Bucks vs. „Bulls“ įvartis, atsiėmimai: Milvokis dominuoja Čikagoje 3 žaidime ir perima geriausios iš septynių serijų kontrolę

Milvokio „Bucks“ penktadienio vakarą pateko į 3 geriausios iš septynių serijos rungtynes ​​su „Chicago Bulls“ be „Visų žvaigždžių“ komandos Khriso Middletono paslaugų ir, tiesą sakant, tai neturėjo jokios įtakos. Milvokis dominavo Čikagoje nuo pradžios iki pabaigos, o „Bucks“ galiausiai laimėjo „United Center“ 111:81 ir serijoje pirmavo 2:1.

Milvokyje pergalę baigė penki žaidėjai, pelnę 10 ar daugiau taškų, o Graysonas Allenas pirmavo ir 22 taškus nuo atsarginių žaidėjų suolo pelnė. Giannis Antetokounmpo žaidė tik 29 minutes, bet sugebėjo baigti rungtynes, pelnęs 18 taškų, atlikęs devynis rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs septynis kamuolius. Kitoje pusėje Nikola Vučevičius pirmavo Čikagoje, pelnęs 19 taškų, tačiau jam prireikė 17 metimų, kad pasiektų tą tašką.

Štai keturi pagrindiniai žaidimo elementai:

1. Bucks užsifiksuoja gynybai

„Bucks“ šį sezoną turėjo tam tikrų problemų gynyboje, o šios savaitės pradžioje jie vėl pasirodė 2-ose rungtynėse, kai DeMaras DeRozanas prarado 41 tašką, o „Bulls“ pataikė beveik 50 procentų. Tačiau jie turi talentą būti elitu tame aikštelės gale, o 3 žaidime pamatėme, kas atsitinka, kai jie padidina intensyvumą.

Kelios minutės iki pirmojo kėlinio. Jrue Holiday buvo suderintas su DeRozanu, kuris bandė naudoti Nikola Vucevic ekraną. Holiday to neturėjo ir pasinėrė tarp DeRozano ir Vucevičiaus, kad susprogdintų šią galimybę. Tada DeRozanas pakeitė kryptį ir bandė grįžti į kairę, bet Holiday taip pat buvo visa tai ir užgniaužė jį, kai pakėlė savo driblingą. DeRozanui bandant rasti vietos perdavimui, Holiday atmušė kamuolį ir dėjosi iš kranto į krantą.

Tokie vaidinimai iš „Holiday“ davė toną nakčiai, nes „Bucks“ persekiojo „Bulls“ per visas grindis ir tai padarė be pražangos. Holiday ir Wesley Matthewsas per devynis bandymus įmušti DeRozaną pelnė 11 taškų, o „Bulls“ komanda iš aikštės atakavo 39,3 proc. Tiesiog „Bulls“ nebuvo lengva bet kuriuo momentu, o tai rodo tai, kad jie net negalėjo pasiekti baudų metimų linijos. „Bulls“ 10 baudų metimų buvo antras pagal skaičių per bet kurias rungtynes ​​šį sezoną.

2. Ne Middleton, jokių problemų

Antrojo žaidimo pabaigoje Khrisas Middletonas paslydo ant šlapios vietos ant Fiserv Forum parketo ir pasitempė MCL. Dabar jis išeina į likusį serijos laiką ir, tikėtina, dalį antrojo turo, jei „Bucks“ pavyks pasiekti tiek toli. Siekiant užtikrinti, kad Middleton vėl galėtų žaisti šį sezoną, jiems reikės antrojo plano, kad padidėtų lygiai taip pat, kaip ir penktadienio vakarą.

Mike’as Budenholzeris nusprendė pasistengti ir Middleton vietoje pradėjo Bobby Portisą. Tai pasirodė protingas žingsnis, nes Portisas per pirmąsias penkias minutes pelnė aštuonis taškus, padėdamas „Bucks“ įgyti didelę persvarą, kurios jie niekada neišleis. Portisas, kuris pats praleido didžiąją dalį 2 rungtynių po to, kai paėmė alkūnę į akį ir dabar žaidžia su akiniais, pelnė 18 taškų ir atkovojo 16 kamuolių.

Jis nebuvo vienintelis, kuris turėjo didelę naktį. Graysonas Allenas, kuris yra visuomenės priešas Nr. 1 Čikagoje dėl jo akivaizdžios pražangos prieš Alexą Caruso sezono pradžioje, uždarė United Center publiką su nuostabiu šaudymo demonstravimu. Pakeliui į atkrintamųjų varžybų rekordą jis nokautavo penkis 3 taškus, surinkęs 22 taškus ir atkovojęs šešis kamuolius.

Bendra stendo statistika yra iškreipta, nes buvo tiek daug laiko, todėl mes sutelksime dėmesį į Portisą, Alleną ir Patą Connaughtoną. Tie trys, kuriais bus pasikliaujama daugiausiai nesant Middleton, kartu surinko 51 tašką, atkovojo 28 kamuolius ir pataikė 11 tritaškių. Tikriausiai tai yra aukščiausia dalis, ko „Bucks“ gali tikėtis iš jų bet kurią naktį, tačiau jei jie gali gauti net 60–70 procentų tos produkcijos, tai labai padės padengti Middletoną.

3. Bucks atgauna kontrolę su čempionato lygio pasirodymu

„Bucks“ namuose nebuvo labai panašus į 1 ir 2 žaidynių čempionus. Net jei pripažinsite, kad jie prametė keletą atvirų metimų, puolimas buvo slogus, jie buvo labai aplamai su kamuoliu (36 bendri žaidimai per pirmąsias dvi rungtynes), o gynyboje buvo keletas spragų – ypač 2 žaidime.

Daugelis vis dar tikisi, kad jie laimės serialą, tačiau su Middleton gatvės drabužiais staiga kilo daug daugiau klausimų, kaip viskas klostysis. Jau nebe tiek daug, nes „Bucks“ nužingsniavo į „United Center“ ir atplėšė namų aikštės pranašumą iš „Bulls“ su dominuojančiu, čempionato lygio pasirodymu.

Jei esate „Bucks“ gerbėjas, tai buvo būtent toks pasirodymas, kurį tikėjotės pamatyti. Jie ne tik laimėjo trečiąsias rungtynes, bet ir padovanojo „Bulls“ blogiausią pralaimėjimą namuose atkrintamosiose varžybose franšizės istorijoje.

4. Ypatingas šūksnis Lucai Vildozai

Šio žingsnio, kurio greičiausiai nepastebėjo visi už Milvokio ribų, „Bucks“ prieš pat reguliariojo sezono pabaigą pasirašė sutartį su 26-erių argentiniečiu Luca Vildoza. Penktadienio vakarą, rungtynėms gerai susitvarkius iki ketvirtojo kėlinio vidurio, jam pagaliau pavyko debiutuoti NBA.

Jis išnaudojo visas galimybes ir per aštuonias darbo minutes parodė tris taškus, tris rezultatyvius perdavimus ir du perimtus kamuolius. Šio akrobatinio perdavimo Jordanui Nvorai dėka jo NBA svarbiausias ritinys jau puikiai prasidėjo.

Ir šis patiekalas už nugaros Thanasis Antetokounmpo už plakatų slemą.

Vargu ar Vildoza žais prasmingas minutes likusiose atkrintamosiose varžybose, bet tai buvo šaunus epizodas. Jis bus žaidėjas, kurį reikia stebėti kitą sezoną.