Summit Tigers ledo ritulys laimėjo paskutinę sekundę įvarčiu iš už nugaros kovoje su Crested Butte

„Summit High School“ žaidėjas Boone’as Steinbergas iš kairės išsitiesia, kad apsaugotų ritulį prieš Kentaurą gruodžio mėn. 2021 m. 3 d. Stepheno C. West Ice arenoje Brekenridžo mieste. Po pergalės prieš Crested Butte trečiadienį, sausio mėn. 26, komanda yra 6-6.
Jasonas Connolly / „The Summit Daily News“.

Trečiadienį sausio mėn. 26 d., 5-6 „Summit Tigers“ ledo ritulio komanda išvyko į Crested Butte, kad sužaistų paskutines dviejų lygos rungtynių rungtynes ​​su „Titans“.

Atgal gruodžio mėn. 18, „Tigers“ namuose pralaimėjo „Titans“ 5:2, todėl „Summit“ norėjo iškovoti pergalę prieš Crested Butte ir nutraukti savo dviejų pralaimėjimų seriją.

Rungtynės prasidėjo ankstyvu „Titans“ įvarčiu. Praėjus penkioms pirmojo kėlinio minutėms, „Titans“ puolime ritulį pavyko nuslysti pro Matthew Taterį į vartus. Po „Titans“ įvarčio du lygos varžovai apsikeitė daugybe smūgių ir daugelis žaidėjų po to lėtai pakildavo.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Titans“ žaidė jėgos žaidimą penkis prieš tris, po kurio „Titans“ smūgiavo atviroje erdvėje, kuris praskriejo pro Taterį ir galiausiai išvedė „Titans“ 2:0. atidarymo laikotarpio.

„Ilgas važiavimas autobusu į Gunnisoną turėjo nemažai įtakos mūsų lėtam startui“, – sakė vyriausiasis treneris J. R. Engelbertas. „Pertrauka iš tikrųjų buvo skirta visiems perorientuoti. Ilgai važiavome autobusu, kad nuvažiuotume ir atliktume darbą, o tai buvo, kad laimėtume ledo ritulio rungtynes.

Antrajame kėlinyje „Tigrai“ žaidė daugiau laiko puolimo zonoje nei pirmajame.

„Summit“ gavo savo šansą žaisdamas penkis prieš tris, o Hankas Kaschas atsimušė į vartus, kad per vieną atmuštų deficitą, likus antrajam kėliniui likus aštuonioms minutėms.

Po Kascho įvarčio „Tigrai“ ir toliau dominavo ritulio valdyme ir tęsė dar vieną jėgos žaidimą. Tačiau Crestedas Butte’as išmušė paskutinį smūgį antrajame kėlinyje, įmušdamas trečią įvartį, o paskutiniame kėlinyje rezultatas tapo 3:1.

„Tigrai“ nebuvo nusiteikę leisti žaidimui praslysti ir po antrosios pertraukos pasirodė pasiruošę šoktelėti į „Titans“ pranašumą.

„Summit High School“ vyriausiasis ledo ritulio treneris J. R. Engelbertas kalbasi su savo komanda per jos atidarymo vakaro rungtynes ​​su „Kentauru“ Stepheno C. West Ice arenoje Brekenridžo gruodį. 3, 2021. Tigers nugalėjo Kentauro Warriors 3:0.

Cassiusas Bradfordas įmušė galingą įvartį ir atidarė naują kėlinį ir rezultatas tapo 3:2, tačiau vis tiek jautėsi, kad pagreitis buvo „Titans“ ledo pusėje.

Tai pasikeitė, kai Tigrai sugebėjo atlikti kitą jėgos žaidimą, parodydami, koks stiprus yra jų jėgos žaidimo blokas. Šį kartą gynėjas Blaze’as Ebbinghausas pasiuntė pūslių smūgį pro „Titans“ vartininką, išlygindamas rezultatą ir nutildydamas areną.

Likusią kėlinio dalį vyko įtampa kupina kova, kai abi komandos bandė ieškoti būdų pelnyti įvartį. Crested Butte leido Summitui susilaukti daugybės žvilgsnių, tačiau jie visi buvo nesėkmingi.

Laikrodžiui nukritus iki mažiau nei minutės, atrodė, kad rungtynės bus perkeltos į pratęsimą, tačiau „Tigers“ planavo tai padaryti pagal įstatymą, nes Kaschas manevravo ritulį aplink „Titans“ gynėjus ir pasiuntė jį Boone’ui Steinbergui priešais. neto. Metimu iš riešo Steinbergas pasiuntė ritulį pro „Titans“ vartininką likus 47,9 sek.

„Tigers“ užbaigė likusias žaidimo sekundes, trečiajame kėlinyje užblokavo „Titans“ ir iškovojo šeštąją pergalę sezone bei antrąją lygoje.

„Komanda kovojo kaip vienetas, o ne kaip pavieniai asmenys, ir galiausiai tai lėmė, kad laimėjome rungtynes“, – po pergalingo įvarčio rašė Steinbergas.

„Visi žinojo, kad (antrojo kėlinio pabaigoje) darome daug gerų dalykų ir gerai žaidžiame kaip komanda“, – sakė Engelbertas. „Žinojome, jei išsikovosime trečiąjį kėlinį, ir dėjome tokias pat pastangas, kad išsiveržtume į priekį“.

„Tigers“ dabar žais dvejas rungtynes ​​namuose, penktadienį, sausio d., 19.30 val. 28 d., o Mūšio kalnas 15 val., šeštadienį, sausio mėn. 29.

Engelbertas mano, kad komanda išaugo po to, kai sezono pradžioje pralaimėjo Aspenui ir Battle Mountain, tačiau tai bus kova kaip ir visose lygos rungtynėse.

„Manau, kad jei šį savaitgalį pavyks sužaisti abi rungtynes, pradėsime kelti daug triukšmo artėdami į antrąją sezono dalį“, – sakė Engelbertas.