Karlas-Anthony Townsas pelnė 60 geriausių NBA sezono taškų ir atkovojo 17 kamuolių, kai Minesotos „Timberwolves“ įveikė San Antonijaus „Spurs“

SAN ANTONIO – Karlas Anthony Townsas atliko vieną produktyviausių NBA centro pasirodymų per daugiau nei du dešimtmečius.

Jis taip pat baigė gražiu apvaliu skaičiumi.

Townsas surinko rekordinį 60 taškų – daugiausiai pelnytų NBA šį sezoną – pirmadienio vakarą Minesotos „Timberwolves“ 149:139 pranoko San Antonijaus „Spurs“.

„Pasakiau treneriui [Chris Finch] prieš žaidimą: „Klausyk, mums reikia šios pergalės“. Padarysiu viską, ko reikės. „Towns sakė“. Tai buvo toks mąstymas, apie kurį aš atėjau [with]. Turėjau dominuoti. Aš turėjau būti geriausias.”

Jis tikrai buvo.

Townsas iš viso pataikė 19 atmušimų prieš 31, atkovojo 17 kamuolių ir baigė 7 atkovotus kamuolius, o 2018 m. kovo 28 d. prieš Atlantos Hawks pelnė 56 taškus, o tai buvo franšizės ženklas. Los Andželo „Lakers“ žvaigždė LeBronas Jamesas ir „Hawks“ gynėjas Trae Youngas, surinkę 56 taškus, šį sezoną pasidalijo aukščiausio lygio apdovanojimais.

Minesotos 7 pėdų „Visų žvaigždžių“ žaidėjas užbaigė savo akinantį proveržį, kai likus 1:39, įmetė tritaškį, netrukus po vieno iš dviejų baudų metimų ir pasiekė 57 taškus.

Townsas yra pirmasis žaidėjas NBA istorijoje, pasiekęs 60 taškų, 15 atkovotų kamuolių ir 60% metimų tritaškius per rungtynes.

Jis tapo pirmuoju NBA centru, pelnęs 60 taškų nuo tada, kai Shaquille’as O’Nealas „Lakers“ gretose 2000 m. kovo 6 d. – O’Nealo gimimo dieną – pelnė 61 įvartį. Apskritai Townsas yra penktas centras, pelnęs 60 taškų, prisijungęs prie O’Nealo, Davido Robinsono, Wilto Chamberlaino ir George’o Mikano.

Miestai taip pat tapo pirmuoju Nr. 1 bendras pasirinkimas surinkti 60 taškų nuo vienintelio Jameso karjeros 60 taškų 2014 m.

„Visa komanda buvo laiminga“, – sakė „Timberwolves“ gynėjas D’Angelo Russellas, pelnęs 19 taškų. “Visi dėl to buvo nesavanaudiški. Manau, kad tai buvo labiau tai, ką aš vertinu. Spektaklis buvo nuostabus, bet visi taip pat norėjo jį pamatyti.”

Minesota nuo Denverio „Nuggets“ atsilieka 1,5 žaidimo dėl šeštos vietos Vakarų konferencijos atkrintamosiose varžybose.

San Antonijus pralaimėjo du iš eilės nuo tada, kai Greggas Popovičius iškovojo 1 336-ąją pergalę karjeroje ir tapo daugiausiai pergales iškovojusiu treneriu NBA istorijoje. „Spurs“ iš viso nukrito septyniais iš devynių.

Keldonas Johnsonas San Antonijui pelnė 34 taškus. Dejounte’as Murray’us pridėjo 30 taškų ir 12 rezultatyvių perdavimų, o Lonnie Walkeris IV – 22.

Komandos per pirmąjį kėlinį kartu pelnė 148 taškus, žaisdamos pašėlusiu tempu pataikė 58 iš 100. San Antonijas pradėjo rungtynes ​​4 prieš 5 tritaškiais, o Minesota per pirmąsias septynias minutes pataikė 75 proc.

Townsas pelnė 14 taškų ir atkovojo 5 kamuolius, žaisdamas visą pirmąjį ketvirtį prieš Jakobą Poeltlą ir Zachą Collinsą.

„Karlas buvo fantastiškas“, – sakė Popovičius. “Jis jį vairavo, šaudė – visada žaidžia sunkiai. Jis yra pragariškas žaidėjas. Neatsitiktinai, kad tai buvo staigmena, bet šį vakarą jis buvo ypatingas.”

Townsas per trečiąjį kėlinį pelnė 32 taškus, ketvirtą daugiausiai per vieną ketvirtį per pastaruosius 25 sezonus.

„Jie buvo išparduodami, kad apsaugotų ratlankį viskuo, ką mes stengėmės padaryti“, – sakė Finchas. “Jis susitiko, ir jie jam neturėjo atsakymo. Mums to tikrai reikėjo, ir jis sustiprėjo.”

Trečiajame žaidime žaidimas tapo apylygis, kai Minesotos gynėjas Patrickas Beverley susipainiojo su Murray ir Collinsu dėl atskirų kamuolių. Ginčai paskatino „Wolves“ rezultatu 16:7, o tai leido jiems pirmauti 112:99, likus kėliniui 2:30.

Townsas per pirmuosius tris kėlinius pelnė 56 taškus. Jis atsisėdo, likus 6:34, netrukus po to, kai per 45 sekundes surinko ketvirtą ir penktą pražangą, tačiau grįžo ant parketo likus trims minutėms, kad pasiektų savo karjeros rekordą.

Townsas sakė, kad paklausė Fincho, ką jis nori veikti, o treneris liepė jam „gauti 60“.

“Taigi aš tiesiog išėjau ten, bandžiau būti tikrai agresyvus”, – sakė Townsas.

Prie šio pranešimo prisidėjo „Associated Press“.