Kyrie Irving 3 geriausi karjeros pasirodymai. Kur yra jo 60 taškų žaidime?

Bruklino „Nets“ žvaigždė Kyrie Irvingas surengė absoliutų šou, antradienio vakarą pelnęs karjeros rekordą 60 taškų, 150:108 pralaimėjęs Orlando „Magic“. Irvingui leista žaisti tik kelio žaidimus, jis tikrai išnaudojo visas galimybes.

Dėdės Drew karjeros vakaras neabejotinai sukėlė NBA pasaulinį šurmulį. 6 pėdų 2 ūgio gynėjas per savo karjerą praleido keletą dėmesio vertų naktų, panašių į antradienio šedevrą. Pagal tai, kur Kyrie Irvingo 60 taškų perlas yra vienas geriausių jo karjeros pasirodymų?

Kyrie Irving: 3 geriausi karjeros pasirodymai

3. 60 taškų prieš Orlandą

Irvingas neabejotinai demonstravo visą savo repertuarą prieš „Magic“ – nuo ​​traukiamų trejetų, vidurio žaidėjų ir visko. Dėdė Driu ištraukė kiekvieną triuką iš savo labai gilaus krepšio.

Be 60 žaidėjų, septynis kartus Visų žvaigždžių žaidėjas atkovojo šešis kamuolius, atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir perėmė keturis kamuolius. Jis taip pat pataikė 20 iš 31 iš aikštės, įskaitant 8 iš 12 iš už lanko ir 12 iš 13 iš pražangos linijos. Vien per pirmąjį kėlinį jis atmetė 41 tašką žaibiškai pataikęs iš aikštės 14 iš 19 ir 6 iš 7 iš trijų. Irvingas pasiekė 60 taškų plokščiakalnį su kairiojo krašto trigubu, likus ketvirtajam kėliniui 8:32, o netrukus po to, kai žaidimas nepasiekiamas.

Kad ir kaip mums patiko matyti Irvingo pasirodymą antradienį, mes neleisime, kad naujienų tendencijos mus sužaistų. Nors 60 vienetų nėra ko šaipytis, jis atėjo prieš vieną prasčiausių NBA komandų „Magic“. Taigi tai atima šiek tiek blizgesio iš jo nuostabios nakties. Nepaisant to, tai vis tiek užlipo ant podiumo kaip vienas geriausių Irvingo karjeros kamuolio žaidimų.

2. 57 taškų šedevras prieš čempiono titulą ginančią „Spurs“.

2015 m. kovo 13 d. Kyrie Irvingas pasiekė tuometinį Klivlando „Cavaliers“ vieno žaidimo franšizės rekordą – prieš tai, kai po dvejų metų Jamesas išlygino – 57 taškais per pratęsimą 128:125 nugalėjo San Antonijaus „Spurs“. Nors tai yra trimis taškais mažiau nei jo 60 taškų naktį, Irvingo 57 taškų sprogimas prieš tuometinį NBA čempioną „Spurs“ turi daug daugiau svorio.

Nors jau žinojome, kad tuomet 22-ejų vaikinas gali žaisti su geriausiais iš jų, tai buvo toks žaidimas, kurį Irvingas įtraukė į žemėlapį kaip ypatingą NBA talentą. „Spurs“ manė, kad rungtynes ​​laimėjo, kai likus minutei turėjo septynių taškų pranašumą. Tai yra tol, kol dėdė Drew nusprendė, kad laikas perimti valdžią.

Irvingas per ketvirtąjį kėlinį ir pratęsimą atkovojo kelis didžiulius kibirus, įskaitant trigubą rezultatą ir nukreipė žaidimą į OT. Paskutinę žaidimo minutę jis pelnė devynis taškus, o per pratęsimą surinko 11 taškų, vedęs „Cavs“ į pergalę iš už nugaros. Buvusi „Duke“ žvaigždė rungtynes ​​baigė pataikydamas iš aikštės 20 iš 32, puikiai atmušė 7 iš 7 iš tolimo nuotolio ir visus 10 savo metimų realizavo iš baudos metimo linijos.

1. 41 taško rezultatyvumas kritinėse 5 žaidimo pergalėse prieš. Golden State Warriors 2016 m. NBA finale

Ironiška, bet geriausias Irvingo karjeros pasirodymas tarp čia išvardytų yra mažiausiai rezultatyvus rezultatas. Taip yra todėl, kad jis pasirodė didžiausioje NBA scenoje – finale.

2016 m. finalo penktose rungtynėse susidūręs su pašalinimu Irvingas padarė viską, ką galėjo, kad „Cavaliers“ sezonas gyvuotų. Bejėgiai Draymondo Greeno kariai nieko negalėjo padaryti, kad sustabdytų dėdę Dr. 2012 m. Metų naujokas pelnė 41 tašką per alinantį metimą 17 iš 24, kad sugadintų Golden State siekį laimėti dvikovos čempionų titulus. LeBronas Jamesas taip pat pelnė 41 tašką, todėl jie tapo pirmąja pora, kuri NBA finale pelnė po 40 taškų.

Visi žino, kas nutiko toliau. Klivlandas grįžo po serijos deficito 3:1 ir 2016 m. laimėjo NBA čempionatą istorine mada. Ir tai prasidėjo daugiausia dėl žaismingo Irvingo pasirodymo 5 žaidime.