Chrisas Paulas pergalingai grįžta į „Suns“ sudėtį po 15 rungtynių

Chrisas Paulas ketvirtadienį grįžo į „Suns“ ekipą prieš. Denveris, pradedantis ir vedantis pergalę prieš Denverį.

„Suns“ visų žvaigždžių gynėjas Chrisas Paulas grįžo į Phoenix rinktinę, kuri ketvirtadienį susitiko su Denverio „Nuggets“. Paulius buvo nurodytas kaip tikėtinas ir gydosi rankos traumą, kurią patyrė pergale prieš. Hiustonas vasario mėn. 16 – paskutinės „Suns“ rungtynės prieš „Visų žvaigždžių“ pertrauką.

„Smagu, kad jis sugrįžo“, – likus maždaug valandai iki pranešimo sakė „Suns“ treneris Monty Williamsas. „Jis uoliai dirbo, kad ne tik sugrįžtų, bet ir žaistų tokiame lygyje, kokį nori žaisti. Esu tikras, kad vaikinai yra pakelti.

Williamsas sakė, kad turėjo omenyje tam tikrą minučių skaičių, kol Paulas grįš, „bet jūs negalite to iškirpti. Turiu jį stebėti, ypač kai vyksta pertrauka. Kartais su sportininku turite žinoti, ar vaikinas dirba. Jis žino ir man pasakys. Bet tai yra kažkas, ką turime stebėti. Jūs nepamatysite jo arti įprastos 28–32 (minutės). Likę žaidimai turime padaryti viską, kad jis atsidurtų ten, kur jis turi būti.

Paulius grįžo į rikiuotę maždaug po penkių savaičių po to, kai prieš pat „Visų žvaigždžių“ pertrauką rungtynėse su Hjustonu susilaužė dešinįjį nykštį. Jis žaidė 29 minutes ir pelnė 17 taškų (6-10 rezultatyvių perdavimų), 13 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį ir blokavo „Nuggets“ pergalę 140:130.

Finiksui priklauso geriausias NBA rekordas 60:14, o dabar jis pasiekė geriausią bendrą NBA rekordą – Vakarų konferencijos Nr. 1 pirmąją vietą ir Ramiojo vandenyno diviziono titulą šį sezoną. Pauliui nedalyvaujant rezultatas buvo 11:4 ir iš viso laimėjo septynerias paskutines rungtynes ​​bei devynias iš paskutiniųjų 11.

Paulius buvo sužeistas, kai jam įstrigo ranka per perdavimą ir ginčijosi dėl pirmos techninės pusės. Po kelių sekundžių jis atsitrenkė į teisėją JT Orrą ir uždirbo antrą techniką bei išmetimą, palikdamas aikštę laikydamas dešinę ranką.

Traumos metu jis tikėjosi žaisti LeBrono komandoje Visų žvaigždžių rungtynėse, o Klivlande žaidė tik dvi dažniausiai nerezultatyvias minutes.

„Man visada norisi žaisti. Šį sezoną nepraleidau nė vieno žaidimo, žinote, ką turiu omenyje “, – vasario pabaigoje sakė Paulas. „Taigi, kai pajutau, kad mano rankoje, buvau išprotėjęs dėl įvairių priežasčių, bet akivaizdu, kad mes nepadarysime nieko kvailo ar kvailo.

„Taigi aš stengsiuosi kuo greičiau pasveikti fiziškai, o kai tik galėsiu žaisti, garantuoju, kad žaisiu“.

Šį sezoną Paulas vidutiniškai renka 14,9 taško ir NBA pirmauja 10,7 rezultatyvaus perdavimo, o bendrai metant 48,7 proc., o tritaškius – 33 proc.

Šioje ataskaitoje buvo panaudota „The Associated Press“ informacija.