PC įrašų laikas | Lady Bulldogs keturių žaidimų skaidrėje

KVIEČIŲ ŽEMĖ – Praėjusį savaitgalį „Lady Bulldogs“ pralaimėjo dvejas nekonferencines rungtynes ​​prieš konferenciją nedalyvaujantiems priešams Buffalo 56:23 ir Geering (Nebraska) 53:29.

Penktadienio vakarą „Buffalo Bison“ (6-6) atvyko į miestą ir po lėto pirmojo kėlinio, pirmaujanti tik penkiais taškais, pradėjo mušti į tolimus vartus ir du perimetro metimus, kad kėlinio kėlinys įgytų 27:10. Po to, kai atmušė Chipping’ą trečią ir pabėgo ketvirtą, Lady Bulldogs išgirdo paskutinį signalą su 33 taškų deficitu.

„Merginos visą savaitgalį atrodė puikiai, – sakė vyriausioji trenerė Michelle Coplen. „Tiesiog daugelio pasigedome. Buffalo gali būti viena geriausiai besiginančių komandų, kurią pamatys mūsų merginos. Pasibaigus paskutinėms mūsų konferencijos rungtynių savaitėms, mes ieškome komandos puolimo ritmo.

Lily Nichols grįžo į lyderių lentelės viršūnę su devyniais taškais, Grace Battershell surinko šešis, Karly Jones ir Jadea Graves surinko po tris, o Kacey Otero – po du.

Tritaškių metimai: Battershell (1), Buffalo (5)

Šeštadienį komanda išvyko į Nebraską žaisti su kita sunkia komanda Geering.

Geering išėjo pro vartus, kai buldogai susidūrė su buldogais šunų kovoje. Geeringas išsiveržė į priekį 22:6 ir, nors Wheatland iki kėlinio atskyrė penkis taškus, antrajame kėlinyje jie buvo nugalėti 23:10.

Otero pirmavo Lady Bulldogs ekipoje su 14 taškų, Nicholsas – šešis, Karly Jonesas – penkis, o Gravesas ir Battershell – po du. Tritaškių metimai: Otero (1) K. Jonesas (1)

„Bulldogs“ per metus sumažėjo iki 5–12.

„Bulldogs“ išvyksta į „Douglas“ (15:2) ketvirtadienio vakaro rungtynėms 5:30.