„Blackhawks“ nerodo jokios energijos, jokių emocijų, pralaimėdamas „Kings“.

LOS ANDželas – vėlų ketvirtadienio vakarą „Blackhawks“ atsiliko nuo „Kings“ tik vienu įvarčiu.

Tačiau artimas rezultatas paneigė tikrąjį žaidimo disbalansą – bent jau tol, kol „Kings“ sprogimas įmušus du įvarčius per 15 sekundžių trečiojo kėlinio viduryje neatitiko realybės. Tiesą sakant, „Hawks“ pralaimėjo 4:1 praktiškai nieko.

„Neturėjome energijos“, – sakė laikinasis treneris Derekas Kingas. „Rungtynėse neturėjome emocijų. Buvome nusivylę. Vaikinai, viskas, ką jie darė, tiesiog neveikė. Ir dar ant to, tai [Kings] komanda išėjo ir jie skrido. Jie yra beviltiška ledo ritulio komanda, jiems reikėjo taškų ir jie tai parodė.

Po pirmojo kėlinio įvarčių progos buvo palankios „Kings“ – 18:2. Įpusėjus rungtynėms, „Hawks“ metė vos šešis metimus į vartus. Galutinė statistika nebuvo daug draugiškesnė: progos įmušti 42-13, metimai į vartus 36-16. Abu „Hawks“ puolime pasiekė žemiausią sezoną.

„Šešiais metimais ledo ritulio rungtynių nelaimėsi“, – pridūrė Kingas. “O jei tai padarysite, užveskite autobusą ir greitai išeisite iš čia.”

Didžioji „Kings“ trečiojo kėlinio minutė, kai Andreaso Athanasiou įvartį per ataką pelnė ir Trevoras Moore’as du prieš vieną įvartį, iš pradžių atrodė dar pražūtingesnė „Hawks“, kai reikėjo padėti vartininkui Collinui Delia (31 atmušimas). ledas po Moore’o įjungimo. Tačiau paaiškėjo, kad Delia buvo tik mėšlungis, o ne susižeidęs, sakė Kingas.

Pergalė užtikrino „Kings“ trečiąją vietą Ramiojo vandenyno diviziono automatinėse atkrintamosiose varžybose. Dabar jie „Golden Knights“ pirmauja penkiais taškais; „Kings“ liko trys rungtynės, „Knights“ – keturios. „Stars“ pralaimėjimas „Flames“ ketvirtadienį daro juos, o ne „Kings“, dabar Vakarų konferencijos atkrintamųjų komandą labiausiai pažeidžiamą „Knights“ kaltinimų.

Tuo tarpu „Hawks“ pralaimėjo rezultatu 26:41:11, o liko tik keturios rungtynės. Jiems nepavyko sukaupti daug dvasios antrajai kelio atkarpai.

„Energijos lygis buvo šiek tiek žemesnis nei laisvą dieną ar praktikos dieną“, – prisipažino Dylanas Strome’as. “[But] mes visi profesionalai. Tai žaidimo dalis. Visą sezoną visi turi kovoti vienas su kitu. Taigi šį vakarą viskas vyko taip.