USFL 3 savaitės rezultatai, apibendrinimas: „Birmingham Stallions“ nepralaimėjo tik po trilerio, „NJ Generals“ – diviziono viršuje

Šį savaitgalį NFL naujokų biržoje buvo išrinkti 262 žaidėjai (juos visus peržiūrėkite čia), ir jus gali nustebinti žinojimas, kad taip pat buvo žaidžiamas tikras futbolas. Jei praleidote kurią nors iš USFL 3 savaitės, mes esame čia. Šeštadienį buvo sužaistos dvejos iš naujo startavusios lygos iki šiol geriausios rungtynės – vieno taško trileris, po kurio sekė vienintelių likusių nepralaimėjimų susidūrimas, kuris sprendėsi laukiniame ketvirtajame kėlinyje.

Toliau apžvelgsime, kas nutiko kiekvienoje iš keturių 3 savaitės žaidimų. Čia galite peržiūrėti visas mūsų USFL naujienas, įskaitant turnyrinė lentelė, tvarkaraštis ir balai.

Birmingamo „Stallions“ 22, Naujojo Orleano „Breakers“ 13

Sutelkime dėmesį į kol kas didžiausias USFL sezono rungtynes. Šeštadienio vakarą „Stallions“ ir „Breakers“ žaidė kaip vienintelės komandos, pradėjusios rezultatu 2:0, ir nors galutinis rezultatas to gali neparodyti, žaidimas buvo apylygis ir ketvirtasis kėlinys nutrūko nuo bėgių. Pagrindinis įvertinimas: tai neabejotinai dvi geriausios lygos komandos.

Pirmieji trys kėliniai vyko gynyboje, o Naujasis Orleanas pirmavo 13:10, likus žaisti maždaug aštuonias minutes. Štai tada Birmingamo perėmėjas Victoras Boldenas jaunesnysis. atsilaisvino pabaigos zonoje, kai žaidė vienas prieš kitą – iš pradžių tiesiog praleido tašką, kai jam buvo aiškiai trukdoma (jokio skambučio), o po kelių minučių pakibo dėl TD (ir šį kartą su PI skambučiu) – – o eržilai pakilo 17-13.

Naujasis Orleanas atkovojo kamuolį, tačiau gynėjas Kyle’as Sloteris buvo stipriai smogtas pabaigos zonoje ir suklupo, o „Breakers“ atsigavo dėl saugumo. Rezultatas 19:13 „Breakers“ žaidė gerai gynyboje ir turėjo progų. Tačiau likus keturioms minutėms jie praleido įvartį. Tada Birmingemo žaidėjas DeMarquisas Gatesas, sužaidęs monstrų žaidimą su 10 atmušimų, atkovotų kamuolių ir perimtų kamuolių, atėmė Naujojo Orleano QB Kyle’ą Sloterį. Ir tai buvo.

„Breakers“, kuris lygoje buvo didžiausias puolimas, atsiliko iki 13 taškų. Sloteris numetė 240 jardų su dviem taikliais, tačiau vienintelis jo perimtas kamuolias kainavo brangiai. Birmingemo žaidėjas J’Maras Smithas taip pat turėjo porą TD ir pasirinkimo, nors atliko tik 39,5% savo perdavimų.

Birmingemas techniškai buvo svečių komanda, bet kadangi visos USFL rungtynės buvo žaidžiamos Birmingeme, tai iš tikrųjų yra lygos komanda. tik namų komanda – šeštadienio vakarą vėl pasirodė nemaža minia. Visi ne Eržilų žaidimai žaidžiami prieš tuščias vietas. Energija, kurią Birmingamo sirgaliai teikia savo komandai, akivaizdžiai keičia, ir tai pasikartojo 3 savaitę.

Tampa Bay Bandits 26, Houston Gamblers 25

Jie žaidė visas futbolo rungtynes ​​šeštadienio popietę, KOL VYKO NFL DRAFTAS. Kažkur tuo metu Samas Howellas ėjo pas vadus ir žaidėjas, pravarde „Punt God“ buvo parengtas po kitų dviejų žaidėjųšios komandos kartu surinko 51 tašką trileryje, kurį laimėjo paskutinę sekundę įmušus įvartį.

Įpusėjus Hiustonas pirmavo 23:14 ir paskutiniame ketvirtyje išlaikė devynių taškų persvarą. Tačiau „Bandits“ gynėjas Jordanas Ta’amu paleido penkių jardų kamuolį ir sumažino persvarą iki dviejų taškų likus 11 minučių. Paskutinę žaidimo minutę Ta’amu atsilaisvino 33 jardų bėgimui ir likus 13 sekundžių įmušė Tylerio Rausos 46 jardų įvartį.

Ta’amu numetė 255 jardus su TD ir INT. „Gmblers“ gynėjas Claytonas Thorsonas metė 240 jardų su dviem TD ir perimtu kamuoliu.

Mičigano „Panthers“ 24, Pitsburgo „Maulers“ 0

Pirmosiose sekmadienio rungtynėse susidūrė tik dvi USFL komandos, kurios nelaimėjo, ir tai išaiškino vieną dalyką. Šiuo metu „Maulers“ yra prasčiausia lygoje.

Galbūt pjauna vaikiną už tai, kad vietoj vištienos salotų norisi picos pakenkė moralei. Galbūt Pitsburgas tiesiog neturi daug talentų. Kad ir kaip būtų, „Maulers“ sutriuškino Mičigano komanda, per pirmąsias dvejas rungtynes ​​surinkusi 18 taškų.

Visi trys Mičigano komandos rezultatai buvo įmušti (Shea Patterson ir Paxton Lynch kartu įveikė tik 11 iš 25 ir 72 jardus įveikė be TD ar INT). „Panthers“ gynyba atrodė puikiai, bet tai įvyko prieš Pitsburgo puolimą, kuris per trejas rungtynes ​​pelnė 26 taškus. Pirmajame kėlinyje Mičiganas išsiveržė į priekį 16:0, o tada treneris Jeffas Fisheris paėmė orą iš kamuolio ir iškovojo pirmąją USFL pergalę. „Maulers“ turės žaisti daug geriau, kad iškovotų pergalę paskutinėse septyniose rungtynėse.

Naujojo Džersio „Generals“ 24, Filadelfijos „Stars“ 16

USFL sezono atidarymo rungtynėse pralaimėję apylygį žaidimą Birmingemui, generolai iškovojo dvi pergales ir dabar sėdi vieni Šiaurės diviziono viršūnėje. Jie laimėjo sekmadienio vakarą, nors ketvirtajame kėlinyje atsiliko 16:10. Ketvirtajame kėlinyje viskas buvo NJ, kai Dariusas Victoras ir gynėjas De’Andre’as Johnsonas puolė po prisilietimo.

Generolai padarė didžiulę žalą ant žemės, žaidime nuskubėdami 269 jardus. Trey Williamsas pirmavo su 110, Johnsonas – 94, o Victoras – 51 kartu su dviem TD.

„Stars“ ekipai beveik nieko nepasiekė per skubėjimo ataką – iš viso buvo 31 jardas, tačiau Case’as Cookusas ir Bryanas Scottas pasidalijo laiką QB ir kartu metė 230 jardų, o kiekvienas metė po vieną TD.