„Timberwolves“ / „Grizzlies“ žaidimas 5: Antroji pusė

Po pirmųjų 24 5-ųjų rungtynių minučių Minesotos „Timberwolves“ pirmavo Memfio „Grizzlies“ 55:53. Siekdamas palengvinti mūsų mylimos Coral platformos naštą, norėjau sukurti trumpą antrosios pusės giją, kurią galėtume panaudoti aptardami ir analizuodami, kas įvyks per paskutines 24 minutes FedExForum.

Nespėję laiku išlipti iš autobuso ir anksti atsilikę rezultatu 13:2, „Wolves“ demonstravo gerą atsparumą reagavo pirmame ketvirtyje (ir apskritai pirmajame kėlinyje). Pirmajame kėlinyje Minesota buvo iškviesta 14 pražangų, o Memfyje – tik 10, o „Grizzlies“ išmušė šias 14 pražangų į 18:11 pėdų pranašumą.

Keletas kitų atsitiktinių minčių – PUIKIOS Nazo Reido minutės, keli dideli D’Angelo Russello metimai anksti (antroje pusėje reikia daugiau) ir keletas gražių Jarredo Vanderbilto ir Jadeno McDanielso gynybos kamuolių (įskaitant šį beprotišką blokavimą pirmojo žaidimo pabaigoje). ketvirtis):

Liko dar 24 minutės… Man reikia dar vieno gėrimo.