, o Toronto „Raptors“ penktadienio vakarą įveikė Atlantos „Hawks“ 125:114 ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

„Raptors“ taip pat pirmadienio vakarą Atlantoje 106:100 įveikė „Hawks“ ir „Hawks“ patyrė tik du pralaimėjimus per pastarąsias 10 rungtynių prieš Torontą.

Siakamas per pirmąjį ketvirtį pelnė 21 tašką. Gary Trent Jr. pelnė 19 taškų, Scottie Barniesas 16, Chrisas Boucheris 11 ir Preciousas Achiuwa 10.

Atlantai po 23 taškus pelnė De’Andre’as Hunteris ir Johnas Collinsas, 22 – Trae Youngas ir 13 rezultatyvių perdavimų, o Bodanas Bogdanovičius – 18 taškų.

„Ši komanda paspartins jus savo spaudimu, gaudymu ir keitimu gynyba“, – apie „Raptors“ kalbėjo „Hawks“ treneris Nate’as McMillanas. „Turėjome keletą vėlyvų posūkių, kurie mums pakenkė“.

Be dviejų pergalių prieš Atlantą, Torontas šioje penkių rungtynių serijoje du kartus įveikė Majamį, vieną kartą per trigubą pratęsimą, o OT ketvirtadienio vakarą laimėjo Čikagą. „Bulls“ ir „Heat“ yra dvi geriausios komandos Rytų konferencijoje.

„Manau, kad turėtume jaustis gana gerai“, – sakė Siakamas. „Tikrai laukia sunkios rungtynės su tikrai geromis komandomis Rytuose. Su tokiomis komandomis norime susikauti kiekvieną vakarą. Žaidimai pas mus atėjo gana greitai. Man patiko, kaip mes reagavome į kiekvienas rungtynes.

Abi komandos antrą vakarą žaidė tarpusavyje. Torontas sužaidė penktąsias rungtynes ​​per septynias dienas, o Atlanta – penktąsias per aštuonias dienas.

„Žinojome, kad bus sunku, ir žinojome, kad būsime pavargę“, – sakė OG Anunoby iš Toronto. „Mes tiesiog stengiamės susitvarkyti ir žaisti sunkiai, susitvarkyti.

Ketvirtadienio vakarą Youngas pelnė 43 taškus ir namuose 124:115 nugalėjo NBA vadovaujamą Finiksą. Youngas prieš Torontą pataikė 9:20 ir atmetė 0:4 iš 3 taškų.

„Turėjome turėti sunkias kojas“, – sakė McMillanas. „Jiems taip pat buvo sunkios kojos. Maniau, kad tai paveikė mūsų šaudymą.

Atlanta prieš „Suns“ pataikė 20 iš 41 iš toli, tačiau penktadienį praleido 19 iš pirmųjų 24 bandymų, o keturi iš eilės 3 taškai paskutiniame ketvirtyje padėjo sumažinti atsilikimą iki penkių taškų 115:110, likus 4:11. .

Youngo šuolio metimas 3:26 kairėje sumažino skirtumą iki trijų, tačiau Barnesas melagingai pasižymėjo, o Trentas pataikė kampinį 3 ir padidino Torontą aštuoniais, 120:112, palikdamas 1:56.

„Tai nebuvo meno kūrinys, bet to užteko šį vakarą“, – sakė „Raptors“ treneris Nickas Nurse’as.

KETVIRTINIS SVARSTYKLĖS

Siakamas yra antrasis „Raptors“ žaidėjas per pastarąjį mėnesį, pelnęs 20 taškų. VanVleetas per trečiąjį ketvirtį sausio 7 d. pergalės namuose prieš Jutą turėjo 24. Siakam priklauso „Raptors“ ketvirčio taškų rekordas, o 2020 m. sausio 26 d. San Antonijuje pergalę per pirmąjį ketvirtį pelnė 25 taškus.

ŽEMYN IR IŠORĖ

„Hawks“ išvykoje yra 2:12, kur po pirmojo kėlinio nusileidžia, o bendrai tokiose rungtynėse – 5:18.

PATARIMAS

Hawks: Collinsas ketvirtadienį pergalę prieš Phoenix susižeidė dešinį petį. Lou G Lou Williamsas grįžo po ketvirtadienio sesijos dėl nugaros mėšlungio. … F Danilo Galinaro (dešinysis šlaunies raištis) nebuvo pasiekiamas.

„Raptors“: pirmajame kėlinyje pataikė 5 iš 11 iš 3 taškų, bet trečiajame kėlinyje pataikė 7 iš 10. Uno Anunoby atkovojo 10 kamuolių, o Siakamas ir Barnesas – po 9 kamuolius. … Torontas turėjo 17 posūkių. Jo sezoninis maksimumas yra 21.