Jevgenijus Kuznecovas atliko hat-trick’ą, bet Larso Ellerio OT įvartis pakelia “Capitals” už “Canucks”

Elleris galėjo sukurti rungtynių nugalėtoją, tačiau likusį „Capitals“ įvarčių dalį pelnė Jevgenijus Kuznecovas, kurio antrasis karjeros hat-trick’as iš viso per sezoną pelnė 19 įvarčių, iš jų keturis per pastarąsias penkerias rungtynes. Anksčiau jis tą žygdarbį atliko 2015 m. spalį.

Paskutinį kartą rusas atmušė jėgos ataką, likus žaisti mažiau nei penkias minutes, o rezultatas tapo 3. Kuznecovas smūgiavo iš beveik už tinklo, nes svečiai ir toliau smogė rungtynių pabaigoje.

Aleksas Ovečkinas atliko pagrindinį rezultatyvų perdavimą įmušdamas du Kuznecovo įvarčius, bet nesugebėjo įveikti paties Demko, o NHL visų laikų įvarčių sąraše liko lygiosiomis su Jaromiru Jagru (766).

„Capitals“ pradėjo greitai ir į paskutinį atkarpą išlaikė pranašumą 2:0. Tačiau „Canucks“ tris kartus įveikė Viteką Vaneceką (23 atmušimai) per pirmąsias penkias trečiojo žaidimo minutes, kad visiškai pakeistų žaidimo kompleksą. Quinnas Hughesas atmušė tik 57 sekundes, Bo Horvatas išlygino rezultatą 2: 3:19 smūgiu iš griovelio, o vėliau pridėjo dar 1:40 po atkovoto kamuolio.

„Išskyrus tris ar keturias minutes, maniau, kad sužaidėme tikrai geras rungtynes ​​ir rungtyniavome tikrai sunkiai“, – sakė „Capitals“ treneris Peteris Laviolette. „Kalbėjome apie tai, kaip patekti ten, patekti į tinklą ir rasti kelią į tą sritį, kuri yra labai arti vartininko, kad gautume patarimus ar atkovotus kamuolius, antrosios progos, ir šįvakar gavome kelias jų.

Pirmasis Kuznecovo įvartis buvo netikėtas, keistas atšokimas. Pirmą kartą 5:35 ritulys nukrito nuo stiklo ir Kuznecovo lazdos koto. Kuznecovas NBC Sports Washington laidai sakė net nematęs žaidimo ritulio.

„Aš iš esmės nieko nedariau dėl to“, – sakė Kuznecovas.

Vos po 43 sekundžių Kuznecovas padvigubino persvarą, o įvartis pirmą kartą pasirodė esąs svarbus Ovečkino smūgis. Vieną kartą Ovečkinas atsitrenkė į virpstą ir pataikė į Demko kairę koją, kol atrodė, kad jis nepaliestas slydo per vartų liniją. Pakartojimai parodė, kad Kuznecovas metė ritulį ir išmušė jį virš vartų linijos.

„Kuzy turi įdėti tą, – pasakė Lavioletė. „Jie turi gynėją, pasiruošusį jį išmušti. Nesu tikras, ar jis ten pateks, ar ne. Jis 100 procentų pasielgė teisingai. Aleksas pasieks savo tikslą ..

Ovečkino smūgio į istoriją teks palaukti. Kapitonas penktadienį turėjo dvi aiškias progas įmušti Demko, bet jam nepavyko aplenkti vartininko.

„Žinai, būk nuoširdus, maniau, kad tai buvo jo įvartis, todėl nebuvau tikras, ar įmušu aš, ar jis“, – sakė Kuznecovas. NBC Sports Vašingtonas per pertrauką. „Iš esmės ne, tai buvo labai arti. Buvo gaila, toks buvo mano tikslas. Taigi mes lauksime.”

„Capitals“ per pastarąsias penkerias rungtynes ​​rezultatu 4:0:1, po pirmųjų dviejų metų mėnesių pakilimų ir nuosmukių atrado griovelį.

Penktadienio rungtynės su „Canucks“ užbaigė Vašingtono trijų rungtynių išvyką per Vakarų Kanadą. Kitos „Capitals“ rungtynės antradienį „Capital One“ arenoje su Niujorko „Islanders“.

Štai ką dar reikia žinoti apie „Capitals“ pergalę prieš „Canucks“:

Vašingtonas žaidė 2 prieš 3 ir tęsė nuolatinį pastarojo meto pagerėjimą. Įskaitant du Kuznecovo įvarčius, „Capitals“ per pastarąsias 16 rungtynių įmušė 16 jėgos įvarčių. Vienetas atrodė darnesnis, o tai sutampa su į sveikatą grįžtančiais veteranais.

Anthony Mantha papildymas antrajame padalinyje po keturių mėnesių pertraukos dėl peties operacijos taip pat pridėjo dar vieną fizinį puolimo ginklą.

Vašingtonas pakeitė savo priekines linijas, į pirmąją eilutę perkeldamas Conorą Sheary, o į trečią – Tomą Wilsoną.

Šį sezoną Sheary universalumas buvo giriamas. Vien praėjusią savaitę jis žaidė pirmoje, trečioje ir ketvirtoje linijose ir per pastarąsias šešerias rungtynes ​​pelnė du įvarčius ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus. Jis taip pat praėjusią savaitę pelnė 100-ąjį savo karjeros įvartį per tuščią įvartį prieš Sietlą.

Naujokas Connoras McMichaelis sužaidė vienas geriausių savo rungtynių pastarosiomis savaitėmis. McMichaelis didino žaidimo tempą ir susikūrė progų sau bei komandos draugams puolimo zonoje bei užbaigė šešiais metimais.

McMichaelas per penkias ankstesnes Vašingtono rungtynes ​​ledo laiko vidurkis buvo 9:50.