„Chiefs Security“ geriausiai išsprendžia žaidimą, kai gerbėjas išbėga į aikštę

„Buffalo Bills“ ir „Kansas City Chiefs“ vadovauja puolimui AFC diviziono turo rungtynėse, tačiau „Arrowhead“ stadiono apsaugos komanda demonstruoja puikų gynybos pasirodymą.

„Arrowhead“ stadiono sirgalius, nesuvaldęs jaudulio, į aikštę išbėgo likus dviem minutėms ketvirtą minutę ir „Bills“ pralaimėjo 21:26.

2022 m. sausio 23 d., sekmadienį, Kanzas Sityje, Mo, NFL atkrintamųjų varžybų futbolo rungtynių su Buffalo Bills antrajame kėlinyje sugrąžino puolėjas Kanzaso Chiefs Tyreek Hill (10).
(AP nuotrauka / Charlie Riedel)

CBS transliacija trumpam užfiksavo Arrowhead apsaugos darbuotoją, kuris pasivijo gerbėją susirėmimo linijoje ir demonstruoja savo geriausius įgūdžius Derrickui Thomasui.

2022 m. sausio 23 d.;  Kanzasas, Misūris, JAV;  „Kansas City Chiefs“ gerbėjai džiaugiasi „Buffalo Bills“ komanda antroje AFC diviziono atkrintamųjų futbolo rungtynių pusėje „GEHA Field“ Arrowhead stadione.

2022 m. sausio 23 d.; Kanzasas, Misūris, JAV; „Kansas City Chiefs“ gerbėjai džiaugiasi „Buffalo Bills“ komanda antroje AFC diviziono atkrintamųjų futbolo rungtynių pusėje „GEHA Field“ Arrowhead stadione.
(Jay Biggerstaff – JAV ŠIANDIEN Sportas)

2022 m. sausio 23 d.;  Kanzasas, Misūris, JAV;  Apsaugos Kanzaso miesto vadovas Danielis Sorensenas (49 m.) žiūri į sargybą ir pašalina sirgalį, kuris išbėgo į aikštę per antrąją AFC diviziono atkrintamųjų rungtynių su Buffalo Bills kėlinį GEHA Field Arrowhead stadione.

2022 m. sausio 23 d.; Kanzasas, Misūris, JAV; Apsaugos Kanzaso miesto vadovas Danielis Sorensenas (49 m.) žiūri į sargybą ir pašalina sirgalį, kuris išbėgo į aikštę per antrąją AFC diviziono atkrintamųjų rungtynių su Buffalo Bills kėlinį GEHA Field Arrowhead stadione.