Avinai negali užbaigti atgalinės atskaitos žaidimo pavadinimo pralaimėjimo metu

LAS VEGAS, Nev. – Gerai žaisti nereiškia, kad komanda laimės.

Kartais gali būti sunku nuryti, su kuo kovojo Kolorado valstijos moterų krepšinio komanda po to, kai trečiadienio vakarą „Thomas & Mack Center“ „Mountain West“ turnyro čempionate 75:65 pralaimėjo aukščiausią vietą užimančiai UNLV.

Avinai į aikštę įžengė kaip Nr. 6 sėklas ir pradėjo skaičiuoti atgal. Pradėti pradėjo trys varžovai Vajomingas. Tada atėjo du, Naujosios Meksikos komanda, kuri juos įveikė du kartus. Jie paleido startą į NCAA turnyrą, tačiau „Rebels“ stipriai užsidarė, kad užsidirbtų vietą.

Nusivylimas, žinoma. Pasididžiavimas, tikrai.

„Esame tikrai patenkinti savo pasirodymu“, – sakė CSU gynėjas McKenna Hofschild sakė. „Manau, kad atvykimas čia yra labai įspūdingas, todėl yra kuo didžiuotis“.

Kolorado valstija per pirmąjį šiendirbį, su Aukštyn Atos pataikęs porą tritaškių ir atidarė žaidimą, kai „Rams“ surinko 9 taškų pranašumą po kelių žaidimo minučių. Turnyro MVP „Essence Booker“ vedami „Rebels“ atmušė ir keliais žaidimo taškais pagrasino jį susprogdinti.

Kai Bookeris kontroliavo pasirodymą, UNLV (26-6) antrajame kėlinyje surinko 12 taškų skirtumą, tačiau iki kėlinio „Rams“ sugebėjo ją sumažinti iki septynių.

Trečiojo kėlinio pradžioje persvara išaugo iki 13 taškų, bet Kolorado valstija baigė rezultatą 8:0 ir sumažino skirtumą iki penkių. Avinai dėvėjo žalius apšilimo marškinėlius su užrašu „No Quit“ visame turnyre, ir jie niekada jų nerodė.

„Jaučiu, kad per tą trečiąjį kėlinį jie šiek tiek pabėgo, bet mes tiesiog turėjome daug kovos, daug širdies, kad nepasiduotume, nes neturėjome ko prarasti. Karly Murphy sakė. „Manau, kad tai mums buvo labai svarbus dalykas, tiesiog išėjome ten, atiduodami viską, ką turime, ir pažiūrėti, ką galime padaryti.

Kaip ir rungtynių pradžioje, ketvirtasis kėlinys buvo gryna energija nuo pirmojo žaidimo. Sidnėjaus mechas pataikė tritaškį iš šono, kad UNLV pirmavo 60:58 likus žaisti 5:04, o 4:24 Hofschildas užbaigė tritaškį ir pavertė žaidimą vienu tašku.

Štai čia UNLV atsiskyrė paskutinį kartą. Pora atkovotų kamuolių puolime lėmė taškų. „Rams“ nepastebėjo gražios išvaizdos, o Desi-Rae Youngas į pagrindinę liniją pataikė kietą, nublankstančią džemperį. Laimėjusi rungtynes, o Booker paskutinį kartą įvertino savo MVP apdovanojimą – aštuonis taškus paskutinėje serijoje gavo 25 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo penkis kamuolius.

Hofschildas pirmavo visus įvarčius pelnęs 27, nepaleisdamas nė centimetro. Ji atkovojo šešis kamuolius ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus, tačiau niekada nesijautė, kad bandytų prilygti savo kolegai, o tiesiog davė savo komandai geriausius smūgius laimėti.

“Nebūtinai. Manau, kad tiesiog norėjau padėti šiai komandai laimėti visais įmanomais būdais”, – sakė Hofschildas, kurio 208 rezultatyvūs perdavimai per metus yra vieno sezono rekordas. “(Bookeris) žaidė puikų žaidimą, ir aš manau, kad kai jie spustelėja puolimą, turite rasti nusikaltimą už mus. Aš tiesiog bandžiau tai padaryti dėl šios komandos.”
„Avinai“ tiesiog nespėjo pakankamai susikaupti, kad metų pabaigoje patvirtintų nuostabų bėgimą. Tai buvo komanda, kuri pralaimėjo paskutines trejas reguliariojo sezono rungtynes, tačiau Williamsas savo komandoje įžvelgė tai, kas suteikė jam vilties.

“Tiesiog taip, kaip mes žaidėme atkarpą. Vajomingo žaidimas… Jei įmušime dar vieną krepšį, tai visai kita istorija”, – sakė jis. “Mes išėjome iš aikštės, negalėjote man pasakyti, kad mūsų vaikai čia nedalyvauja. Tiesiog negalėjote manęs tuo įtikinti, kad jie nori toliau tobulėti ir jiems buvo svarbu laimėti. Ir mes gerai treniravomės. Treniravomės gerai. Visi 12 vaikų kiekvieną dieną ateidavo į darbą ir smagiai leisdavosi sporto salėje. Tai ilgi sezonai, ir tai savotiškai slegianti, nesunku išblėsti, ypač jei vėluojate patirti sunkių nuostolių. aikštėje buvo džiaugsmo“.

Tik ne galutiniame rezultate. Pastangos buvo kita istorija.

Karly Murphy buvo užgesintas pirmajame kėlinyje, tačiau antrą vakarą iš eilės rado griovelį trečiajame ir pelnė 10 taškų. Ji taip pat turėjo antrąjį dvigubą dublį iš eilės – 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, o tai sudaro 278 taškų dalį per sezoną. Aukštyn Atosčia vieną sezoną, pelnė 10 taškų ir prisijungė prie Hofschildo viso turnyro komandoje.

Šią naktį gerai žaisti neužteko. Williamsas tikisi, kad paskutinis bėgimas atkreips WNIT dėmesį pakankamai, kad būtų išsiųstas kvietimas. Murphy ir Hofschild sakė, kad jiems abiem labai smagu, kad tai baigtųsi.

Rūbinėje buvo liūdesys, bet gėdos nebuvo.

“Tai yra lengvoji atletika. Tai sportas”, – sakė Williamsas. “Manau, kad mes išeiname iš šio vakaro, mes stengėmės; tie vaikai kiekvieną vakarą ieškojo šio dalyko. Jie gali aukštai pakelti galvas. Mes nežaidėme blogai, mus tiesiog nugalėjo. Sveiki atvykę į krepšinį.

“Jūs turite padaryti keletą kadrų. Mes to nepadarėme, o jie padarė. Tie metimai, kuriuos gavome, yra geri. Tai yra kadrai, kuriais galite laimėti žaidimus, mes tiesiog nepadarėme jų pakankamai aukštai šį vakarą ir Vegase. Todėl sveikinu UNLV, bet mūsų komanda sužaidė geras krepšinio rungtynes.