Įkrovikliai susitraukė iš didelio deficito, sezono atidaryme nušluoja TCW

„Dow High“ beisbolo komanda gali būti pilna naujų veidų, tačiau antradienį „Chargers“ pademonstravo patyrusių veteranų santūrumą ir ryžtą.

Vieno sezono pradžioje atsilikęs nuo Traverse City West, Dow atsitraukė nuo deficito 5:0 ir 7:1 ir laimėjo 10:8. keturi padavimai dėl tamsos.

„Dow“ treneriui Richui Judajui patiko kova, kurią matė savo „Chargers“, kurie grąžino maždaug pusę savo startuolių iš praėjusio sezono valstijos pusfinalio komandos.

„Esame labai jauni. Šiandien aikštėje žaidėme daug vaikinų, kurie nežaidė universiteto beisbolo žaidimo, ir tai pasireiškė pirmajame žaidime “, – pažymėjo Juday. „Tačiau jie atkakliai laikėsi to, o mes geriau atlikome situacinių smūgių darbą vėliau tose rungtynėse, ir tai buvo stiprioji pusė. … Ir mes nežaidėme tvirtos gynybos žaidimo pradžioje, o tai taip pat rodo mūsų jaunystę, bet mes tai sustiprinome (dienai bėgant).

Juday sakė, kad jam ypač malonu pradėti sezoną su nuolat gera TCW komanda.

„Tai gerai treniruota, labai gera komanda, kuri dalyvaus atkrintamųjų varžybų metu. Jie turi ąsotį, kuris patenka į I divizioną… ir laimėti dvi pergales prieš tokią komandą per pirmąsias dvejas rungtynes, esame sužavėti“, – sakė jis. „Tikimės, kad tai persikels į likusią savaitės dalį“.

Pirmajame žaidime „Titans“ nešvaistė laiko šokinėdami ant „Chargers“ – pirmajame ir dar trimis antrajame žaidime išsiveržė į priekį 4:0. Po to, kai Dow paliko porą bėgikų ant bazės antrojo kėlinio pabaigoje, Westas vėl įmušė įvartį trečiojo kėlinio pabaigoje ir stojo 5:0.

„Chargers“ susigrąžino vieną trečdalio apačią, kai Jacko Bakuso RBI singlas atnešė rezultatą 5:1, tačiau „Titans“ iš karto grįžo į ketvirtą kėlinį su dviem, kad įgytų pranašumą 7:1 ir, atrodo, konkurso kontrolė.