Moore’as triumfuoja prieš „PC West“ ir laimėjo pirmąjį valstijos atkrintamųjų varžybų mačą per tris dešimtmečius | Sportas

Tik patekęs į 6A klasės valstijos turnyrą pirmą kartą per 17 metų, Moore’as jau buvo nubrėžęs šiek tiek istorijos, kai ketvirtadienio popietę atvyko į Lloyd Noble centrą ir užėmė Putnam City West.

Dabar pagaminta daugiau.

Nuo 1990 m., kai Liūtai užėmė valstijos vicečempionus, programa nebuvo laimėta kartą atvykus į valstijos turnyrą.

Dabar, praėjus 32 metams, ketvirtojo ketvirčio sprogimo treneris Greggas Hardinas pasakė, kad žinojo, kad ateis.

Per paskutines 5 1/2 minučių įmetę 19 taškų, „Lions“ galiausiai pramušė „Patriots“ 53:48.

Paskutinio freimo pradžioje 38:36 Moore’as atitolino žaidimą paskutinę minutę ir padidino savo persvarą iki aštuonių taškų. Paskutinę penkių taškų skirtumą atnešė tik „PC West“ komandos žaidėjo Elijah Jameso garsinis signalas.

„Kaip trenerių štabas galvojome, kad bėgsime“, – sakė Hardinas. „Mes visada tam tikru momentu atliekame bėgimą… Žinojome, kad tą bėgiosime. Mes tiesiog norėjome likti šalia ir nenutolti per daug.

Taip ir atsitiko.

Daugiau nei tris kėlinius nė viena komanda neišlaikė jokios traukos ir nė viena komanda nesugebėjo įgyti jokios realios persvaros, abi iškovojo keturių taškų pranašumą.

Prieš prasidedant dideliam sėkmei, Liūtai pelnė taškus iš trijų iš eilės perimtų kamuolių tik vieną kartą, per pirmąjį kėlinį, o „Patriots“ sugebėjo du kartus, kartu su „Lions“ žaidimu ir vėl pradėti trečiąjį kėlinį.

Tačiau ketvirtajame, po trijų iš ankstesnių keturių kelionių nesėkmių, Moore’as pelnė 18 taškų per aštuonis kamuolius, pradedant Malachi Lee padedamu Marcuso Dockinso dėjimu ir baigiant natūraliu trimis kamuoliais. Lee sužaidęs tašką rezultatu 52:45, veiksmingai atitolinęs rungtynes.

„Pagaliau neleidome jiems prasiskverbti, atkovojome keletą kamuolių, kelis kartus perėmėme kamuolius, perėjome ir gavome keletą dėjimų“, – sakė Hardinas. – Taip turime žaisti.

Per tris kėlinius Moore’as nokautavo 12 iš 32 metimų iš aikštės. Paskutiniuose aštuoniuose jis pasiekė 8 iš 11.

Chianti Tramble’as, kuris prieš atvykdamas į Moore’ą kurį laiką praleido kaip „Norman High Tiger“, pirmavo „Lions“ ekipoje, pelnęs 11 taškų, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir perimtas du kamuolius, atmetęs 4 iš 5 ir 3 iš 4 baudų metimų.

Lee pelnė 13 taškų ir atmetė 5 iš 9 metimų. Darianas Grantas pelnė 10 taškų ir atkovojo aštuonis kamuolius.

„Patriots“ ekipoje 11 taškų pelnė Carlsheonas Youngas. „Orian Scales“ pridėta 10.

Padėti Liūtams anksti išlikti žaidime buvo atkovotas pranašumas, kuris pasiekus paskutinį ūžesį pasiekė 36:25.

Be Granto aštuonių lentų, Dockinsas ir Lonato Hendersonas sugriebė po šešias.

Moore’as persikėlė į 20:7 ir penktadienį 18 val. Lloyd Noble centre žais su šio vakaro 19 val. rungtynių tarp Edmond Memorial ir Edmond Santa Fe nugalėtoju. „PC West“ nukrito iki 20:6.

„Aš tikrai didžiuojuosi vaikais“, – sakė Hardinas.