Rungtynių lyderis 76ers 99:82, Rytų lenktynėse 3 žaidimais į priekį

MAJAMI – – Šiuo metu Majamiui viskas patinka. Didžiąją mėnesio dalį „Heat“ žaidžia namuose, mėgaujasi didžiausia sezono pagalve Rytų konferencijos viršūnėje ir padidino atstumą tarp savęs ir Filadelfijos.

Jie taip pat gilės.

Tyleris Herro ir Jimmy Butleris pelnė po 21 tašką, o „Heat“ atsitraukė ketvirtajame kėlinyje ir šeštadienio vakarą įveikė „76ers“ 99:82. Tai buvo 11-oji Majamio pergalė per pastarąsias 13 rungtynių, o „Heat“ ekipa trimis mačais atitrūko nuo antrąją vietą Rytuose užimančios „76ers“.

„Esame patenkinti tuo, kur esame dabar“, – sakė Herro. „Turiu ir toliau tobulėti“.

Pagalba jau pakeliui. Victoras Oladipo, kuris didžiąją metų dalį sveiksta po kojos operacijos, šeštadienio vakarą žiūrėjo nuo „Heat“ suolo, vilkėdamas gatvės drabužius bene paskutinį kartą šį sezoną. Jis norėtų debiutuoti sezone pirmadienį prieš Hiustoną.

„Negaliu nieko padaryti, tik padaryti mus daug geresnius“, – sakė „Heat“ puolėjas Calebas Martinas. – Tai ir yra baisiausias dalykas.

Gabe’as Vincentas pelnė 16 taškų, o Martinas pridėjo 14 „Heat“ komandai, kuri per paskutines 13 rungtynių yra 11:2. Majamyje vėl liko be Kyle’o Lowry, kuris dėl asmeninių priežasčių praleido ketvirtas rungtynes ​​iš eilės.

„Tai buvo geri žingsniai mūsų komandai“, – sakė „Heat“ treneris Erikas Spoelstra. „Mes tiesiog turėsime stengtis toliau tobulėti ir žengti žingsnius į priekį, kad vaikinai būtų visiškai sveiki ir sugrąžintume Kyle’ą į mišinį.

Joelis Embiidas pelnė 22 taškus ir atkovojo 15 kamuolių. „76ers“ pelnė mažiau nei 100 taškų ir nukrito iki 1:14.

Tyrese’as Maxey’us pridėjo 17 taškų „76ers“, kuris nutraukė penkių pergalių seriją. Tobiasas Harrisas Filadelfijoje pridėjo 16 taškų.

Tai buvo pirmas kartas nuo trijų rungtynių atkarpos gruodžio viduryje, kai Filadelfija atsiliko 20 iš eilės. „76ers“ penktadienio vakarą prieš Klivlandą atsiliko 21, o po to iškovojo pergalę 125:119.

Didžiausias deficitas šeštadienį buvo 20, Majamiui 40:20 atmušus Martino tritaškį, likus kėliniui 8:03. Filadelfija spurtavo 12:2 ir per kitas 3 minutes sumažino skirtumą per pusę, bet Majamis į pertrauką iškovojo pranašumą 54:40.

„Turime grįžti prie greito starto ir greitai paleisti kamuolį“, – sakė Maxey.

Pergalė Majamiui (43:22) suteikė didžiausią sezono pranašumą Rytų konferencijoje prieš antrąją vietą užėmusius „76ers“ (39:24), o Milvokis ir Čikaga (abi 39:25) atsiliko 3 1/2 rungtynių.

„Tikrai nežiūriu į turnyrinę lentelę“, – sakė „76ers“ treneris Docas Riversas. “Ką jie svarbūs? Jūs turite laimėti. Prisiekiu Dievu, po 82 metų kas nors bakstels mane ir pasakys: “Štai ką tu vaidini”. … Jūs galite kontroliuoti tik tai, ką galite kontroliuoti. Apie kitus dalykus gali kalbėti visi kiti.

Trečiajame kėlinyje rezultatu 11:2 Filadelfija buvo per du, o Vincentas smeigė tritaškį ir užbaigė ketvirtį ir į paskutines 12 minučių išsiuntė Majamį pirmaujant 73:68.

Tada Majamis ketvirtoje rungtyje 26:14 pranoko Filadelfiją.

Majamis rezultatu 3:1 šią savaitę nusileido keturiems Rytų varžovams, įveikdamas Čikagą, Brukliną ir dabar Filadelfiją. Vienintelis pralaimėjimas buvo patirtas Milvokyje, kai „Heat“ įpusėjus ketvirtam kėliniui pirmavo 14 taškų prieš žlugimą.

„Šios paskutinės keturios mums buvo naudingos“, – sakė Herro.

PATARIMAS

76ers: Filadelfija iškovojo 12 pergalių nuo 3000 visų laikų – tai tik Bostono Celtics ir Los Andželo „Lakers“ komandos. … Embiidas atkovojo devintą kamuolį likus 3 sekundėms iki pirmojo kėlinio. Jis nesulaukė savo 10-osios, kol 9:05 liko trečiajame kėlinyje.

„Heat“: pirmasis Duncano Robinsono tritaškis šią naktį buvo 713-as jo karjeroje, nutraukęs lygiąsias su Eddie Jonesu ir pakėlus jį į Nr. 2 Majamio visų laikų sąraše. Timas Hardaway’us turi klubo rekordą su 806, o tai Robinsonas tikisi pasiekti prieš sezono pabaigą. … Šilumos valdymo generalinis partneris Micky Arisonas buvo vienas iš tų, kurie šeštadienį „Cameron Indoor“ stadione dalyvavo paskutinėse Mike’o Krzyzewskio namuose „Duke“ rungtynėse. „Heat“ generalinis direktorius Nickas Arisonas buvo Duke’o vadovas jo koledžo dienomis.

SLAP HAPPY

Embiidas smūgiavo į laisvą kamuolį trečiajame kėlinyje ir trenkė Butleriui – buvusiam savo komandos draugui Filadelfijoje – į galvą, o žaidimas neatrodė tyčinis. Embiidas nuėjo pas Butlerį ir atsiprašė, bet vis tiek jam buvo suteiktas techninis patikrinimas.

LIEKANT NAMUOSE

Tai buvo atkarpos, kai Majamis namuose žaidžia 11 iš 12 rungtynių, pradžia. Nuo dabar iki kovo 30 d. „Heat“ žaidžia vienerias rungtynes ​​išvykoje – kovo 21 d. žais Filadelfijoje. Majamis iki šiol šį sezoną sužaidė 29 namų rungtynes, o tai yra mažiausiai lygoje su Orlando, Hiustono ir Denverio komanda. „Heat“ komandai taip pat liko tik penkeri mačai išvykoje, o tai taip pat yra mažiausiai lygoje su Orlando.