„Canadiens“ vs. „Senators“ – žaidimo apžvalga – 2022 m. balandžio 23 d

OTAVA, Ontarijas – Markas Kasteličius įmušė pirmąjį NHL įvartį, o antrasis tapo Otavos „Senators“ ekipos, kuri šeštadienio vakarą 6:4 įveikė Monrealio „Canadiens“ ekipą, nugalėtoja.

„Tai buvo labai smagu“, – sakė Kasteličius. „Tikriausiai įsimintiniausias žaidimas mano karjeroje ir labai įdomu tai žaisti su vaikinais tame kambaryje. Jie tokie palaikantys ir tiesiog smagi atmosfera.

Kasteličius greitai neužmirš savo pirmojo įvarčio – iškart po to jis susikovė su Michaelu Pezzetta.

„Anksčiau to nedariau, todėl tai pirmas kartas, tačiau gindamasis nežinojau, kad įmušiau įvartį, – sakė jis.

„Senators“ gretose taip pat pasižymėjo Austinas Watsonas, Joshas Norrisas, Parkeris Kelly ir Alexas Formentonas, o Antonas Forsbergas atmušė 44 kartus.

Remas Pitlickas pelnė porą įvarčių, o Cole’as Caufieldas ir Joelis Edmundsonas taip pat pasižymėjo aštuonis pralaimėjimus iš eilės pralaimėjusiam Monrealiui. Carey Price’as, startavęs trečią kartą iš eilės, sustabdė 20 metimų.

„Canadiens“ turėjo Nr. 10 pleistrų ant marškinėlių Guy’aus Lafleuro, kuris mirė penktadienį sulaukęs 70 metų, garbei. Prieš numetant ritulį, „Senators“ rodė svarbiausius Lafleuro vaizdo įrašus, dėl kurių daugelis atsistojo. Senatoriai taip pat tylos minute paskyrė Lafleurą, kilusį iš Thurso, Kvebeko, į rytus nuo Otavos.

Tai buvo pirmasis komandų susitikimas po to, kai Brendanas Gallagheris sukritikavo Otavos Timą Stutzle’ą, kad jis apsimetė traumą. Kol Stutzle pelnė tris baudas ir pirmosiomis žaidimo minutėmis vyko kova.

„Manau, kad tai šiek tiek padidino žaidimo intensyvumą“, – sakė Gallagheris. „Tiesą sakant, nelabai kas nutiko. Abi komandos bandė laimėti ledo ritulio rungtynes. Abi komandos žaidė. Aš tai sakiau anksčiau – jis tikrai geras žaidėjas. Turime jį žinoti, stengtis su juo žaisti ir visa tai padaryti. Bet jis tikrai geras žaidėjas.

19 rungtynių praleidęs dėl rankos lūžio į rikiuotę sugrįžęs Otavos žaidėjas Thomas Chabotas gynė „Stutzle“.

„Mes treniruojamės kiekvieną dieną. Mes kiekvieną dieną šalia jo. Jis yra konkurentas. Jis kiekvieną kartą atsigauna, o kai esi talentingas šios lygos žaidėjas, deja, į tave daug taikosi ir daug vaikinų seks paskui tave“, – sakė jis. Mokymosi kreivė ir pamatyti jį tokį, koks jis pasirodė šįvakar, ir kovoti visą naktį, manau, tai tiesiog daug parodo apie jo asmenybę ir jį kaip žaidėją.

Antrajame kėlinyje „Senators“ išsiveržė į priekį 6:3 dėl įvarčių trijulės, įmuštų per 67 sekundes. Watsonas pirmą minutę atidarė įvartį, o Kelly 6:43 įveikė Price lazdą. Vos po 32 sekundžių Norrisas įveikė Price’ą iš arti, o praėjus 35 sekundėms po to Kasteličius pelnė antrą įvartį.

Monrealis pareikalavo skirtojo laiko ir atkovojo kamuolius, du kartus įmušdamas įvartį ir rezultatas tapo 5:3, kai Caufieldas puikiai atliko Mike’o Hoffmano perdavimą ir įveikė Forsbergo komandą.

„Senators“ sugebėjo susigrąžinti trijų įvarčių pagalvę, kai „Formenton“ įveikė Jeffą Petry, žaisdamas kojomis ir pelnė penktą įvartį šį sezoną.

Trečiojo kėlinio pradžioje atsilikęs 6:3, Pitlickas pelnė antrąjį įvartį. „Canadiens“ ir toliau spaudė, bet Forsbergas buvo solidus.

„Blogu pralaimėti“, – sakė Pitlickas. „Manau, kad kaip komandai ir kaip sportininkui pralaimėjus kyla ugnis ir nusivylimas. Panašiai, mes esame (pažymėti), bet mes tiesiog tęsime darbą. Nieko negalite padaryti, kaip tik stengtis tobulėti ir tikiuosi, kad tai bus jūsų naudai.

UŽRAŠŲ KNYGELĖ

Otavos žaidėjas Thomas Chabotas grįžo į rikiuotę po to, kai praleido 19 pastarųjų rungtynių dėl rankos lūžio. Connoras Brownas ir Nikita Zaicevas negalėjo žaisti, o Scottas Sabourinas buvo atšauktas iš AHL Belleville… Monrealio Pezzetta grįžo į rikiuotę atlikęs dviejų rungtynių diskvalifikaciją, o Jordanas Harrisas užėmė Kale Clague vietą mėlynojoje linijoje.