Atmetus nuostolius, žaibas neatitinka aukštų standartų

Žaibas turi sau aukštą kartelę. Tai šalutinis rezultatas to, kad esate paskutinė komanda, stovėjusi pasibaigus pastaruosius du sezonus, ta, kuri demonstruoja aplink ledą su Stenlio taure virš galvos ir bėga trečią kartą.

Tačiau kai „Lightning“ pirmą kartą per 57 rungtynes ​​šiame sezone patyrė pralaimėjimus, kai ketvirtadienį 4:1 pralaimėjo kylančiai „Flames“ Saddledome stadione Kalgaryje, jie padarė viską, kad kovotų su jausmu, kad dangus griūva. .

„Komandos išgyvena tai“, – sakė „Lightning“ kapitonas Stevenas Stamkosas. „Sezono metu bus sužaista 50 rungtynių ir tai pirmas kartas, kai pralaimime vienas kitą, tiesa? Taigi tai gana gerai. Tai įvyks. Komandos visą laiką išgyvena sunkias atkarpas. Šiuo metu išgyvename nedidelį nelygumą. Mes tai pataisysime. Tačiau šiuo metu procesas baigėsi rezultatu ir (ketvirtadienį) tai buvo pradžia.

Nusivylimas dėl pralaimėjimo nebuvo toks pat kaip po pastarųjų rungtynių, kuriose „Lightning“ suabejojo ​​savo konkurenciniu lygiu. Taip, jie pradėjo lėtai – atsiliko šeštą kartą per pastarąsias septynerias rungtynes ​​ir septintą per 11 rungtynių, tačiau jie atsidūrė, gerai čiuožė ir sukūrė daugiau nei turėjo galimybę puolimui.

Tačiau pralaimėjimas iš tikrųjų įvyko paskutinę antrojo kėlinio minutę, kai „Lightning“ atidavė du greitus įvarčius, išlyginę rungtynes ​​mažiau nei keturiomis minutėmis anksčiau.

„Tai buvo lygus žaidimas 39 minutes“, – sakė „Lightning“ treneris Jonas Cooperis. „Ir viena komanda susižalojo, o kita – ne. Taip ir atsitiko“.

Po to, kai antrajame kėlinyje „Lightning“ išlygino rezultatą 1 prieš Alexo Killorno vartus, likus 4:20, „Flames“ greitai susigrąžino persvarą po antrojo iš trijų Johnny Gaudreau įvarčių, likus žaisti minutei.

Po gynėjo Zacho Bogosiano apsivertimo žaibo zonoje Gaudreau įmušė įvartį iš už vartų linijos, antrosios progos ritulį numušdamas nuo vartininko Andrejaus Vasilevskio nugaros ir į tinklą.

Akimirkos po to, kai Vasilevskis atrėmė Mikaelio Backlundo metimą iš žemos aikštelės, „Lightning“ nesugebėjo suvaldyti ritulio, todėl įprastai patikimai „Mokyklinio autobuso“ linijai teko ilgesnė pamaina. Kalgaris išsaugojo kamuolį, o Backlundas įveikė Pierre’ą-Edouardą Bellemare’ą į vartus ir, likus aštuonioms sekundėms iki laikotarpio pabaigos, nukreipė Eriko Gudbransono smūgį į vartus.

„Niekada nesinori praleisti įvarčio, ​​jau nekalbant apie du, paskutinę laikotarpio minutę“, – sakė „Lightning“ puolėjas Corey Perry. „Tai tik mažos klaidos čia ir ten, ir tai mums dabar kainuoja. Komandos tuo naudojasi, o tai buvo kamuolio žaidimas (ketvirtadienį).

Gaudreau savo hat-trick’ą užbaigė trečiajame kėlinyje ir liko vienas po kairiuoju tašku atviram riešininkui po Eliaso Lindholmo tiekimo už tinklo, likus žaisti 6:16.

Panašu, kad „Lightning“ (37-14-6) antrajame kėlinyje įsibėgėjo, ypač po pirmojo kėlinio, kai atsiliko nuo pirmojo Gaudreau įvarčio ir per keturias minutes trukusį jėgos žaidimą sunkiai įmušė ritulį į puolimo zoną. . Tampa Bay sukūrė daug progų įmušti antroje rungtynių dalyje, atmušdama 25 metimus, tačiau septynis kartus nepataikė ir penkis kartus blokavo.

Sekite visus veiksmus ant ledo ir už jo

Užsiprenumeruokite mūsų nemokamą „Lightning Strikes“ naujienlaiškį

Sezono metu kas savaitę siųsime jums naujienas, analizę ir komentarus apie „Bolts“.

Jūs visi užsiregistravote!

Norite gauti daugiau mūsų nemokamų savaitinių naujienlaiškių savo pašto dėžutėje? Pradėkime.

Ištirkite visas savo galimybes

„Tai ne viskas apie kūrimą“, – sakė Cooperis. „Turėjome pasitenkinti eidami į salę 1:1 (antroje pertraukoje) ir tada bandome primesti savo valią žaidime 1:1. Vietoj to, einame į kambarį rezultatu 3:1, o dabar jūs atsidursite tokioje padėtyje, kad vėl turėsite pasitraukti iš žaidimo.

„Tai ne mūsų receptas. Tai ne laimėtas receptas. Turite apginti savo kelią, kad laimėtumėte ledo ritulio rungtynes, ir jie tai padarė, o mes – ne (ketvirtadienį) nuo paskutinės sekundės minutės.

Įpusėjus šešerių rungtynių kelionei iš Čikagos per Vakarų Kanadą ir Sietlą, „Lightning“ atsiduria sunkiausioje sezono atkarpoje, sužaisdama 11 rungtynių 11 skirtingų miestų.

Tačiau jie žino aukštą kartelę, kurią užsibrėžė sau, ir žino, kad sėkmė prasideda pašalinus gynybos spragas, kurios kankino keletą pastarųjų rungtynių.

„Kalbėjome apie daugybę dalykų kambaryje, pradedant savo zonoje ir judėti į priekį iš ten“, – sakė Perry. „Tai pažanga. Tai kūdikio žingsneliai per sezoną. Tai sunkūs ruožai. Jūs žaidžiate (maždaug) 60-ąsias sezono rungtynes ​​ir kiekviena komanda jas išgyvena, mes jas išgyvensime dabar ir išsisuksime iš to.

• • •

The Tampa Bay Times paminėjo „Lightning“ antrąjį iš eilės Stenlio taurės titulą su nauja kavos stalo knyga kietais viršeliais, Stulbinantis du kartus. Užsisakyti dabar.

Prisiregistruokite gauti „Lightning Strikes“ – savaitinį „Bolts“ naujienlaiškį, įveikiantį rašytoją Eduardo A. Encina, kuris priartina jus prie ledo.

Niekada nepraleiskite naujausių dalykų su „Bucs“, „Rays“, „Lightning“, Floridos koledžo sportu ir kt. Stebėkite mūsų Tampa Bay Times sporto komandą Twitter ir Facebook.