„Cardinals“ pralaimėjimas „Steelers“ buvo įvertintas kaip geriausias visų laikų „Super Bowl“.

Arizonos „Cardinals“ sirgaliai nusivylę, kad jų komanda posezonyje nepateko toliau nei pirmame rate 34:11 pralaimėjusi Los Andželo „Rams“. Dabar LVI Super Bowl „Rams“ žais su Sinsinačio „Bengals“.

Artėjant dideliam žaidimui Thomas Neumannas iš Touchdown Wire išrikiavo visus 55 ankstesnius „Super Bowl“ – nuo ​​geriausio iki prasčiausio pagal pramoginę vertę.

Unikalus „Cardinals“ pasirodymas 2009 m. „Super Bowl“ buvo geriausias iš visų.

„Super Bowl XLIII“ turnyre Pitsburgo „Steelers“ nugalėjo „Cardinals“ 27:23.

Steelers ir Cardinals gerbėjams vis dar gali plakti širdis nuo paskutinių šio epiško žaidimo akimirkų. Pitsburgas išsiveržė į priekį 20:7, daugiausia dėl Jameso Harrisono stulbinančio 100 jardų šešių kamuolių pirmojo kėlinio finale. Tačiau Arizona ketvirtajame kėlinyje griuvo su 16 taškų be atsako ir baigėsi Kurto Warnerio 64 jardų perdavimu Larry Fitzgeraldui likus 2:37.

Tai atvėrė kelią metodiškam gynėjo Beno Roethlisbergerio ir Steelerso pergalingam bėgimui, kuris paskutinėmis minutėmis nužygiavo 78 jardus, siekdamas pergalės. Platus aikštynas Santonio Holmesas suskaičiavo paskutinį prisilietimą, dinamiškai gaudydamas 6 jardus, spyrdamas tiesiai už šoninės linijos. Holmsas užfiksavo devynis sugriebimus 131 jardu ir buvo pripažintas MVP. Warneris per pralaimėjimą numetė 377 jardus ir tris kartus.

Šis žaidimas sukrėtė Cardinals gerbėjus. Jie žengė nuo aukščiausio maksimumo, kai pamatė Fitzgeraldą, kuris įmušė įvartį, tačiau jiems pataikė į pilvą, kai Holmsas sugriebė pabaigos zonoje.

Galbūt tai nebuvo puikus žaidimas pirmame kėlinyje, bet nuo Harrisono sugrįžimo kėlinio pabaigoje iki pabaigos tai buvo žaidimas amžinai.

Deja, tai taip pat vienas labiausiai širdį draskančių akimirkų kardinolų istorijoje.

Klausykite naujausių Jesse’o Root of Cards Wire naujienų jo podcast’e Rise Up, See Red. Prenumeruokite Apple arba Spotify podcast’us.