ISL: HFC prieš MCFC, Svarbiausi dalykai: Mumbajus nespėja iš autobuso į pusfinalį, kai Haidarabadas ruošiasi laimėti

Rezultatas patvirtino visus keturis pusfinalio dalyvius, nes Mumbajaus pralaimėjimas išlaisvino kelią į priekį Kerala Blasters.

Rohitas Danu (14 ‘) anksti išvedė Nizams į priekį tinkamu užbaigimu, kurį prieš pasibaigiant pirmam kėliniui padvigubino Joelis Chianese (41 min.). Mourtada Fall (76 ‘) antrajame kėlinyje atsitraukė, bet to nepakako, kad būtų išvengta pralaimėjimo.

ISL TAŠKŲ LENTELĖ | REZULTATAI | ĮRENGINIAI

Teigiama žaidimo pradžia Hyderabad FC buvo apdovanota ankstyvu Rohito Danu įvarčiu. Puolėjui pasisekė, kad jis atmušė kamuolį po kelių smūgių, tačiau pirmąsias 15 minučių nesuklydo įmušdamas tolimąjį virpstą. Sauvik Chakrabarti smūgiavo į vartus likus kelioms minutėms iki pusvalandžio pabaigos, bet tiesiai į Phurba Lachenpa vartus.

„Islanders“ veržėsi į priekį, ieškodami išlygintojo ir pamatė, kad Amey Ranawade pataikė į šoninį tinklą. Tada Vikramas Pratap Singhas smūgiavo į vartus iš dešiniojo krašto, bet to nepakako, kad išlygintų. Tačiau 40-osios minutės smūgiu Joelis Chianese’as įmušė įvartį prieš aikštę, kai užklupo puikų Yasiro Mohammado kamuolį. Australas pelnė įvartį iš „vienas prieš vieną“, padidindamas HFC pranašumą iki dviejų ir suteikdamas MCFC į kalną, į kurį galima kopti antrajame kėlinyje.

„Mumbai City FC“ antrajame kėlinyje liepsnojo ginklais, nes žinojo, kad šias rungtynes ​​turi laimėti bet kokia kaina. Tačiau jų bandymus įmušti įvartį panaikino stipri gynyba nuo gerai organizuotos HFC komandos. Manolo Marquezas buvo priverstas keistis po valandos žymos, kai Danu patraukė pakaušį ir jį pakeitė Akash Mishra.

Kai atrodė, kad dingo visos viltys sugrįžti, likus žaisti 15 min., Mourtada Fall įmušė įvartį. „Islanders“ akivaizdžiai pritrūko įkvėpimo paskutiniame trečdalyje ir viskas, kas prasminga, kilo iš Fall galvos. Nepaisant to, kad MCFC gavo penkias minutes papildomo laiko pertraukoms, MCFC negalėjo rasti įvarčių pakeisti žaidimą ir pasidavė pralaimėjimui, kuris taip pat baigtų jų kampaniją.

„Hyderabad FC“ kitą kartą dalyvaus pusfinalyje, kuris prasidės kovo 11 d. Kalbant apie Mumbai City FC, sezonas artėja į pabaigą.

• ISL: Chennaiyin FC prieš ATK Mohun Bagan: peržiūra, komandos naujienos, laikas, numatymas, tiesioginė transliacija, televizijos transliacija

• ISL 2021–22: AIFF sustabdo Kerala Blasters „Harmanjot Khabra“ komandą 2 rungtynėms, skiria 1,5 mln.