PERSPEKTYVOS: „IceHogs“ geriausios žvaigždės užims pirmąjį žaidimą „Geriausias iš trijų“ serijoje

ROKFORDAS, Ill. – Rokfordo „IceHogs“ (1-0-0-0) puolėjų Lukaso Reichelio ir Carsono įvarčių dėka laimėjo vieną iš pirmojo turo geriausio iš trijų serijos rungtynių su Texas Stars (0-1-0-0). Gicevičius.

Centrinio diviziono pirmasis turas (geriausias iš trijų)

Rockford (# 4) prieš Teksasas (nr. 5)

• 1 žaidimas: RFD 2, TEX 1
  • 2 žaidimas: Gegužės 6 d., penktadienį, 19 val
  • 3 žaidimas*: gegužės 7 d., šeštadienį, 18 val

(visą laiką centrinis | * jei reikia)

Beveik pusę žaidimo neįmušę įvarčio, ​​„IceHogs“ išsiveržė į priekį, kai Reichelis 6:53 viduriniame rėme gražiai pasižymėjo puolėjo Michaelo Teply.

Tada trečiajame kėlinyje „IceHogs“ pirmavo 2:0, kai gynėjo Isaako Phillipso smūgis atsimušė nuo Gicewicziaus ir 4:06 įveikė Teksaso vartininką Matthew Murray.

Vis dėlto „Stars“ greitai susigrąžino, kai puolėjas Fredrikas Karlstromas sugebėjo palaidoti jį pro Rokfordo rinktinės gynėjo Arvido Soderblomo blokatorių ir trečiajame kėlinyje rezultatu 4:53 pasiekė rezultatą 2:1.

Tačiau tai viskas, ką Soderblomas pasidavė, kai per naktį atmušė 33 kartus.

„IceHogs“ ir „Stars“ pasisuks tiesiai į antrąjį šios serijos žaidimą, penktadienį, gegužės 6 d., 19.00 val. Jei prireiks trečiojo žaidimo, jis įvyks gegužės 7 d., šeštadienį, 18.00 val. žaidė BMO Harris banko centre.