Jasonas Robertsonas rodo, kad yra tarp geriausių jaunų NHL žaidėjų su hat-trick’u, OT įvartį 100-osiose rungtynėse

WINNIPEG, Manitoba. Septynių pirmojo periodo ritulio prisilietimų serijoje Jasonas Robertsonas vėl prisistatė ledo ritulio pasauliui kaip vienas geriausių žaidimo žaidėjų. Su keliolika išsekusių žingsnių per pratęsimą jis sustiprino tašką.

Robertsonas pirmą kartą karjeroje atliko hat-trick’ą, kai „Stars“ per pratęsimą rezultatu 4:3 nugalėjo „Jets“ ir vakarą užbaigė rungtynių nugalėtojui likus 30 sekundžių iki pratęsimo. Šis smūgis nutraukė 97 sekundžių pamainą ir pakėlė Dalasą į savo vietą. aštuntoji pergalė per 11 rungtynių po „Visų žvaigždžių“ pertraukos.

„Aš tikrai neturėjau kojų, kad galėčiau pasitikrinti, jei praleidau“, – sakė Robertsonas. „Negaliu meluoti, man patinka išsiskyrimai. Noriu išsiskyrimų. Aš surasiu bet kokią jėgą, kurios beliks, kad tai gaučiau.

„Stars“ treneris Rickas Bownessas sakė: „Papasakosiu, kaip labai jam patinka mušti įvarčius, nes tos pamainos pabaigoje jis buvo išsekęs, o tada pamatė galimybę išsiveržti, jo akys nušvito ir rado antrą vėją.

Robertsonas taip pat pelnė įvartį pirmajame kėlinyje, aplenkdamas Vinipego vartininką Connorą Hellebuycką ir įmušdamas savo pirmąjį įvartį šį vakarą, svaiginantį judesių ryšį į priekį ir vėl.

„Tvirtai sugriebiu ritulį, pakeliu galvą ir turiu šiek tiek laiko“, – sakė Robertsonas. „Žinojau, ką ten noriu veikti. Aš tiesiog džiaugiuosi, kad tai pavyko“.

Antrasis jo įvartis šią naktį buvo įmuštas antrajame kėlinyje, po Thomaso Harley perdavimo lėkšte. Tai buvo penktosios Robertsono rungtynės šiame sezone, o Bradenas Holtby atmušė 39 kartus.

„Gana neįtikėtina“, – sakė Holtbis. „Jis turės didelę karjerą, tas vaikinas. Jis yra vienas iš tų vaikinų, jų yra labai mažai, kad jie gauna ritulį ir jų širdies ritmas sulėtėja. Gana retas talentas, jo turimas nusiteikimas. Smagu žiūrėti. Žaidžiate su Joe Thorntonu, kuris yra jo puikiausias, Nickas Backstrom, tais vaikinais, kurie sulėtina žaidimą. Robo kaip tik toks. Jis yra geras žaidėjas.

Robertsonas tapo pirmuoju žaidėju nuo „Stars“ persikėlimo į Dalasą, kuris reguliariajame sezone atliko hat-trick’ą, į kurį įmuštas pratęsimas. Joelis Kiviranta tai padarė antrajame atkrintamųjų varžybų rate 2020 m.

Visos keturios Dalaso ir Vinipego šio sezono rungtynės baigėsi pratęsimu arba serijomis.

„Jets“ gretose taip pat pasižymėjo Paulas Stastny (du kartus) ir Kyle’as Connoras. Denisas Gurianovas išlygino Dalaso rezultatą, tašką pataikęs per Robertsono ekraną, likus trečiajam kėliniui 4:32.

„Stars“ suteikė Vinipegui šešias galios žaidimo galimybes, įskaitant sutrumpintą 5 prieš 3, o Stastny įmušė tik vieną sekundę po Riley Tufte sumušto baudinio.

Po penktadienio rezultato „Stars“ septyniais taškais lenkia „Jets“ su vienu žaidimu Vinipege.

Pergalė pradėjo svarbią „Stars“ komandą, kuri taip pat žaidžia Minesotoje ir Nešvilyje, kai bando nugalėti „Wild“ ir „Predators“ Centrinio diviziono turnyrinėje lentelėje.

Per Visų žvaigždžių pertrauką buvo sunku įsivaizduoti, kad „Stars“ kovotų su Nešviliu ir Minesota dėl vietos atkrintamosiose. Tačiau „Stars“ (65 taškai per 54 rungtynes) penktadienį baigėsi prieš „Predators“ (64 taškai per 54 rungtynes) ir vos dviem taškais atsiliko nuo „Wild“ (67 taškai per 53 rungtynes) prieš sekmadienio datą Sankt Peterburge. Paulius.

„Mes nesame patenkinti, nesame patenkinti buvimu ten, kur esame“, – sakė Robertsonas. “Mes norime būti ten su geriausiomis komandomis.”

Robertsonas padarė viską, kad „Stars“ atsirastų galimybė laimėti.

Tai buvo kažkas, ko „Stars“ tikėjosi iš antrųjų metų žaidėjo, nuolatinio gamybos vienoje geriausių lygos linijų. Dabar jis per sezoną yra įmušęs 26 įvarčius, o Calder antrąjį sezoną tęsė puikiais metais prieš naują kontraktą šią vasarą.

Įmušdamas Gurianovo vartus, Robertsonas ne tik pastatė ekraną priešais Hellebuycką, bet ir padėjo Dalasui laimėti ritulį priekiniu žandikauliu ir išplėšti erdvę priešais raukšlę.

Tada Robertsonas tai baigė pats. Kai trys kepurės nusileido ant Kanados gyvybės centro ledo, Robertsonas atsigulė kampe.

„Jis yra natūralus įvarčių autorius“, – sakė Bownessas. „Jis turi puikų prisilietimą prie tinklo ir jam patinka įmušti įvartį. Jo nusiteikimas su rituliu ir kur jį dėti ir kada dėti, tų instinktų neišmokysi. Jūs tiesiog negalite. Jis turi tuos natūralius įvarčių mušėjų instinktus.

Kitas etapas: Jasono Robertsono pirmąjį įvartį šią naktį atlikęs antrinį rezultatyvų perdavimą Joe Pavelskis pasiekė 900 karjeros taškų NHL.

Jis tapo šeštuoju žaidėju NHL istorijoje, kuris buvo priimtas septintame rate ar vėliau, pasiekusiu 900 taškų. Jis taip pat tapo 14-uoju Amerikoje gimusiu žaidėju, pasiekusiu etapą. Buvęs „Stars“ didvyris Mike’as Modano pirmauja visiems amerikiečiams, surinkęs 1 374 karjeros taškus.

„Daug ledo ritulio buvo sužaista, daug daugiau reikia žaisti“, – prieš rungtynes ​​sakė Pavelskis. „Tu tiesiog pabandyk susitvarkyti naktį ir stengiesi prisidėti kuo gali. Pabandykite šį vakarą jį papildyti.

37 metų Pavelskis šiame sezone pirmauja „Stars“ gretose, surinkęs 57 taškus per 53 rungtynes.