Henrik Lundqvist Rangers Nr. 4 Svarbiausi momentai: Bruins shutout

Prieš penktadienio ceremoniją, kurioje „Rangers“ užėmė 30 vietą Henrikui Lundqvistui „Garden“, „The Post“ apžvelgs penkias populiariausias karaliaus akimirkas per 15 metų trukusios karjeros Brodvėjuje. Analizuojant 887 Lundqvisto žaidimus pagrindiniame sezone, rekordines 459 pergales ir 130 atkrintamųjų varžybų, pateikiame kai kurių didžiausių ir geriausių Lundqvisto žaidimų kaip „Ranger“ prisiminimą:

4. Pasipriešinimas pūgai Bostone

Data: 2012 m. vasario 14 d
Rezultatas: „Rangers“ 3, „Bruins“ 0

Išsami informacija: Viename geriausių, jei ne geriausias, savo karjeros šerdyje Lundqvistas prisiėmė didelį darbo krūvį ir pasirodė švarus. „Bruins“ bendroje sumoje 42:20 ir vien trečiajame kėlinyje 18:3 pranoko „Rangers“ – ir trečiąjį kėlinį pralaimėjo 34:5, o paskutinius du trečdalius – 63:14 – ir vis tiek nepasižymėjo. vienintelis ritulys už Lundqvisto. Lundqvistui tai tęsėsi sparčiai ir užfiksavo penktąją prastovą iš 19 startų, per kurias jis dešimt kartų pelnė vieną įvartį ar mažiau.

„Rangers“ vartininkas Henrikas Lundqvistas atstumia ritulį nuo „Bruins“ Brado Marchando kairiojo krašto.
AP

Hankas pasakė: “Buvau labiau pasiryžęs pradėti šį sezoną. Tai mano septintas sezonas; laikrodis tiksi.”