Davidas Pastrnakas geriausiai apsisaugo iki paskutinės minutės ir išvedė „Bruins“ į pergalę mažėjančiomis trečiojo kėlinio sekundėmis

„Manau, kad NHL, nepaisant to, ar esi atkrintamosiose varžybose, ar nepanašus į juos, tai lyga, kurioje niekas tiesiog neateis ir pailsės“.

Trečiojo kėlinio pabaigoje žaidę pratęsimą, o rezultatas buvo lygus 3, o pastaruoju metu nukentėję nuo paskutinės minutės įvarčių, „Bruins“ gavo vieną iš savo, kad užbaigtų „Blackhawks“. Davidas Pastrnakas nugalėtoją įvedė likus 17,2 sek.

Tai buvo antrasis Pastrnako įvartis rungtynėse ir 33-as šį sezoną.

„Turėjome puolimo mentalitetą“, – sakė „Bruins“ treneris Bruce’as Cassidy. „Žaidėme norėdami laimėti ledo ritulio rungtynes, o tai man patinka“.

Šeštadienį „Bruins“ priima Arizoną, o antradienį Čikagoje susigrąžino „Blackhawks“. „Coyotes“ yra viena iš dviejų komandų Vakaruose, kurios rezultatai prastesni nei Čikagos, tačiau komandoms, kovojančioms dėl vietų atkrintamosiose, jos vis tiek kelia grėsmę.

„Jie neturi ko prarasti“, – sakė Cassidy. „Jie gali žaisti savo žaidimą. Jei žaidimas nėra vienas iš tų griežtų fizinių varžybų – kur esi įpratęs prieš komandas, kurios vis dar kovoja dėl patekimo į atkrintamąsias – ir tu pralaimi, tada viskas gali vykti bet kuriuo kitu būdu.

„Šiąnakt mums pavyko, bet atsilaisvino ir galėjo vykti bet kuriuo kitu būdu. Esu tikras, kad šeštadienį, jei nebūsime atsargūs [it could go either way]. Galų gale turėjau pasiekti savo žaidimą, bet kokį žaidimą, žaidimą, kurį reikia žaisti.

Pirmajame ketvirtadienio rungtynių kėlinyje „TD Garden“ Charlie McAvoy susidūrė su Čikagos Dylanu Strome’u.Johnas Tlumackis / Globe personalas

Ketvirtą žaidimą iš eilės „Bruins“ ant lentos atsidūrė pirmieji.

Charlie Coyle’as neutralioje zonoje atmušė palaidą ritulį, spyrė jį į ledą ir pats nuvijo. Jis rado Connorą Cliftoną ties mėlyna linija, o Cliftonas aiškiai pažvelgė iš lizdo, kurį „Blackhawks“ vartininkas Kevinas Lankinenas sustabdė krūtine. Carom atiteko Coyle’ui kairiajame taške ir jis užbaigė riešo metimą į savo 13-ąjį sezono įvartį 4:12 per pirmąjį kėlinį.

„Blackhawks“ jį atkovojo mažiau nei po dviejų su puse minutės. Daugumą įvarčių šį sezoną pelnė Patrickas Kane’as ir Alexas DeBrincatas. Spręsdami keturis prieš vieną porai buvo nesunku pridėti prie savo sumų, o DeBrincat pelnė 34-ą.

„Jie tai daro kiekvieną vakarą komandoms“, – sakė Cassidy. „Jie yra du rezultatyviausi žaidėjai ir mes jiems skiriame keturis prieš vieną. Tai tiesiog nėra protingas ledo ritulys.

Čikagos žaidėjas Sethas Jonesas ketvirtadienio vakarą „TD Garden“ švenčia pirmojo kėlinio įvartį, atmušęs komandos draugo Alexo DeBrincato lazdą.Johnas Tlumackis / Globe personalas

„Bruins“ atsidūrė 2:1 duobėje 4:12 sekundės po to, kai Nickas Foligno iš jo ritulį atėmė išilgai lentos Jonathano Toewso. Toewsas perdavė ritulį Brandonui Hageliui ir įveikė tik Jeremy Swaymaną. Hagelis tai padarė apvyniodamas tinklelį ir įmušdamas šūvį.

Tačiau pirmasis Jacko Ahcano įvartis karjeroje išlygino situaciją 11:57. Kai „Bruins“ atliko trečią jėgos žaidimą per šį laikotarpį, Ahcanas išmušė ritulį iš kampo „Bruins“ zonoje ir perdavė jį Bradui Marchandui.

Marchandas bandė išvesti ritulį prie mėlynos linijos, tačiau jo perdavimas rikošetu nukrito nuo „Blackhawks“ centro Samo Lafferty lazdos. Ahcanas panaudojo šiek tiek gudraus smūgio, kad surinktų ritulį ir apvyniotų jį aplink „Blackhawks“ gynėją Riley Stillmaną.

„Tai buvo keistas dalykas, nes grįžkime prie šio žaidimo ir laimėkime šį žaidimą“, – sakė Ahcanas. – Bet visi dėl manęs taip džiaugėsi.

Tayloras Hallas švenčia komandos draugo Jacko Ahcano įvartį antrajame kėlinyje.Johnas Tlumackis / Globe personalas

Po mažiau nei penkių minučių „Blackhawks“ suteikė „Bruins“ dar vieną galios šansą ir „Bruins“ ja pasinaudojo, kad susigrąžintų persvarą. Charlie McAvoy vos atrodė, kai jis atliko perdavimą per ledą Pastrnakui, kuris iš 28 pėdų atplėšė vienkartinį savo 13-ąjį jėgos perdavimo įvartį.

Trečiajame kėlinyje „Bruins“ pirmavo 3:2, tačiau „Blackhawks“ nepasitraukė. Įspūdingas skambutis Coyle’ui ties 1:25 atskleidė Čikagai jėgos žaidimą. „Bruins“ ekipai liko dvi sekundės iki smūgio, kai Hagelis atšoko ant kamuolio ir smūgiavo pro Swaymaną, įmušdamas antrąjį įvartį šią naktį.

Nepaisant to, kad penktą žaidimą iš eilės atidavė trečiojo kėlinio įvartį, Cassidy įvertino tai, kad jo komanda persigrupavo.

Trečiajame ketvirtadienio varžybų kėlinyje Jake’as DeBruskas kovoja su čikagočiu Jake’u McCabe’u dėl kamuolio atkovojimo.Maddie Meyer / Getty

„Manau, kad mūsų vaikinai [said]’Gerai, jie turi vieną. Jie turi tam tikrų įgūdžių vaikinai, kurie ruošiasi pasipelnyti. Taigi pradėkime savo pastangas iš naujo “, – sakė Cassidy. „Taigi man patinka ta dalis, į kurią atsakėme gerai. Tai mūsų taip nejaudino. Po jo laikėmės puolime.

„Ir tada, kad mes vėlai įmuštume vieną įvartį [after] visų tų, kurių atsisakėme vėlai, tai mums gražus įvykių posūkis ir tikimės, kad nuvykę į Arizoną galėsime išsiugdyti gerus įpročius – ką padarėme trečioje – ir nereikės kalbėti apie blogus įpročius po pirmos pertraukos. ir dirbame visą naktį, kad iš jo ištrūktume.

Su Julianu Benbow galite susisiekti adresu julian.benbow@globe.com.