Bostono „Bruins“ pajėgos septintosiose rungtynėse su „Carolina Hurricanes“ yra įsitikinusios, kad gali jas laimėti išvykoje

BOSTONAS – Bostono „Bruins“ laimėjo visas trejas rungtynes, kurias sužaidė TD Garden prieš Carolina Hurricanes, įskaitant ketvirtadienio vakarą 6:2 pergalę. Tačiau šeštadienio septintos rungtynės vėl vyks Rolyje, kur „Hurricanes“ iškovojo tris pergales bendru rezultatu 15:4.

Kad patektų į antrąjį etapą, „Bruins“ turės būti geriausiais ten, kur žaidė prasčiausiai.

„Mes mieliau būkime namuose, aš tau nemeluosiu“, – sakė „Bruins“ treneris Bruce’as Cassidy. “Bet jei reiktų, mes juos žaistume Marse. Šiuo metu mes tiesiog norime jo pasisekti.”

Su triukšminga namų publika už nugaros ir galimybe diktuoti rungtynes ​​dėl paskutinio keitimo, „Bruins“ pralaimėjo 6 rungtynėse. Antrojo kėlinio įvarčius pelnė Bradas Marchandas – ketvirtasis jo atkrintamosiose varžybose, visi jie buvo įmušti Bostone. ir Charlie Coyle’as išvedė juos į priekį po pirmojo kėlinio be įvarčių. Karolinos krašto puolėjas Andrejus Svečnikovas trečiąjį kėlinį įmušė įvarčiu 3:24, tačiau Eriko Haulos, Dereko Forborto ir Curtiso Lazaro įvarčiai 8:35 nutraukė žaidimą.

„Kiekvieną mūsų padarytą klaidą atrodė, kad jie išnaudojo didžiąją dalį“, – sakė Karolinos treneris Rodas Brind’Amouras. „Mes nusileidome ir, užuot laikęsi, bandėme padaryti per daug“.

„Hurricanes“ komandai tai buvo praleista galimybė uždaryti varžovą veteraną, kuris juos pašalino per du iš trijų ankstesnių sezonų.

„Šiuo metu tai sunku“, – sakė Brind’Amour. „Jei atvirai su tavimi, tai turėtų jaustis žiauru. Bet tada pabundi ir jautiesi susijaudinęs, kad turi galimybę“.

„Bruins“ laimėjo abejas ankstesnes rungtynes ​​Bostone, sujungusi Marchando, Patrice’o Bergerono ir Davido Pastrnako liniją, kurią kai kurie vadino „Tobulumo linija“. Jie sustiprino savo puolimą 3 ir 4 žaidimuose, tačiau Cassidy nusprendė nesuvienyti jų 6 rungtynėse, žaisdamas Jake’ą DeBruską aukščiausioje linijoje ir perkeldamas Pastrnaką atgal su Haula ir Taylor Hall, su kuriais žaidė reguliariajame sezone.

“[In Game 3], turėjome užblokuoti tam tikrą triukšmą, – sakė Cassidy.“ Kartais žaidėjams tai būna sunku, todėl grįžome pagal formulę, kuri, kaip žinojome, kartais mums buvo sėkminga. Tą liniją panaudojome norėdami šiek tiek pagyvinti komandą. Šiandien buvo daugiau apie tai, kaip mums sekėsi sezono pradžioje.

Judėjimas pasiteisino, nes abi linijos pelnė įvarčius.

„Bruins“ taip pat gavo postūmį, kai sugrįžo Hampusas Lindholmas, kurį jie įsigijo pasibaigus prekybos terminui iš Anaheimo „Ducks“. Jis pasirodė pirmuosiuose dvejuose serijos žaidimuose, bet paliko 2 žaidimą dėl viršutinės kūno dalies traumos. Jis atliko vieną iš pagrindinių žaidimo gynybos atkarpų, pirmame kėlinyje palauždamas dvi prieš vieną aukščiausią Karolinos komandą.

„Namuose jie pasitikėjo savimi“, – sakė Lindholmas. “Mums bus smagu ten patekti kaip nepilnamečiams. Parodykite jiems, ką turime. Jie galvoja, kad tai bus lengva. Tiesiog turime ir toliau rodytis kaip šiandien.”

Naujokas Bostono vartininkas Jeremy Swaymanas (23 atmušimai) buvo solidus, kai jam reikėjo kovoti su „Hurricanes“.

„Jis yra jaunas vaikas, kuris, atrodo, šiuo metų laiku nesustoja“, – sakė Cassidy. “Pažiūrėsime, kaip jis atrodys ateityje. Visiems patinka 7 žaidimas.”

Tai apima „Hurricanes“, kurie grįžta namo į savo siautulingą minią, ir neįtikėtiną sėkmę, kurią jie patyrė prieš „Bruins“.

„Mes būtume labai norėję baigti darbą čia“, – sakė gynėjas Jaccob Slavin. “Mes tiesiog turime grįžti namo ir pasirūpinti darbu. Akivaizdu, kad namuose gauni paskutinį pakeitimą, o tai yra pranašumas. Bet vis tiek turite ateiti žaisti.”

Karolinai kalba apie patiekimo laikymą namuose. „Bruins“ komanda pagaliau daro tai, ką jie žinojo, kad turi padaryti prieš seriją, būdami nesėkmingi žaidėjai.

„Turime laimėti vienerias rungtynes ​​išvykoje“, – sakė Cassidy. “Štai kas prieš akis. Tai žinojome, kai pradėjome šią seriją. Bent vieną, jei norime žengti į priekį. Taigi štai.”