Geriausi atlikėjai ir žaidimai, kuriuos reikia žiūrėti (balandžio 20 d.)

Carteris Connorsas, Naujasis Kanaanas: Įmušė keturis įvarčius „Rams“ 11:10 nusiminęs Nr. 1 Darienas, pirmoji jų pergalė prieš Blue Wave nuo 2015 m.

Nickas Coxas, Old Lyme: Įmušė septynis įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus 14:8 įveikęs Old Saybrooką.

Tanner Drobish, Sheehan: Įmušė keturis įvarčius 18:11 pergalę prieš Lymaną Hallą.

Cam Elenteny, Stoningtonas: Jo keturi įvarčiai ir du rezultatyvūs perdavimai padėjo 9:7 įveikti „Waterford“.


Tyleris Foxas, „Fairfield Prep“: Vienas iš trijų jėzuitų, įmušęs tris įvarčius 18:5 nugalėjus Hand.

Tyleris Greenas, Vudstoko akademija: Atmušė 19 kamuolių, kai Kentaurai 9:8 įveikė Valley Regional.

Ethanas LoVetere, Bekono akademija: Įmušė šešis įvarčius ir atliko dar vieną pergalę 13:11 prieš “Old Lyme”.

Bryce’as Metaliosas, Grinvičas: Įmušė šešis įvarčius ir atliko dar du rezultatyvius perdavimus, kai „Cardinals“ įveikė Pleasantville, NY, 14:6.

Nickas Miceli, Barlow: Įmušė pusę savo komandos įvarčių 10:6 įveikęs New Milford.

Mattas Minicusas, Darienas: Dvigubą pratęsimą laimėjo prieš Yorktown, NY, 9:8.

Gavinas Pelletier, Sautingtonas: Įmušęs penkis įvarčius 15:4 nugalėjo Berlyną.

Quinn Perkins, Noridžo nemokama akademija: Įmušęs aštuonis įvarčius 17:6 nugalėjo Montvilą.

Jasonas Raba, Češyras: Antrajame kėlinyje „Rams“ pelnė aštuonis įvarčius ir įveikė Notre Dame-West Haven 20:9.

Brendanas Raynoras, EO Smithas: Įvartis ir septyni rezultatyvūs perdavimai 14:3 pergalę prieš Norwich Tech / Windham Tech.

Samas Rosa, Šv. Juozapas: Privertė vėluoti apyvartą išsaugoti 7:6 pergalę prieš Fairfield Ludlowe.

Ryanas Thompsonas, „Staples“: „Wreckers“ 14:9 įveikė St. Joninių pasiruošimas (Mišios).

Mattas Zazzaro, Rytų katalikas: Du įvarčiai ir trys rezultatyvūs perdavimai 10:4 nugalėjo Southington.

Žaidimai žiūrėti

Simsbury prie Rytų katalikų, ketvirtadienis, 16 val.: Jie dažnai yra du geriausi CCC – Simsbury L klasėje ir East Catholic šiemet M klasėje ir dar nepralenkiami.

Masukas Bunell / Stratford (Bunnell), ketvirtadienis, 18 val.: Jie abu turėjo keletą neblogų SWC pasirodymų pradžioje.

Ridžfildas Grinviče, šeštadienį, vidurdienį: Įdomios rungtynės tarp kelių FCIAC 10 geriausių komandų su keliais aukščiausios klasės žaidėjais.

Manhassetas, NY, Darien mieste, šeštadienį, 13 val.: Šios komandų, patenkančių į geriausiųjų 20-uką, rungtynės buvo perkeltos iš sezono pradžios.

Ranka Fairfield Ludlowe, šeštadienį, 14 val.: Pirmosios iš dviejų geriausių 10 rungtynių šią savaitę dėl Nr. 9 Ludlowe, kuris taip pat lankysis Wiltone antradienį.

Wilton at Staples, šeštadienis, 15 val.: Nr. 3 adresu Nr. 2 su daugybe talentų aikštėje.

Naujasis Kanaanas „Fairfield Prep“, antradienis, 18 val.: Avinai bus pašalinti per 10 dienų nuo pareiškimo, pergalės prieš Darieną. Jėzuitai stipriai nugalėjo Hand, bet vis dar ieško tokios pergalės.

Barlow at Weston, antradienis, 18 val.: Galbūt dar per anksti tai vadinti potencialia SWC čempionato peržiūra, tačiau jie pasirodė gerai anksti.

Leave a Comment