Diena – Naujasis Londonas smogia atgal, pasiekia LL klasės ketvirtį su pergale prieš Ridgefieldą

Naujasis Londonas – pagal Naujojo Londono standartus tai buvo ramus pirmasis ketvirtis. LL klasės valstijos turnyro antrojo rato rungtynėse su Ridžfieldu „Whalers“ nesusijungė su įvarčiu iki 5 minučių ir 14 sekundžių. „Whalers“ po kėlinio atsiliko 16:9, o „Ridgefield“ žvaigždė Kaya Weiskopf jau turėjo 10 taškų.

Staiga „New London“, septintoji LL klasės grupė ir penktoji GameTimeCT apklausoje užėmusi komanda, pabrėžtinai uždėjo savo antspaudą žaidimui. Neabejotinai kita kryptimi.

Naujasis Londonas aplenkė Nr. 10 Ridgefield antrajame ketvirtyje rezultatu 17:2, prasidėjus sprintui 11:0, per kurį Whalers išsiveržė į priekį, o ketvirtadienio vakarą 53:42 aplenkė Ridgefieldą, kad patektų į ketvirtfinalio etapą, kur jie užims Nr. 2 East Hartford.

Naujasis Londono treneris Tammy Millsapsas sakė, kad komanda pakeitė savo gynybą ir perėjo į 2-3 zoną, kad apgintų Ridgefieldą.

„Whalers“ naujokas Serenity Lancaster, pelnęs 19 taškų, atkovojęs 9 kamuolius ir blokavęs tris metimus, tai paaiškino emocijomis, kurios apėmė komandą po to, kai pirmame ketvirtyje iš žaidimo buvo išmušta vyriausioji gynėja Olivia Goode. kelio trauma.

„Dažniausiai tai buvo ne tai, ką pasakė treneris“, – apie Whalers likimo pasikeitimą sakė Lankasteris, Naujojo Londono 6 pėdų ūgio centras. “Mane tikrai paskatino tai, kad vienas iš mūsų starto penketo buvo sužeistas ir tada aš žinojau, kad turiu laimėti jai šias rungtynes. Žinojau, kad turime kontroliuoti žaidimą ir tiesiog laimėti.”

Naujojo Londono ekipoje (21-3) Nalyce’as Dudley pridėjo 16 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o Zanashia Croft surinko 13 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Weiskopfas, pirmasis komandos „All-Fairfield County Interscholastic Athletic“ konferencijos šaukimas, į Ridgefieldą pelnė 24 taškus (17:7), tačiau pateko į pražangą bandydamas apsaugoti Naujojo Londono Dudley.

Pradėdamas antrąjį kėlinį, Croft pataikė 3 taškų Whalers komandai, Lankasteris pelnė tiksliai sureguliuotą vartų judėjimą ir pelnė pirmuosius savo taškus, o Croft pataikė dar 3 ir staiga išvedė Naująjį Londoną į priekį 17:16. Lankasteris pataikė vieną baudos metimą, o po to pirmavo greitoje pertraukoje, surinkęs Crofto perdavimą iš aikštės ir užbaigė sėkmę 11:0.

Būtent šios serijos metu Weiskopfas pasižymėjo trečiąja savo pražanga ir nuėjo ant atsarginių žaidėjų suolo. Ridgefieldo žaidėja Mia McGarrity pelnė vienintelius savo komandos taškus kėlinyje likus kėliniui 2:45, o Naujasis Londonas atnaujino ketvirtį monopolizuodamas dar dviem Lankasterio krepšiais, iš kurių vieną sugriebė trijų gynėjų perdavimas, ir dviem baudų metimais. pateikė Dudley.

Croftas ir Lancasteris per kėlinį pelnė po devynis taškus Naujojo Londono komandai, kuri pirmavo 26:18. „Whalers“ po trijų kėlinių pirmavo 39:27.

„Mes jai paleidome kai kuriuos dalykus“, – apie Lankasterį sakė Millsapsas. „Kai kurias rungtynes ​​sužaidėme tiksliai tam, kad apstumtume kamuolį aplink krepšį, pažiūrėtume lengvai. Ji šiek tiek sustiprėjo. Patraukėme ją į svorių salę.

„Kaip ir daugelis pirmakursių, tu ateini ir žinai, kad būsi sunkiai treniruojamas. Turi gerų dienų ir blogų dienų. (Lancaster) išmoko užblokuoti kai kuriuos išorės triukšmus. išmoko, kad tam tikru momentu jai reikia stiprios trenerio meilės.

„Whalers“, praėjusią savaitę laimėjusi Rytų Konektikuto konferencijos I diviziono turnyrą, dabar žengia į LL klasės grupę, kurią sudaro daugelis valstijos sunkiasvorių. Naujasis Londonas pirmadienį 19 val. žais East Hartforde, kuris valstijos rinkimuose užėmė ketvirtą vietą, su keliais į pusfinalį.

Millsaps, dalyvaudama pirmajame valstijos turnyre nuo tada, kai atėjo treniruoti Naujajame Londone, sakė, kad jai patinka iššūkis.

“Tai buvo sunkios rungtynės (prieš Ridgefieldą). Man tai gerai”, – sakė Millsapsas. “Aš tiesiog noriu žaisti geriausiai. Turiu kitokį mentalitetą. Kai kurie žmonės nori pažvelgti į stulpelį ir išsiaiškinti, kuri komanda yra lengviausia, kurią jie gali įveikti. Noriu įveikti geriausią. Noriu ką nors nugalėti. kuris turi septynis geriausius vaikus, penkis geriausius vaikus. Tai daro tave geresniu treneriu. Turite kurti strategiją.