Shermanas pelnė 1000-ąjį karjeros tašką, kai WVU pralaimėjo TCU

Emanuelis Milleris, surinkęs 18 taškų, nulėmė keturis dviženklius rezultatyviausius žaidėjus TCU rezultatu 77:67 prieš Vakarų Virdžiniją pirmadienio vakarą Schollmaier arenoje Fort Worth mieste, Teksase.

Mike’as Milesas surinko 15, Chuckas O’Bannonas – 11, o Damionas Baughas ir Xavieras Corkas įnešė po 10 taškų už TCU, o rezultatas pagerėjo iki 17:8, 6:7 ir grįžta į kelią artėjant atrankos sekmadieniui.

„Jie bėgo pro mus taip, lyg stovėtume ant bortelio“, – treneris Vakarų Virdžinijoje Bobas Hugginsas sakė. „Turime išsiaiškinti, kas nori finišuoti šiais metais, o kas ne, ir manau, kad mums bus kur kas geriau su vaikinais, kurie nori finišuoti.

„Horned Frogs“ pirmajame kėlinyje įgijo 11 taškų persvarą, kol WVU per likusį 4:24 spurtą 10:0 ir užbaigė kėlinį.

Tačiau antrasis kėlinys buvo pakartojimas antrųjų kėlinių, kuriuos Vakarų Virdžinija patyrė po pralaimėjimo Kanzase prieš 12 rungtynių sausio mėn. 15. Kalniečiai per pirmąsias aštuonias minutes pelnė tik keturis įvarčius ir rezultatas beveik nepasikeitė, kai TCU pakilo septyniais.

Vieninteliai taškai, surinkti per ilgą penkių minučių atkarpą, buvo surinkti prie baudų metimo linijos – po du iš Mileso ir Vakarų Virdžinijos. Paulius Paulicapas.

Sethas Wilsonas dėjimas likus 7:22 užbaigė kalniečių taškų sausrą ir sumažino TCU persvarą iki penkių, tačiau „Raguotos varlės“ pelnė kitus penkis ir išsiveržė 10 taškų persvarą.

Didžiausia TCU persvara buvo 13, likus 2:50.

„Viso sezono istorija – neišėjome ir nesužaidėme antrajame kėlinyje“, – sakė Vakarų Virdžinijos gynėjas Tazas Šermanaspelnęs 23 taškus. “Mano nuomone, mes neatkovojome kamuolio ir nesigynėme gerai nei viename, nei kitame kėlinyje. Mums tiesiog reikia padaryti geriau.”

Vakarų Virdžinija pataikė 45,6% – 5 procentiniais punktais daugiau nei sezono metimų vidurkis, nes per pirmąjį kėlinį pataikė 54,8%. Antrajame kėlinyje alpinistai susijungė tik 9 iš 26, įskaitant 1 iš 5 iš 3 taškų atstumo.

„Esu taip pat nusivylęs, kaip ir bet kuris kitas, ir galvoju, ar turime vaikinų, kurie galbūt nelabai nori čia būti“, – sakė Hugginsas. „Jei šis pliusas-minusas ko nors vertas, mes turime vieną startuolį nuo minus 11, kitą startuolį minus 15, pirmas mūsų vaikinas nuo suolo yra minus 13, o paskui minus 9, vadinasi, buvome pralenkti. tiek daug, kai jie dalyvavo žaidime.

WVU taip pat buvo beveik padvigubintas – 42:24. Trylika TCU atkovotų kamuolių atkovojo ant puolimo stiklo, todėl pelnyta 14 antrojo šanso taškų. „The Frogs“ pavertė 11 WVU apyvartų į 18 greitų pertraukų taškų.

TCU taip pat rezultatu 40:28 pranoko alpinistus, nepaisant to, kad neturėjo 6 pėdų 11 ūgio centro Eddie Lumpkin, kuris susižeidė kelį praėjusį šeštadienį per pralaimėjimą „Baylor“ ir sėdėjo ant suolo apsirengęs gatvės drabužiais šio vakaro rungtynėse.

„Mes visiškai nužudomi ant stiklo, nuo 42 iki 24, ir to niekada, niekada nebuvo nutikę nė vienai iš mano komandų“, – sakė Hugginsas.

Shermanas surinko savo 1000th tašką pirmoje pusėje, o dabar jis rodo 1 006, o tai pralenkia Lelandą Byrdą (1 000) ir Patricką Beileiną (1 001) į 53.rd vieta mokyklos visų laikų taškų sąraše.

Shermanas pirmajame kėlinyje pataikė 7 iš 12, o po pertraukos atšalo iki 3 iš 7. Kedrianas Johnsonas buvo vienintelis kitas „Alpineer“ žaidėjas, pasiekęs dviženklį skaičių su 12.

„Man nepatinka pralaimėti ir aš asmeniškai niekada taip nepralaimėjau“, – vėliau sakė nusivylęs Shermanas. „Sunku, nes nori laimėti sau, nori laimėti trenerių štabui ir visiems, kurie palaiko tave ir tavo šeimą. Tave visi nuolat stebi tave, tikėdamiesi, kad tau seksis geriau, o mums – ne. Pralaimi 11 iš 12 žaidimų reiškia, kad kažkas negerai, ir mes turime tai ištaisyti dabar.

Antras rezultatyviausias žaidėjas Seanas McNeilas pirmą kartą šio sezono rungtynėse neįmušė įvarčio.

„Jie stipriai pasiekė tikslą, o mes – ne“, – sakė Hugginsas. „Tikrai liūdna padėtis, kai mūsų stipriausias vaikinas, važiuojantis prie vartų, yra mūsų mažiausias vaikinas Keedy, bet jis tai tvirtai atlaikė.

Šį vakarą TCU iškovojo tik ketvirtą pergalę prieš Vakarų Virdžiniją, o visos keturios atvyko į Fort Vertą.

Pralaimėjimas sumažino Vakarų Virdžinijos rekordą iki 14:13, 3:11.

„Alpineers“ trečiadienio vakarą toliau žais Ajovos valstijoje.

„Grįšime į viešbutį, atsikelsime, eisime į autobusą ir skrisime į De Moiną, autobusu iš Des Moines važiuosime į Eimsą ir, tikimės, įeisime į sporto salę, kol sužaisime žaidimą, kurį būtina laimėti (trečiadienio vakarą). “), – sakė Hugginsas. “Tada grįžtame namo ir žaidžiame Teksase, o po to – Oklahoma. Vis dar turime galimybių, bet negauname lyderystės, kurią turime įgyti.

„Turime pabandyti su tuo kovoti“, – padarė išvadą Hugginsas.