lavina „Sabres“ – žaidimo apžvalga – 2022 m. vasario 19 d

BUFFALO, NY – – Mikko Rantanenas trečiajame kėlinyje įmušė įvartį ir padėjo Alexui Newhookui pelnyti įvartį, o NHL pirmaujanti Kolorado “Avalanche” šeštadienį 5:3 įveikė Bafalo “Sabres”.

Nathanas MacKinnonas taip pat pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą, kitus įvarčius pelnė JT Compheris ir Nazemas Kadri, o Koloradas pratęsė savo geriausio sezono pergalių seriją iki septynių. Iš eilės iškovojusių pergalių iki keturių rungtynių, „Avalanche“ per pastarąsias devynerias rungtynes ​​išvykoje pagerino rezultatą iki 8:0:1 ir nuo gruodžio mėn. 6.

„Tai yra kažkas, apie ką kalbėjome anksčiau šiais metais, nes manau, kad kai važiavome namuose, buvome tik 0,500 kelyje“, – sakė „Avalanche“ treneris Jaredas Bednaras. „Dabar, kai sunkiu metų laiku galime sujungti septynis iš eilės, manau, tai rodo, kad galime žaisti ne tik savo pastate, bet ir kelyje.

Darcy Kuemperis atmušė 29 kartus ir pelnė tašką 18-uoju sprendimu iš eilės (16-0-2), pratęsdamas franšizės rekordą.

Tage’as Thompsonas atliko savo pirmąjį hat-trick’ą „Sabres“ ekipoje, kuri pralaimėjo du iš eilės ir namuose nusileido 8-14-4. Jeffas Skinneris atliko du rezultatyvius perdavimus, o Dustinas Tokarskis atrėmė 31 metimą.

„Akivaizdu, kad galutinis rezultatas nėra toks, kokio norime“, – sakė Thompsonas. „Bet aš maniau, kad žaidėme 60 ir žaidėme teisingai. Ir tai turi daryti kiekvieną vakarą. Dabar belieka rasti tą nuoseklumą, sugebėti tai daryti kiekvienose rungtynėse.

Rantanen pastatė Newhook’ą į vartus. Tai buvo 11-as Newhook’o smūgis po to, kai Erikas Johnsonas už “Avalanche” tinklo pargriovė Rasmusą Dahliną iš Buffalo.

„Šiek tiek sulūžęs 3 prieš 2 ir puikus Mikko perdavimas“, – sakė Newhook. „Man pasisekė, kad įdėjau jį ten atgal“.

Ši seka susižavėjo minia, nes Dahlinas lėtai pakilo nuo ledo prieš eidamas į persirengimo kambarį. Visų žvaigždžių gynėjas grįžo vėliau ir atakavo kolorado futbolininkui Andre Burakovskiui.

Rantanenas pelnė 26-ąjį įvartį į tuščius vartus, likus žaisti 52 sekundes.

Pirmą kartą šiame sezone Bafale sirgaliai metė kepures ant ledo po to, kai Thompsonas užsirišo ją ant riešo metimo iš aukštai, likus antrajam kėliniui 7:06. Kuemperis sustabdė Skinnerį per atitrūkimą prieš pat Mattiasą Samuelssoną įmetant Thompsoną į 19-ąjį įvartį.

„Tai tikrai puiki patirtis“, – sakė Thompsonas. „Jūs užaugate ir norite žaisti NHL, o tai yra mažos jūsų svajonės“.

„Avalanche“ per 10 minučių per įnirtingą pirmąjį kėlinį pelnė tris kartus ir greitai sureagavo į porą „Sabres“ įvarčių.

Po to, kai Skinneris 2:50 įveikė Thompsoną ir nutraukė Kuemperio nesėkmių seriją 146 minutes ir 56 sekundes, po 35 sekundžių Cal Makar padavė MacKinnonui į 11-ąjį įvartį.

Compher pelnė antrąjį Kolorado įvartį, savo aštuntą, stipriai verždamasis į tinklą 8:42 ir pirmame. Kadri 21-as rezultatas suteikė Avalanche pranašumą 3:2, praėjus vos 20 sekundžių po to, kai Skinneris vėl susijungė su Thompsonu, likus 7:18.

“Yra daug ką išvalyti”, – sakė Compher. „Supratome, kad nenorime žaisti tokio lygio ledo ritulio, koks buvo pirmasis. Ir jei šio žaidimo pradžioje apribosime apyvartas ties mėlynomis linijomis, manau, kad su tuo susitvarkysime šiek tiek geriau.

UŽRAŠŲ KNYGELĖ

Lavina: jų septynių rungtynių pergalių serija yra lygi antra ilgiausia franšizės istorijoje po devynerių rungtynių nuo vasario mėn. 2020 m. kovo 2 d. – kovo 4 d. Jie taip pat laimėjo septynias iš eilės nuo sausio mėn. 10 iki vasario 10 d. 7, 1999. … Pagerėjo iki 22-0-0, kai pirmavo po pirmojo kėlinio. … Makaras pelnė 50 taškų per 45 rungtynes, o tai atitinka trečio kurso gynėjo karjeros rekordą per 57 naujokų biržas. … D Ryanas Murray’us pakeitė Kurtisą MacDermidą po to, kai jis buvo sveikas įbrėžimas per ankstesnes trejas rungtynes.

Sabres: F Casey Mittelstadtas grįžo žaisti aštuntose savo sezono rungtynėse po to, kai praleido penkerias rungtynes ​​dėl viršutinės kūno dalies traumos. … Samuelssonas grįžo į rikiuotę vietoje Roberto Haggo ir įrašė pirmąjį savo tašką per 12 rungtynių. Buffalo keitė septynis sveikus gynėjus. … Skinneris sekmadienį Monrealyje rezultatu 5:3 pelnė keturis įvarčius ir atliko pirmąjį komandos hat-trick’į šį sezoną.