Klay’us Thompsonas pelno 21 geriausių taškų ir veda karius aplink stūmoklius

11-as „Golden State Warriors“ žaidėjas Klay’us Thompsonas sureagavo 2022 m. sausio 18 d. „Chase Center“ San Franciske, Kalifornijoje, pirmojo kėlinio pabaigoje su Detroito „Pistons“. Ezra Shaw / Getty Images / AFP

Klay’us Thompsonas antradienio vakarą pademonstravo geriausią savo sezono pasirodymą penkeriose rungtynėse, pelnydamas tris 3 taškus iš viso 21 taško, kai „Golden State Warriors“ atidarė savo septynerių rungtynių namų tribūną, kai 102:86 nugalėjo Detroito „Pistons“. San Franciske.

Andrew Wigginsas pelnė 19 taškų, o Stephenas Curry – 18. Thompsonas, kuris netrukus grįžo po ACL ir Achilo traumų, žaidė 22 minutes.

Pirmą kartą po to, kai buvo atšauktas perėjimas į Denverio „Nuggets“, rungtyniaujantis Rodney McGruderis sustiprino „Pistons“ sezoninį maksimalų 19 taškų nuo suolo.

Kai „Warriors“ paliko „Trip“ 1:3, jie prarado nedaug laiko, kad sugrįžtų į reikalų svyravimus – devynis taškus pelnė Wigginsas, šešis – Curry ir penkis – Thompsonas rezultatu 26:13.

Persvara išaugo iki 66:38 ir ketvirtą trečiojo kėlinio minutę buvo maksimali 73:39, kol „Warriors“ iškovojo trečią pergalę namuose iš eilės.

Thompsonas, kuris metė tik 35,7 proc. ir tritaškius per pirmąsias keturias rungtynes ​​vidutiniškai pelnė 13,8 taško, 6:13 išvyko iš aikštės ir 3:8 į tolimą atstumą.

Jis taip pat atliko visus šešis baudos metimus, todėl šį sezoną buvo 11:11.

Curry, kuris taip pat rado laiko aštuoniems rezultatyviems rezultatams ir trims perdavimams, pridėjo keturis 3 taškus, o Wigginsas – tris „Warriors“, kurie 42:27 nugalėjo „Pistons“ iš už lanko.

„Golden State“ naujokas Jonathanas Kuminga į savo trečią sezono pradžią atsakė pirmuoju dvigubu dubliu – atkovojo 10 geriausių sezono kamuolių ir pridėjo 12 taškų.

„Warriors“ gretose 10 kamuolių atkovojo ir Kevonas Looney, kuris svečius praleido 54:50.

McGruderis, kuris buvo neaktyvus ankstesnėse trejose Detroito rungtynėse, šį sezoną pelnė 11 taškų daugiau nei per visas rungtynes. Jis nuskandino keturis iš devynių „Pistons“ trejetukų.

„Pistons“ ekipai Hamidou Diallo pridėjo 16 taškų, Isaiahas Stewartas 14, Trey’us Lylesas 13 ir Saddiqas Bey’us, laimėjusius tris iš ankstesnių penkių rungtynių.

Naujokas Cade’as Cunninghamas pataikė tik 3 prieš 10 ir pelnė tik aštuonis taškus Detroite, kuris pradėjo keturių rungtynių vakarų sūpynės, kurios tęsiasi trečiadienio vakarą Sakramente.

Diallo ir Stewartas surinko po dvigubą dublį, Diallo atkovojo 13 kamuolių, o Stewartas – 11 rekordų.