Duke vs. Pitsburgas – žaidimo santrauka – 2022 m. kovo 1 d

PITTSBURHAS – – Mike’as Krzyzewskis bando išlikti dabartyje, net kai dienos slenka, o išeinančių dovanų ir „paskutinių“ etapų vis daugėja. Net ir išėjus į pensiją kaskart, kai Duke’o sezonas – ir puiki Krzyzewskio trenerio karjera – baigiasi per ateinančias penkias savaites.

Taigi Krzyzewskis nesivargino pasakyti savo žaidėjams, kad paskutinį kartą į aikštę žengė kaip svečias, kai antradienio vakarą ketvirtą vietą užimantys „Blue Devils“ susitiko su Pitsburgu. Tai padarius būtų apie jį kalbama. Ir tai yra vienas dalykas, kurio Krzyzewskis visų pirma stengiasi vengti.

„Aš su jais nekalbėjau apie tai, kad tai mano paskutinės išvykos ​​rungtynės, vaikinai jas laimi už mane“, – sakė Krzyzewskis. „Noriu, kad tai būtų jų akimirka“.

Akimirką Mėlynieji velniai vis labiau atrodo, kad jie gali susidoroti.

Pirmakursis gynėjas Trevoras Keelsas pelnė 27 taškus, Paolo Banchero pridėjo 21, o Duke’as iškovojo bent dalį savo 13-osios Atlanto vandenyno pakrantės konferencijos reguliariojo sezono čempiono titulo, vadovaujant Krzyzewskiui, 86:56 įveikęs Pitsburgą.

„Blue Devils“ (26:4, 16:3) sugaišo mažai laiko, siekdamas, kad Krzyzewskis iškovotų 201-ąją ACC rekordo pergalę išvykoje, įgaudamas 13 taškų pranašumą prieš keturias minutes ir žaisdamas.

„Mums tai prasidėjo gynyboje“, – sakė Keelsas. „Kai mes taip ginamės, žaidimą pradedame gindamiesi, nerimaujame dėl gynybos, mes esame geri metimai, kamuolys pateks.

Jis ne kartą padarė naktį, kai Duke’as smūgiavo 59 % (32 iš 54) nuo grindų, įskaitant 50 % (11 iš 22) iš 3 taškų diapazono, o apvertė tik šešis kartus, kai Krzyzewski pagerino iki 272:154 plento žaidimuose. mėlynieji velniai.

Po to, kai 2013 m. Pittas (11:19, 6:13) prisijungė prie ACC, 2013 m. Peterseno renginių centre buvo patirti du pralaimėjimai, įskaitant stulbinantį „Panthers“ nusiminimą prieš metus, dėl kurio Pittas puolė Justiną Champagnie (nuo išvykimo į NBA). ) paskelbti „Pittas sugrįžo“.

Ne tiek daug. Praraja tarp Panthers ir Blue Devils buvo rodoma nuo atidarymo galo. „Blue Devils“ yra didesni, gilesni ir talentingesni, todėl jiems nekilo sunkumų lengvai užfiksuoti pirmąją vietą kitos savaitės ACC turnyre.

„Man patinka, kur šiuo metu yra mano komanda“, – sakė Krzyzewskis. „Mes ką tik sužaidėme tris žaidimus per šešias dienas kelyje, todėl norint baigti pirmuosius šiuos tris žaidimus, tai daug ką pasako apie šiuos vaikus.

„Panthers“ (11:19, 6:13) pirmavo Johnas Hugley (11:19, 6:13), pelnęs 19 taškų, o Pittas pralaimėjo trečią kartą iš eilės po trijų pergalių serijos.

„Jie tikrai gera komanda“, – apie „Blue Devils“ sakė Hugley. “Jie dėjo kamuolį į lanką. Turite pakoreguoti, kad jį sustabdytumėte. Mūsų gynyba turėjo būti pakelta.”

Nepavyko, nes Duke’as iškovojo septintą kartą iš eilės ir pirmą kartą nuo 2010 m. pelnė bent dalį ACC reguliariojo sezono titulo. „Blue Devils“ taip pat užėmė ACC turnyrą tą sezoną, pakeliui į ketvirtąjį sezoną. programos penki nacionaliniai titulai pagal Krzyzewski.

Galutinė „Hall of Famer“ komanda „Duke“ tebėra nebaigta, tačiau „Blue Devils“ buvo ACC klasė per nesėkmingus metus, kai Krzyzewskis padėjo apsibrėžti daugiau nei keturis dešimtmečius.

Duke’as patyrė tris pralaimėjimus konferencijoje keturiais taškais, o Krzyzewskio paskutinės rungtynės Cameron Indoor stadione šeštadienio vakarą vyksta su Šiaurės Karolina. Paskutinės dvi „Blue Devils“ pergalės buvo skirtos 55 taškais.

POMPPA IR APLINKYBĖS

Pitto treneris Jeffas Capelis žaidė ir treniravo vadovaujant Krzyzewskiui, prieš išvykdamas prisijungti prie „Panthers“ 2018 m. Capelis stengėsi pagerbti savo draugą ir mentorių per ceremoniją prieš rungtynes, kurios metu buvo įrašytas vaizdo įrašas, kuriame dalyvavo Capelis ir buvusi „Duke“ žvaigždė Dickas Groatas.

“Sveikiname su nuostabiausia karjera krepšinyje, – sakė Capelis. – Jūs tiek daug atidavėte žaidimui ir tiek daug mums… Aš tave myliu.”

Vėliau Capelis padovanojo Krzyzewskiui plieninę kumščio skulptūrą su keturiais pirštais ir nykščiu, rodančiu penkis Krzyzewskio sėkmės ramsčių ramsčius, kuriuos jis naudojo dirbdamas armijoje, kunigaikščiu ir JAV krepšinyje.

Kumštis buvo metafora to, kas laukė „Panthers“, kurie buvo priblokšti pirmosiomis minutėmis, kai Duke’as pirmavo 16:3 ir jam niekada nekilo grėsmė.

Nepaisant patogios atsargos, 75-erių Krzyzewskis liko visiškai įsitraukęs.

Po to, kai Hughley pradėjo antrąjį kėlinį, Krzyzewskis nušoko nuo suolo ir pasamdė Banchero, kad būtų aktyvesnis. Pokalbiai tęsėsi net po to, kai Duke’as greitai grįžo į aikštę ir pelnė įvartį.

Krzyzewskis žaibiškai vedė skirtąjį pokalbį net tada, kai komandai liko 24 ir mažiau nei aštuonios minutės, per visą pertrauką gestikuliuodamas kiekvienam iš penkių žaidėjų ant grindų, stengdamasis kuo geriau įsisavinti savo 47-ąjį ir paskutinįjį sezoną koledže. kiek įmanoma nuošalyje.

KITAS

Kunigaikštis: Šeštadienio vakarą vyksta „Tar Heels“ sezono šlavimas. „Blue Devils“ 87:67 lenktyniavo Šiaurės Karolinoje Chapel Hill mieste vasario mėn. 5.

Pittas: šeštadienį keliauja į Notre Dame. Gruodžio mėnesį kovojantys airiai įveikė „Panthers“ 68:67. 28.