Phoenix Country Day 3A berniukų futbolo finale įveikė ALA Gilbert North

Praėjusių metų finalo atsakomajame mače „Phoenix Country Day“ penktadienį revanšavo ALA Gilbertui North, pergale 6:3.

Pralaimėjęs Gilbertui Northui 3:2 2020-2021 m. titulo rungtynėse, PCD pakeitė scenarijų, kad užbaigtų dominuojančią atkrintamųjų varžybų seriją ir taptų valstijos čempionais.

“Tai šiek tiek miela, – sakė PCD vyriausiasis treneris Andy Rodinas. – Dėl to nėra jokių abejonių. Mūsų tikslas buvo laimėti, o tai, kad ALA atsidūrė pabaigoje, padarė tai savotiškai gražią istoriją, bet mes buvome gana susikoncentravę.

Rungtynės, vykusios Glendale vidurinėje mokykloje, buvo chaotiškos. PCD puolėjas Speedas Gregory pasinaudojo ankstyva Gilberto Northo klaida ir antrą minutę atidarė įvartį, tačiau Gilbertas Northas greitai atmušė ir šeštą bei aštuonias minutes pelnė įvarčius ir išsiveržė į priekį.

vasario mėn.  2022 m. 18 d.;  Glendale, Arizona, JAV;  Phoenix Country Day vyresnysis puolėjas Speedas Gregory (9) pabučiuoja 3A valstijos čempionato trofėjų Glendale vidurinėje mokykloje.  Privalomas kreditas: Alexas Gouldas – Respublika

21-ąją minutę Gilberto North vartininkas Rogeris Mayorga puikiai išsiveržė į priekį, atmušdamas Gregory baudinį ir tolesnį bandymą išlaikyti saugų pranašumą.

Po to, kai puolėjas Jake’as Gregory 25-ąją minutę išlygino rezultatą 2:2, PCD perėmė žaidimo kontrolę.

Nesusikalbėjimas tarp besiveržiančios Mayorgos ir gynėjo privertė kamuolį atšokti pro gynybą, o Speedas Gregory atsidūrė priešais atvirus vartus trečiajam PCD įvarčiui, kai komanda pradėjo naudoti ilgus kamuolius, pramušusius Gilberto North galinę liniją.