Memfio „Grizzlies“ žvaigždė Ja Morantas dėl kelio traumos atmetė „Golden State Warriors“ 4-ąsias rungtynes.

SAN FRANCISKO – Memfio „Grizzlies“ dėl dešiniojo kelio traumos pirmadienio vakarą ketvirtosiose rungtynėse neturės žvaigždės gynėjo Ja Moranto.

„Grizzlies“ vyriausiasis treneris Tayloras Jenkinsas sakė, kad komanda kiekvieną dieną spręs Moranto kelio problemą. Saugininkui buvo atliktas MRT, tačiau Jenkinsas neatskleidė rezultatų. Komanda tiksliai nenurodė, kas yra Moranto kelio trauma, išskyrus dešiniojo kelio skausmą.

„Tolimesnis vertinimas“, – sakė Jenkinsas prieš 4 žaidimą. „Akivaizdu, kad ir toliau dirbsime su savo gydytojais, kad išsiaiškintume, kas vyksta. [with the knee].

Jenkinsas sekmadienį sakė, kad „Grizzlies“ ir Morantas pajuto, kad traumą patyrė žaidime ketvirtajame kėlinyje, kai Jordanas Poole’as sugriebė už kelio, įstrigęs gynėjo ir eidamas į krepšinį. Jenkinsas sakė, kad Poole’as patraukė Morantui kelį ir tai buvo žaidimas, kuris sukėlė traumą.

Eidamas iš komandos autobuso į rytinį susišaudymą Chase centre Morantas šiek tiek palankiai vertino savo koją. Nešiodamas čiuožyklų jis daug neveikė.

Morantas turės dar vieną dieną tobulėti, kol „Grizzlies“ trečiadienį žais penktąsias rungtynes ​​Memfyje.

„Grizzlies“ šį sezoną be Moranto sužaidė rezultatu 20:5, tačiau per pirmąsias trejas šios serijos rungtynes ​​per 29 minutes, praleistas be Moranto, buvo pranokta 32 taškais.

Morantas šioje antrojo rato serijoje vidutiniškai pelno 38,3 taško, atlieka 8,3 rezultatyvaus perdavimo ir atkovojo 6,7 kamuolio.

„Tikriausiai šiandien apie tai sužinojau daugiau“, – puolėjas Jarenas Jacksonas Jr. sakė apie abejotiną Moranto būseną patekus į 4 žaidimą po rytinio šaudymo. “Tai tikrai liūdna. Tai mano berniukas, todėl jūs nenorite to matyti. Mes esame už jį. Mes žinome, ko jis iš mūsų tikisi, tik atsparumo, to mes tikimės vienas iš kito. Taigi mes parodysime kad šį vakarą išeikite ir varžykitės, kaip žinome.