Laukinė aukščiausia lavina dar vienai 6 pergalių serijai

ST. PAUL, Min. (AP) – Kevinas Fiala, įmušęs 15 sekundžių per pratęsimą, sekmadienio vakarą paleido Minesotos „Wild“ 3:2 įveikęs NHL pirmaujančią Kolorado „Avalanche“ ir šeštąją pergalę iš eilės.

Kirilas Kaprizovas ir Ryanas Hartmanas taip pat pasižymėjo Minesotos komanda, kuri yra vienintelė komanda šį sezoną, turinti bent tris šešių pergalių serijas. Išlyginamasis Hartmano įvartis, likus žaisti 5:27 iki reguliaraus žaidimo pabaigos, rezultatas buvo pratęstas.

Cam Talbot atmušė 40 kartų Minesotos gretose ir pratęsė savo asmeninę pergalių seriją iki šešių rungtynių.

„Jūs laukiate šių žaidimų“, – sakė Talbotas. „Kaip mes žaidėme ir kur jie yra turnyrinėje lentelėje, jūs turėjote šį ratą. Tai gera matavimo lazda, ypač po to, kai pastaruoju metu mes čia gana gerai ridenome ir mums reikia kelių taškų mūsų divizione.

„Šiuo metu tai yra dideli žaidimai ir nėra didesnio žaidimo nei prieš Nr. 1 komanda lygoje.

„Wild“ klubas 14 taškų skyrė „Central“ pirmaujančią Kolorado komandą, bet padidino savo pranašumą dėl antrosios vietos prieš Nešvilį iki keturių taškų. Šv. Louis nuo Minesotos atsilieka penkiais taškais.

„Jei nori patekti į Stenlio taurės finalą, turi jį įveikti“, – sakė Fiala. „Taigi, mums nelabai rūpi, kiek taškų jie turi. Mes galime įveikti bet ką ir tai žinome, o ne tik galvojame. Mums tai buvo tik geras išbandymas ir dabar galime judėti į priekį.

Nazemas Kadri ir Mikko Rantanenas trečiajame kėlinyje įmušė penkis iš šešių ankstesnių pergalių „Avalanche“ ekipai. Pagal taškus, pergales ir taškų procentą lygoje pirmaujanti Kolorado komanda šį sezoną Denveryje laimėjo du pirmuosius susitikimus.

Darcy Kuemperis, buvęs Minesotos naujokų biržos šaukimas, komandoje praleidęs pirmuosius penkis NHL sezonus, atrėmė 27 metimus.

„Man patinka, kaip žaidė mūsų komanda“, – sakė „Avalanche“ treneris Jaredas Bednaras. “Man labai patiko. Maniau, kad tai buvo geras ledo ritulio žaidimas. Maniau, kad mūsų patikrinimų žaidimas buvo tikrai geras, daug nepasidaviau prieš pavojingai atakuojančią komandą.

Rungtynės tarp dviejų iš trijų geriausių komandų pagal įvarčius per rungtynes ​​atrodė kaip atkrintamosios, tačiau iki trečiojo žaidimo trūko sprogstamojo puolimo.

Minesota daugiau nei 10 minučių rungtyniavo tarp pirmojo ir antrojo kėlinių be smūgių, tačiau antrajame rezultatą atidarė dėl jėgos perdavimo.

Jaredas Spurgeonas atlaikė ritulį ties mėlyna linija, kad „Wild“ liktų zonoje. Ryanas Hartmanas galiausiai čiuožė aplink tinklą ir perdavė Kaprizovui, kuris daužė tinklą ir pataikė į mažą vietą tarp Kuemperio ir virpsto.

Kaprizovas per paskutines 15 rungtynių pelnė 13 įvarčių. Linijos žaidėjas Matsas Zuccarello sekmadienį atliko tris rezultatyvius perdavimus, o per pastarąsias 12 rungtynių pelnė du įvarčius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Koloradas neįmušė įvarčio 22 kartus iš eilės.

Talbotas, kurio kovos vasario ir kovo pradžioje privertė Minesotą iškeisti į Marcą-Andre’ą Fleury suėjus terminui, išliko stiprus, nes Avalanche kontroliavo žaidimą.

Koloradas pranoko „Wild“ 28:14 per du kėlinius ir 42:29. Talbotas per pastaruosius penkis startus įmušė septynis įvarčius.

„Visi kalba apie tai, kad rungtynės yra atkrintamųjų varžybų atmosfera, bet taip tikrai buvo“, – sakė Minesotos treneris Deanas Evasonas.

Kadri galiausiai įveikė Talbotą 6:21 į trečiąjį savo 26-ąjį įvartį. Kadri pergalė akistatoje pradėjo jėgos žaidimą ir po mažiau nei keturių minučių atvedė į 33-ąjį Rantaneno įvartį.

„Manau, kad didžiąją žaidimo dalį pralenkėme juos“, – sakė Rantanenas. „Pirmosiose dviejose turėjome daug progų, kurių neišnaudojome. Mes negalėjome to padaryti, tada mes kovojame ir jie pelno vieną įvartį į finalinį penketą ir du įvarčius. Nežinau, ar žiūrite į tas baudas. Jei per daug komentuosiu, turėsiu didelių problemų, todėl nieko nesakysiu.

JŲ UŽĖMIMAS

Iš karto po to, kai įmušė savo įvartį, gynėjas Devonas Toewsas buvo išsiųstas į vartus.

Dalis veiksmo trečiajame buvo kova tarp „Avalanche“ žvaigždės Nathano MacKinnono ir „Wild“ gynėjo Matto Dumbos. Dumba išlygino Rantanen su dideliu čekiu ir MacKinnon greitai paprašė Dumbos kovoti.

„Manau, kad visi žino, kokią konkurenciją turime su šiais vaikinais“, – sakė Dumba. „Mes neturime per daug pasakyti. Tai sunkus Centro mūšis. Žinome, kokie vertingi buvo šie taškai. Mes vis dar turime kovoti ir bandyti juos vytis ir įgyti pranašumą namuose.