„Bokondji Imama“ debiutuoja NHL, kai „Coyotes“ pralaimi 9-ą vietą iš eilės

Kadangi „Coyotes“ žaidžia eilę reguliariojo sezono rungtynių, o penktadienį liko savaitė iki finalo Gila River arenoje, nėra daug intrigos, išskyrus tai, ar jie surinks žemiausią taškų sumą NHL ir pagerins savo galimybes. adresu Nr. 1 bendras drafto pasirinkimas šį tarpsezonį.

Tačiau penktadienio vakarą buvo verta pamatyti kai ką, neskaitant didelės minios, kuri anksti stojo į eilę, kad būtų galima šauti į Jakob Chychrun bobblehead. Tai buvo puolėjo Boko Imamos debiutas NHL, kuris po beveik penkių sezonų AHL su Ontario Reign ir Tucson Roadrunners gavo savo smūgį, kai anksčiau penktadienį buvo pakviestas iš Roadrunners.

„Coyotes“ (22-50-6) atkakliai kovojo prieš atkrintamąsias „Capitals“, tačiau pralaimėjo devintą kartą iš eilės 2:0. Pirmajame kėlinyje Conoras Sheary atmušė kamuolį ir atmušė kamuolį, o Johnas Carlsonas paskutinę minutę Vašingtono komandai pelnė tuščius vartus.