OU-NU vienas geriausių 12 didžiųjų žaidimų ne konferencijų

Beprotiška manyti, kad laukėme dešimtmetį, kad atnaujintume vieną geriausių ir istoriškai reikšmingiausių kolegijų futbolo varžovų. Atėjus spaliui, Oklahoma vs. Nebraska grįš į lentyną. Ir niekas nežino, kada jis sugrįš.

Mėgaukitės 2022 m. rungtynių rengimu ir laukimu, nes nežinia, kada jos sugrįš. Kevinas McGuire’as iš „Athlon Sports“ įvertino 10 geriausių 2022 m. „Big 12“ nekonferencinių žaidimų, o „OU-Nebraska“ užėmė Nr. 2.

Štai ką McGuire’as turėjo pasakyti:

Ši sena „Didžiojo aštuoneto“ konkurencija pagaliau buvo atnaujinta praėjusį sezoną pirmą kartą po to, kai Nebraska paliko „Didžiojo 12“ dešimtuką, o šeimininkas Soonersas turėjo sugalvoti keletą didelių žaidimų, kad išvengtų didelio nusiminimo dėl iš pažiūros persistengusių „Cornhuskers“. Šį sezoną Oklahomos programa tam tikrame pereinamajame etape gali susidurti su Nebraskos komanda, kuri desperatiškai nori laimėti. – McGuire’as, „Athlon Sports“.

2021 m. Oklahoma ir Teksasas sužaidė atkaklias rungtynes ​​23:16 Normane. Spenceris Rattleris buvo tvirtas prieš kietą Nebraskos gynybą, o Ericas Gray’us pirmavo su 84 jardais. Kėlinyje „Sooners“ pirmavo tik 7:3, tačiau antrąjį kėlinį pradėjo smūgiu ir rezultatas tapo 14:3.

Nors „Nebraska“ grįš įmušti, kad pasiektų keturių taškų žaidimą, blokuotas Pato Fieldso papildomas taškas vėl padidintų rezultatą iki septynių. Šiame žaidime taip pat buvo vienas geriausių perimtų kamuolių, kokį kada nors matėte iš DJ Graham, kuris neįtikėtinai viena ranka sugriebė ketvirtoje vietoje.

2021 m. žaidimo atsakymas vyksta už Alabamos, Teksaso, už geriausią nekonferencinį žaidimą. Tai bus neįtikėtina atmosfera Ostine, kurioje bus galima pamatyti, ko Oklahoma ir Teksasas turi laukti, kai prisijungs prie SEC.

Susisiekite / Sekite mus @SoonersWire „Twitter“ ir pamėgti mūsų puslapį Facebook stebėti nuolatines Oklahomos naujienas, pastabas ir nuomones. Praneškite mums savo mintis, pakomentuokite šią istoriją žemiau. Prisijunkite prie pokalbio šiandien.