„Aš niekada nieko panašaus nežinojau“ – „Bo’ness United“ treneris Maxas Christie kenčia nuo traumų krizės, apimančios BU

Kyle’as Wilsonas, žiūrintis į du EK žaidėjus, laikosi kamuolį (Nuotraukos: Scottas Loudenas)

50 metų Christie, vadovaujanti Newtown Parkui nuo 2019 m., anksčiau vadovavusi „Bonnyrigg Rose Athletic“, „Broxburn Athletic“ ir „Tranent Juniors“, šeštadienį pamatė, kad „BUs“ namuose 6:0 nugalėjo East Kilbride, o vėliau 4:0 sutriuškino Civil Service Strollers. antradienio vakarą.

„United“ klubo Škotijos žemumų futbolo lygos rungtynių trijulė pastarąsias dienas taip pat apėmė lygiosiomis 2:2 Rytų Stirlingšyre praėjusio trečiadienio vakarą.

„Mes išleidome devynis žaidėjus – aštuonias traumas ir vieną su „Covid“, o per paskutines trejas rungtynes ​​neturėjome žaidėjų, – sakė Christie. – Ir mes prašome jaunų berniukų nuolat žaisti be poilsio, kai žaidžia savaitės viduryje. .

Registruotis į mūsų kasdienį The Falkirk Herald Today naujienlaiškį

i naujienlaiškis pramušė triukšmą

Lenonas Walkeris važiuoja į priekį, norėdamas išsirinkti perdavimą

“Tai, kas mums nutiko, aš niekada anksčiau nemačiau. Turime pakankamai didelį būrį, bet antradienio vakarą turėtume devynis berniukus, negalime su tuo susidoroti.

– Bet mes turime eiti toliau.

Antradienio pralaimėjimas „Strollers“ Bo’nessui buvo košmariškas, nes gynėjui Michaelui Gemmellui vos po dviejų minučių buvo parodyta raudona kortelė.

Po kėlinio rezultatu 1:0 Bo’nessas praleido dar tris įvarčius per antrąjį kėlinį, o BUs Lewisas Hawkinsas buvo išsiųstas iš aikštės už paskutinio žmogaus pražangą po 71 minutės, kol „Strollers“ žaidėjas taip pat gavo įsakymą žygiuoti keturias minutes. vėliau gavęs antrąją geltoną kortelę už rankinį.

Andy Murphy renka kamuolį į vardinę dėžę

“Michaelas atsidūrė ant berniuko ir jis buvo sukurtas kaip antspaudas, – pridūrė Christie. – Tačiau tai nebuvo antspaudas. Jame nebuvo jokios piktybės.

„Jis turi kažkur nusileisti ir, deja, nusileido ant civilinio žaidėjo.

„Jis buvo parko viduryje ir iš „Strollers“ žaidėjų kilo didžiulė isterija. Jie visi šaukė ir rėkė, o kitą minutę teisėjas išėmė raudoną kortelę.

„Vaikinas riedėjo, teisėjas išsiuntė Michaelą ir jis tiesiog nuėjo purtydamas galvą.

“Tada teisėjas skyrė devynis mūsų žaidėjus ir išsiuntė dar vieną, taip pat aštuonis savo žaidėjus ir vieną iš jų išsiuntė iš aikštės. Ir žaidime vargu ar buvo kovos.

„Maniau, kad teisėjas šiek tiek prarado žaidimo kontrolę, o jo sprendimai nebuvo nuoseklūs.

“Abu trenerių štabas kartais tik purtydavo galvas, už ką buvo paskutinė pražanga. Kiekviena kita pražanga buvo rezervacija, tai buvo tiesiog beprotiška.”

Kalbėdamas apie šeštadienio pralaimėjimą East Kilbride’e, Christie sakė, kad žaidimas buvo „per toli“ žaidėjams, nes žaidėjai buvo ta pati sudėtis, kuri žaidė Rytų Stirlingšyre ir jie buvo „psichiškai pavargę ir trūko energijos“.

„United“, 12-a turnyrinėje lentelėje su 36 taškais per 31 rungtynes, šį šeštadienį tęsia savo lygos kampaniją „The Spartans“, kuri prasidės 15 val.

Gemmell ir Hawkins bus diskvalifikuoti, nors Christie tikisi, kad po traumos grįš du ar trys.

„Ketvirtadienį vyks vardinis skambutis ir pamatysime, kas bus tinkamas žaisti“, – pridūrė Christie.

„Svarbu, kad būtume kartu. Futbolas kartais nėra lengvas, o tokiais momentais mums reikia ir toliau muštis, išlikti kartu ir parodyti šiek tiek charakterį.

„Vasarą turime atlikti didžiulį darbą. Tai pirmieji mūsų metai Žemumų lygoje ir turime daug nuveikti.

„Dabar sunkiai dirbame, kad papildytume tai, ką turime, todėl turėsime komandą, kuri rungtyniaus aukščiausioje lygos dalyje.

„Tai yra darbas, ir aš padarysiu viską, ką galiu, kad įsitikintume, jog tai turime“.