Majamis 76, Wake Forest 72 ACC žaidimo rezultatas, santrauka

Skrydis vėluoja septynias su puse valandos? Jokiu problemu.

Dviženklis deficitas kelyje? Nesijaudink.

Iš pažiūros nepajudinama Miami Hurricanes dar kartą pasikliovė savo patirtimi ir branda, antrajame kėlinyje sustiprėjo ir šeštadienio popietę Vinston-Seilemo mieste (JAV) įveikė Wake Forest 76:72. Tai buvo antroji UM pergalė per 13 išvykos ​​rungtynių prieš Demon Deacons. ir pirmiausia treneriui Jimui Larranagai.

Tai taip pat buvo ketvirtas kartas šį sezoną, kai UM įveikė dviženklį deficitą ir 10th laikas, kurį komanda laimėjo po atsilikimo antrajame kėlinyje.

Po pergalės Majamis pagerino bendrą rezultatą iki 18:7, o ACC – 10:4, o „Wake Forest“ šoktelėjo į trečiąją vietą konferencijoje su Šiaurės Karolina.

Patekti ten buvo taip pat sunku, kaip ir laimėti žaidimą.

„Hurricanes“ į skrydį Majamyje įlipo penktadienį 14 val., tačiau kilo mechaninių problemų, todėl komanda išskrido ir pakilo tik 21.30 val. Laukdami, kol pasirodys naujas lėktuvas, jie pakilo komandos autobusas vakarienei į „Outback Steakhouse“ prekybos centre „Westland Mall“ Hialeah mieste. Jie prisikrovė užkandžių, neskubant, sočiai pavalgė, grįžo į oro uostą ir į Winston-Seilemą atvyko tik 23.30 val.

„Jie susitvarkė su tokiais sunkumais“, – sakė Larranaga apie savo žaidėjus, iš kurių keturi yra šešto kurso vyresnieji. „Jie nesupyko. Jie nepradėjo skųstis. Jie ėjo vakarieniauti kaip komanda, daug juokėsi, mėgavosi… Į viešbutį atvykome tik vidurnaktį. Kai komanda susidoroja su nelaimėmis taip, kaip mes (penktadienį), o tada žaidime, kai ištiko nelaimė, jie elgėsi taip pat. Jie buvo ramūs. Ir atkarpoje kiekvienas startuolis atliko didelį žaidimą vienas po kito.

Jordanas Milleris gavo patarimą krizės metu. Charlie Moore’as atliko tritaškį ir sumažino atotrūkį nuo 10 iki vieno likus 12 minučių. Samas Waardenburgas perėmė kamuolį ir atliko dėjimą, o Majamyje likus penkioms minutėms pirmavo 63:61. Tada Kameronas McGusty ir Isaiah Wongas paskutinėmis minutėmis atakavo krepšį.

McGusty pirmavo Hurricanes surinkęs 22 taškus, o Wongas pridėjo 20. Abu atmušė 8 iš 14. Wongas taip pat atkovojo septynis kamuolius. Waardenburgas surinko 12 taškų.

Vienas iš raktų į Majamio pergalę buvo tai, kad „Canes“ privertė „Demon Deacons“ atlikti 17 kamuolių ir išlaikė pranašumą 19:0 pagal pramuštus taškus.

„Antajame kėlinyje mūsų gynyba buvo puiki, nes verčia suktis ir pavertė kamuolius į taškus“, – sakė Larranaga. „Tokia buvo mūsų strategija viso sezono metu. Ne sezono metu dėjome visas pastangas maišydami, spaudę kamuolį, gaudydami, sukdami ir stumdydamiesi, nes mums trūksta dydžio.

Jis sakė, kad gynybos stilius buvo labai svarbus prieš Wake Forest komandą, kuri buvo daug aukštesnė ir fiziškai stipresnė nei „Hurricanes“. „Demon Deacons“ iš tritaškių atmušė 9 iš 21 ir pataikė 55 proc., tačiau kamuoliai juos sumušė.

ACC geriausio žaidėjo kandidatas Alondesas Williamsas, kuris konferencijoje pirmauja pagal įvarčius ir rezultatyvius perdavimus, surinko 25 taškus, tačiau dėl Majamio spaudimo prasimušė septynis kartus. Demon Deacons, kurie bendroje sumoje nukrito iki 20-6 ir 10-5 lygoje.

„Mes nesame pakankamai dideli, kad tiesiog atsitrauktume ir atšoktume su kitomis komandomis“, – sakė Larranaga. „Jei nekeisime per prievartą, kovosime gynyboje. Bet kai mes darome priverstines apyvartas ir mes gana gerai atvirame teisme jas konvertuojame, tai yra didžiulis skirtumas. Varžovui sunku atsigriebti už tuos taškus.

Mileris, pradininkas, praleidęs ankstesnes rungtynes ​​dėl kojos traumos, pakilo nuo atsarginių žaidėjų suolo ir per 27 minutes atliko svarbų vaidmenį.

„Hurricanes“ trečiadienį išvyksta į Luisvilį – kitą vietą, kurioje Larranaga niekada nebuvo laimėjusi. Jis tikisi pakeisti šią tendenciją, kaip tai padarė šeštadienį Wake Forest.

Ši istorija iš pradžių buvo paskelbta 2022 m. vasario 12 d. 18.49 val.

Michelle Kaufman profilio nuotrauka

„Miami Herald“ sporto rašytoja Michelle Kaufman yra žaidusi 14 olimpinių žaidynių, šešis pasaulio čempionatus, Vimbldoną, „US Open“, NCAA krepšinio turnyrus, NBA atkrintamąsias varžybas, „Super Bowl“ turnyrus ir jau 25 metus buvo futbolo rašytoja ir Majamio universiteto krepšinio nugalėtojų rašytoja. Ji gimė Frederick mieste, Md., ir užaugo Majamyje.