Lakers vs. Rungtynių santrauka – 2022 m. sausio 23 d

Majamis — Majamio „Heat“ žinojo, kad pabėgimas yra neišvengiamas. Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje „Heat“ žaidėjai, turėdami 23 taškų pranašumą, teigė, kad žaidimas dar nesibaigė.

Jie buvo teisūs. Ir tą akimirką jiems pavyko.

Jimmy Butleris pagerino Jameso trigubo dublio rekordą su Majamio marškinėliais, Duncanas Robinsonas pelnė 25 taškus, o „Heat“ sulaikė įnirtingą bandymą sugrįžti iš Los Andželo „Lakers“ ir sekmadienio vakarą laimėjo 113:107.

„Manau, kad tai svarbi patirtis, kuria reikia dalytis“, – sakė „Heat“ treneris Erikas Spoelstra.

Butleris Majamyje pelnė 20 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Tai yra 10-asis trigubas dublis per karščio sezoną – vienu daugiau nei Jamesas per keturis Majamio sezonus.

Majamis pirmavo 89:70 į ketvirtą vietą, persvarą persvėrė į 23, likus 8:38, tada turėjo atitraukti tai, kas nutiko Los Andželui 32:13, o tai paskutinėmis akimirkomis privertė „Lakers“ į keturis.

„Jų niekada neužtenka, kad patirtum tokias svarbias akimirkas“, – sakė Robinsonas. – Jie neįkainojami.

Calebas Martinas Majamyje pelnė 15, Bamas Adebayo 14 ir Gabe’as Vincentas 11, iššvaistydamas didžiąją dalį 26 taškų persvaros pirmajame kėlinyje.

Jamesas vėl pervedė į „Lakers“ ir pelnė 33 taškus – 17-as mačas iš eilės – atkovojo 11 kamuolių. „Lakers“ gretose Russellas Westbrookas pelnė 24 įvarčius, buvęs „Heat“ gynėjas Avery Bradley pridėjo 15, o Carmelo Anthony – 11.

„Heat“ vis dar buvo be Kyle’o Lowry (asmeniniai reikalai) ir Tylerio Herro (sveikatos ir saugos protokolų). Lowry tai buvo ketvirtosios praleistos rungtynės iš eilės, Herrui – trečios.

„Lakers“ be Anthony Daviso jau 17-as rungtynes ​​iš eilės atsigauna po kairiojo kelio raiščių patempimo. Sekmadienį Davisas buvo paskelbtas prieštaringai vertinamas, o tai padidino tikimybę, kad jis pagaliau gali sugrįžti, tačiau „Lakers“ nusprendė, kad jam reikia dar bent kelių dienų.

„Tai artėja… bet dar ne visai“, – sakė „Lakers“ treneris Frankas Vogelis.

Dėl pralaimėjimo „Lakers“ nustojo 23:24 – pirmą kartą nuo Jameso naujojo sezono, kai jis taip giliai buvo pralaimėjusioje komandoje.

Majamis pasirodė puikiai, vos 5:12 atidarydamas dviženklę persvarą, 32:14 padidindamas PJ Tuckerio tritaškį, o iki pirmojo ketvirčio likus 3:36 ir 39:25 pirmavo. sekundę po to, kai Maxas Strusas kirto laikrodį kampiniu tritaškiu per Jameso ištiestą ranką.

„Lakers“ pirmajame kėlinyje atsiliko 26 – tai buvo didžiausias jų sezono kėlinio deficitas, kol Jamesas ištempė raumenis prieš pat pertrauką. Antrajame kėlinyje jis pelnė paskutinius šešis „Lakers“ taškus, pozavo po to, kai įmušė dvigubą komandą po vieno iš tų krepšių ir paleido Los Andželą į pertrauką 69:52.

„Turėjome tik keletą gedimų ir dėl jų sumokėjome už viską“, – sakė V. Vogelis.

„Lakers“ finale finišavo du kartus 2:34 – abiem atvejais „Heat“ pelnė 3 taškus. Robinsonas laimėjo pirmą, Tuckeris antrą, bet „Lakers“ vis tiek jų atsikratė.

Jamesas atkovojo puolimą ir įmušė 1:07, kad „Lakers“ atmuštų 111:107, o paskui sustabdė kitą „Heat“ laikymą, tačiau Bradley prasižengė prieš Tuckerį judančiame ekrane, o iki brangaus posūkio liko 37,7 sekundės.

Talenas Hortonas-Tuckeris dar kartą atliko perdavimą, kai „Lakers“ pralaimėjo keturiais per likusias 7 sekundes, o Majamis liko gyvas.

PATARIMAS

„Lakers“: „Lakers“ gavo trijų dienų viešnagę vieninteliame šiame sezone Majamyje ir atvyko penktadienio vakarą po žaidimo Orlande. Jie išvyksta tik pirmadienio popietę, o tada skrenda į Niujorką antradienio rungtynėms su Bruklinu. … Jamesas Majamyje nežaidė nuo 2019 m. gruodžio 13 d.

Šiluma: Butleris, kuris žaidė 709-ąsias rungtynes, įskaitant atkrintamąsias, pirmą kartą per kėlinį atliko 10 rezultatyvių perdavimų. … Majamis atlaikė „Lakers“ 11 iš 40 metimų iš tritaškių ir atliko 31 rezultatyvų perdavimą per 20 „Lakers“.

SPO BROS

Spoelstra dažnai studijuoja Džeimso filmą namuose. Bet ne „Lakers“ filmas. Spoelstra ir jo žmona Nikki turi du mažus sūnus, o berniukai yra dideli Jameso filmo „Space Jam: A New Legacy“ gerbėjai. Spoelstra sakė: „Tai mūsų pramoga keletą naktų per savaitę. Mes įdiegėme „Space Jam“. … Mūsų šeimai patinka filmas. Žinau, kad mūsų vaikams tai patinka. Tai labai džiugina brolius Spo mūsų namuose.

DUOK PENKIS

Majamio puolėjas Dewayne’as Dedmonas pelnė retą penkis taškus – pelnė įvartį, kai buvo grubiai prasižengęs, gavo vieną baudos metimą, o po to dar vieną įvartį iš aikštės gavo toliau. Jis taip pat padėjo „Lakers“ atmušti penkis taškus, kai akivaizdžiai prasižengė prieš Anthony, kuris atliko du baudos metimus, kol Stanley Johnsonas pelnė 3 taškus už pratęstą „Lakers“ kamuolį.

DIDELI APYRA

Paskutinės „Lakers at Heat“ rungtynės vyko balandžio 8 d. „Lakers“ rungtynėse panaudojo devynis žaidėjus; nė vienas iš devynių vis dar nėra „Lakers“. „Heat“ šiame žaidime naudojo 10 žaidėjų; iš jų tik Butleris, Adebayo ir Robinsonas sekmadienį žaidė Majamyje.