Navy vs. „Colgate“ – žaidimo apžvalga – 2022 m. kovo 9 d

HAMILTONAS, NY – – Turnyro MVP Jackas Fergusonas pelnė 17 taškų, Nelly Cummings pridėjo 15, o Colgate’as atmetė vėlyvą karinio jūrų laivyno pastangą trečiadienį laimėti Patriotų lygos čempionatą 74:58 ir antrus metus iš eilės sugrįžti į NCAA turnyrą.

Tuckeris Richardsonas pelnė 12 taškų, taip pat Jeffas Woodwardas, atkovojęs aštuonis kamuolius. Oliveris Lynchas-Danielsas per pirmąjį kėlinį pridėjo 10 taškų „Raiders“ (23:11), kurie laimėjo 15-ą mačą iš eilės, trečią ilgiausią aktyvių pergalių seriją šalyje.

Gregas Summersas pelnė 18 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Tyleris Nelsonas pridėjo 11 taškų, o Johnas Carteris jaunesnysis. 10 už „Midshipmen“ (21-11), kurie savo pirmosiose lygos rungtynėse žaidžia nuo 2001 m.

„Colgate“ įpusėjus kėliniui pirmavo rezultatu 40:22 ir atrodė, kad žaidimas buvo neblogas. Antrojo kėlinio viduryje pirmavo 22, kai „Navy“ spurtavo 16:0, septyniais Seano Yoderio taškais ir per šešias minutes likus šešioms minutėms atsilikti. Kol „Midshipmen“ šaudė 5 iš 7, „Raiders“ nepataikė penkis metimus iš eilės ir tris kartus suklydo.

„Colgate“ į tai atsakė per paskutines šešias minutes 14:4 pranokęs „Navy“, kuris tada turėjo savo kamuolius ir penkis nepataikytus iš eilės.

Dabar tai grįžtama į NCAA turnyrą

„Tai yra tai, ką vaikai užauga svajodami apie mane“, – sakė „Colgate“ treneris Mattas Langelis. „Taigi šie vaikinai nenuilstamai dirba dėl šios galimybės. Jie jau buvo šiek tiek jo paragavę. Tai yra dalis to, kodėl, žinote, keli iš jų grįžo dar kartą pabėgioti, todėl tai bus dar viena nepaprasta patirtis.

Komandos apsikeitė krepšiais, kad atidarytų žaidimą, kol „Colgate“ galutinai išsiveržė į priekį. „Navy“ liko vienženkliu skaičiumi, kol „Colgate“ baigė kėlinį rezultatu 17:5, per kurį įvartį pelnė penki „Raiders“.

„Colgate“ pataikė 56 %, o tai yra daugiau nei 20 % geriau nei „Navy“, iš lanko buvo 8 iš 17, o apyvartos išaugo 19–3 taškais. „Raiders“ pataikė 20 iš 28 baudų metimų, o „Navy“ – 8 iš 13. Trys „midshipmen“ prasižengė.

Pirmajame šio sezono susitikime „Colgate“ įveikė „Midshipmen“ 19 taškų skirtumu, o reguliariojo sezono finale – tik penkiais. „Raiders“ serijoje iškovojo septynias pergales iš eilės.

„Colgate“ komandai iškovota pergalė buvo trečioji per penkias rungtynes ​​iš eilės.