„Hometown Kids“, komanda LeBron Take 2022 Visų žvaigždžių rungtynės

RECAP

71-osios NBA Visų žvaigždžių rungtynės buvo apylygės ir baigėsi jaudinančiai.

Rungtynių MVP Stephas Curry išmušė 50 taškų, įskaitant didžiulį audrą trečiajame kėlinyje. Komandos kapitonas LeBronas Jamesas atmušė sunkų metimą nuo pergalės ir pasiekė 163 tikslą. Giannis Antetokounmpo pelnė 30 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

Gimtosiose „Cavs“ komandose Dariusas Garlandas ir Jarrettas Allenas puikiai žaidė pirmosiose savo karjeros visų žvaigždžių rungtynėse. Garlandas pelnė 13 taškų ir atliko tris rezultatyvius perdavimus po tris atliktus tritaškius. Allenas beveik padvigubino ir pelnė 10 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Abu „Wine & Gold“ nariai žaidė po 24 minutes.

Visų žvaigždžių savaitgalį Klivlande dabar baigė šeimininkų nariai, kurie laimėjo visus renginius, kuriuose dalyvavo.

Pilna santrauka ateis.

BAIGIMAS

Įspūdingoje savaitgalio šventėje šiaurės rytų Ohajo valstijoje ne „Cavalier“ iškovojo pergalę sekmadienio vakaro Visų žvaigždžių rungtynėse Klivlande. Vietoj to, tai buvo pora bičiulių, kurie gimė Akrone.

Abu buvo „Ruber City“ šeimininkai, Stephas Curry pelnė 50 taškų, o LeBronas Jamesas iškovojo pergalę, o Team LeBron priėmė sprendimą 163:160, 71-ąją NBA kasmetinę vidurio sezono klasiką „Rocket Mortgage FieldHouse“.

Curry pelnęs 50 taškų nesunkiai pelnė jam MVP apdovanojimą, o Jamesas, laimėjęs žaidimą, Kento valstijos „I Promise“ mokslininkams atnešė 450 000 USD – tai buvo nepaprasto savaitgalio šiaurinėje pakrantėje ribos.

Po trijų varžybų kėlinių – bent jau švieslentėje – abi komandos ketvirtajame kovojo siekdamos 163 taškų.

Pirmą kartą „Cavaliers“ visų žvaigždžių žaidėjai Dariusas Garlandas ir Jarrettas Allenas pradėjo ketvirtąjį LeBrono komandos kėlinį – kiekvienas atsidūrė švieslentėje, tačiau didžiąją dalį sunkiųjų darbų atliko Jamesas ir Curry. Po to, kai Zacho LaVine’o tritaškis privertė Team Durant atmušti vieną rezultatu 161:160, LeBronas atmetė „Bulls“ gynėją, pakeldamas ir prijungdamas 17 pėdų, kad užbaigtų aferą.

Vieną vakarą prisijungę prie savo komandos draugo Evano Mobley, norėdami laimėti „Taco Bell Skills Challenge“, Garlandas ir Allenas abu buvo tvirti pirmajame karjeros „Visų žvaigždžių“ žaidime.

Garlandas, kuris laimėjo visus tris renginius, kuriuose dalyvavo šį savaitgalį, įskaitant kylančių žvaigždžių rungtynes ​​penktadienio vakarą kartu su komandos draugu Isaacu Okoro, sekmadienį pelnė 13 taškų, nuo parketo atsidūręs 5 iš 12, įskaitant 3 iš 7. tolimas nuotolis, pridedant tris rezultatyvius perdavimus ir pora perimtų kamuolių.

„Visą gyvenimą apie tai svajojau“, – sakė trečiakursė. „Būdamas 22 metų, būdamas toks jaunas, buvo labai šaunu tiesiog būti čia su visais geriausiais – tiesiog prisiliesti prie krepšinio kamuolio ir patirti viską. Tai buvo gana šaunu.

Allenas buvo dar efektyvesnis – pelnė 10 taškų metimų metu 5 iš 6, atkovojo devynis kamuolius, kad išvedė visus atsarginius ir atmušė porą metimų pergale.

Po to, kai lyga atšventė 50 metų jubiliejų, paskutinį kartą Visų žvaigždžių rungtynės Klivlande įvyko 1997 m., pristatant 50 geriausių visų laikų žaidėjų. Sekmadienio vakarą NBA paminėjo 75-erių metų sukaktį, kai tarp 75 geriausių žaidėjų buvo keli nakties dalyviai, įskaitant Jamesą, Curry, Chrisą Paulą ir Giannisą Antetokounmpo.

Didžiausios ovacijos buvo skirtos Michaelui Jordanui, velioniui Kobe Bryantui ir Jamesui, kuris 11 sezonų arenoje, kurią vadino namais, pasirodė 18-ą kartą karjeroje.

Jamesas su savo stabu sporto salėje pagerbė „Bulls“ superžvaigždę po sekmadienio pergalės.

„Visada norėjau būti kaip jis, augdamas“, – sakė Jamesas. „Beprotiška, kad šį vakarą kadras buvo abejingas – jį įkvėpė MJ. Nenorėjau praleisti progos, nes nesame tame pačiame pastate. Man tai kažką reiškia“.

Joelis Embiidas į priekį vedė Durant komandą su 36 taškais, atmušęs 14 taškų 20, įskaitant 5 iš 8, pralaimėdamas 10 lentų. Kartu su Curry 50 mėsainių už pergalę, Giannis pridėjo 30 taškų ir 12 atkovotų kamuolių, o Jamesas surinko 24 taškus, pataikęs 11 iš 24, įskaitant ir rungtynių nugalėtoją.

Po neįtikėtino savaitgalio Klivlande reguliarusis sezonas vėl prasideda „Wine and Gold“ komandai, kuri ketvirtadienio vakarą Motaune pradės 24 rungtynes.

Pasiilgote kokio nors veiksmo? Raskite visus svarbiausius dalykus ir nuotraukas Žaidimo stebėjimo priemonė.

PAGRINDIMAS

Greitas pirmasis Jarretto Alleno žingsnis priverčia jį aplenkti gynėją ir priartėti prie krašto, kad pirmojo kėlinio pradžioje lengvai pasiduotų.