Nr.1 „Auburn Tigers“ „nežaidė kaip geriausia komanda šalyje“ ir laimėjo griežčiau nei tikėtasi

KOLUMBIJA, Mo. – KD Johnsonas pelnė 17 taškų, įskaitant penkis iš eilės per paskutines 90 sekundžių, o 1-as Auburnas išgyveno Misūrio siaubą, kai antradienio vakarą laimėjo 55:54 pirmosiose programos rungtynėse kaip geriausias šalies žaidėjas. įvertinta komanda.

Johnsonas pakeitė tritaškių žaidimą likus 1:29 ir „Auburn“ pirmavo 53:51, tada pridėjo 45 sekundžių persvarą iki keturių taškų persvaros ir „Tigers“ (19:1, 8:0 Pietryčių konferencija) atsilaikė. . iš ten.

„Gaukite kamuolį KD Johnsonui ir pasitraukite“, – sakė „Auburn“ treneris Bruce’as Pearlas. – Tai ne raketų mokslas.

Walkeris Kessleris pelnė 13 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„Šį vakarą žaidėme ne kaip geriausia šalies komanda“, – sakė jis. „Būdamas pirmoje vietoje netaps pirmuoju“.

Javonas Pickettas (8:11, 2:5) pelnė 17 taškų, o Jaronas Colemanas pridėjo 10, kad kovotų su gilesniais ir labiau patyrusiais „Tigers“.

Misūris pradėjo audringai ir per pirmąsias šešias minutes atsidarė 10 taškų persvarą, o Auburnas prametė 10 iš pirmųjų 11 metimų. „Auburn“ naujokas Jabari Smithas – galbūt geriausias šių metų NBA naujokų biržos pasirinkimas – pirmajame kėlinyje pelnė tris taškus, komandoms įpusėjus lygiosiomis 31.

Smithas pelnė penkis taškus, pataikęs 2 iš 15, nors atkovojo 10 kamuolių.

„Auburn“ laimėjo atkovotų kamuolių mūšį 49:37, iš kurių 26 buvo kamuolio puolime. Nors Pearlas šiame žaidime matė daug darbo, jis buvo gana patenkintas tuo, ką pamatė ant stiklo.

„Kalbate apie vaikinus, žaidžiančius su pastangomis ir energija, tai ir yra apie tai“, – sakė jis.

Wendell Green Jr. iš Auburn susižeidė dešinį kelį susidūręs su Yaya Keita iš Misūrio, kai iki rungtynių pabaigos liko 13:18. Žaidimu apkaltintas Greenas nuėjo į rūbinę ir negrįžo. Greenas žaidė kaip trečias rezultatyviausias žaidėjas Auburn, pelnęs 13,0 taško. Traumos reikia stebėti, kai „Tigers“ ruošiasi šeštadieniui Oklahomoje „Big 12/SEC Challenge“.

„Mes labai nerimavome, kai Wendell ten nuriedėjo“, – sakė Pearl. „Jūs tarsi matote, kaip visas sezonas praėjo be gynėjo prieš akis“.

Prie šio pranešimo prisidėjo „Associated Press“.