UCF vs. Hiustonas – žaidimo santrauka – 2022 m. vasario 17 d

HUSTONAS – Taze’as Moore’as pelnė 14 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, o Fabianas White’as jaunesnysis. pridėjo 12 taškų, o Nr. 14 Houstonas ketvirtadienio vakarą nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją, 70:52 įveikęs centrinę Floridą.

Jamalas Sheadas pelnė 12 taškų ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus, o Kyleris Edwardsas pelnė 10 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus (21:4, 10:2 Amerikos atletikos konferencijoje). Hiustonas pataikė 44 proc., bet sunkiai iš už lanko – 7 iš 23.

„Šį vakarą jie mus skyrė į zonas“, – sakė Hiustono treneris Kelvinas Sampsonas. „Manau, kad mūsų kadrų pasirinkimas buvo puikus. Galbūt turėtume porą, bet dažniausiai, nemanau, kad paėmėme tik vieną blogą 3, ir tai buvo užblokuota. Kas antras 3 buvo plačiai atidarytas. Jei padarysime dar keturis iš jų, tai būtų geras šaudymo vakaras.

„Cougars“ atkovojo UCF 47:38 ir išlaikė taškų pranašumą 36:14.

Hiustonas pirmą kartą per penkerius metus pralaimėjo dvejas rungtynes ​​iš eilės. Prieš pralaimėjimą „Cougars“ turėjo 12 pergalių seriją.

„Kiekviena komanda sezono eigoje patirs pakilimų ir nuosmukių“, – sakė Sampsonas. „Štai kodėl aš stengiuosi šviesti žmones, kad laimintys žaidimai nebūtų per aukšti, o pralaimėdami tikrai nenusileiskite. Žaisdami šiose lygose, ypač dėl to, ką šie vaikai patyrė šiais metais, pralaimėsite rungtynes.

Darius Johnson ir Dre Fuller Jr. kiekvienas surinko po 12 taškų ir pirmavo UCF (15-9, 7-7). Riteriai pataikė 28% ir atliko 8 iš 26 tritaškių bandymų.

„Rungtynėse buvo momentų, kai buvome ten pat, bet tai stipri komanda“, – sakė UCF treneris Johnny Dawkinsas. „Turite žaisti visas 40 minučių. Jei nežaisi ištisų 40 minučių, jie nuo tavęs atsitrauks, ir tai jie sugebėjo padaryti.

UCF sumažino persvarą iki vieno 45:44 po Dariaus Perry tritaškio, o spurtą 8:0 likus 12 minučių, Hiustonas atsakė rezultatu 11:0 ir 3 iš eilės įgijo pranašumą 56:44. – Ramon Walker Jr. likus devynioms minutėms.

Hiustonas išsiveržė į priekį 17:5 ir užbaigė sėkmę 13:0 J’Wan Roberts dėjimu, likus 11 minučių iki pirmojo kėlinio pabaigos, tačiau riteriai atsakė 10:0 ir sumažino skirtumą iki dviejų. dunk CJ Walker, likus pirmam kėliniui 5:47.

Įpusėjus kėliniui „Cougars“ pirmavo 31:25.

DIDELĖ NUOTRAUKA

UCF: „Knights“ pirmajame kėlinyje praleido 12 įvarčių iš eilės, o antrajame – 11 įvarčių iš eilės. … Antrajame kėlinyje po technines pražangas buvo išrašyti Johnsonas ir Dariusas Perry.

„Jūs pripažįstate (Hjustoną) už tai“, – sakė Dawkinsas. „Jie verčia tave praleisti metimus. Jie yra viena geriausiai besiginančių komandų šalyje, ir tai yra dėl priežasties. Jie apsunkina kiekvieną kadrą, o net kai žiūrėjome atvirai, jie tokie reti ir toli, kad neradome ritmo.

Hiustonas: „Cougars“ padėjo pratęsti savo NCAA turnyrą iškovota pergale. Cou The Cougars atliko 18 rezultatyvių perdavimų ir atliko 26 įvarčius. Užbaigęs Hiustonas baigė aštuoniais blokais kaip komanda, vadovaujama Josho Carltono ir White’o, kurie turėjo po tris blokus.

BALTŲ PAGRINDAI

White’as tapo pirmuoju žaidėju Hjustono istorijoje, iškovojusiu 110 laimėjimų ir lygiai išlyginusiu Galeną Robinsoną jaunesnįjį. Daugumoje žaidimų Hiustono istorijoje su 136.

„Puiku, kad pagaliau pavyko tai ištraukti“, – sakė White’as. „Manau, kad mano komandos draugai to norėjo šiek tiek labiau nei aš. Tai parodo, kokie artimi esame. Tai palaima. Dėkoju visiems savo treneriams ir komandos draugams, kuriuos turėjau per tuos metus.