Apibendrinimas | „Revs“ atima tašką po lygiosiomis 2:2 su „Atlanta United“.

ATLANTA – Naujosios Anglijos revoliucija (3-5-3, 12 tšk.) sekmadienio popietę „Mercedes-Benz“ stadione sužaidė lygiosiomis 2:2 su Atlanta United FC (4-4-3; 15 tšk.). Adamas Buksa antrą kartą šią savaitę pelnė du įvarčius, jo rezultatyvumo serija pagerėjo iki šešių rungtynių visose varžybose, o Carlesas Gilas ir Sebastianas Lletgetas atliko rezultatyvius perdavimus po dviejų įvarčių.

11-ąją minutę Mattas Turneris pasaulinio lygio atrėmė ir šoktelėjo atmetęs Thiago Almada baudos smūgį iš baudos aikštelės viršaus. Tačiau 15-ąją minutę Almada atsirevanšavo, kai jo smūgis dešine koja įsmeigė tiesiai į galinį virpstą ir išvedė Atlantą į priekį 1:0. Turneris ir gynėjas Brandonas Bye abu MLS reguliariajame sezone startavo 100-ąjį kartą, o Henry Kessleris pelnė 50-ąjį karjeros startą lygoje – visa tai – Naujojoje Anglijoje.

Adamas Buksa 30-ąją minutę išlygino Naujosios Anglijos futbolininkus ir įmušė šeštąjį geriausią karjeros mačą iš eilės per visas rungtynes. Carlesas Gilas įrašė rezultatyvų perdavimą prie Buksos vartų, žaisdamas ketvirtas iš eilės lygos rungtynes ​​su pagalbininku. Tai buvo ilgiausia serija MLS šį sezoną.

55-ąją minutę Buksa atmušė Sebastiano Lletgeto perdavimą ir pataikė pro Bobby Shuttleworthą, įmušdamas antrąjį įvartį. Po to, kai trečiadienio vakarą „Revolution“ ekipoje laimėjo atvirą JAV taurę, Buksa dabar turi tvirtus petnešus. Nuo atvykimo į Naująją Angliją Buksa pelnė 24 įvarčius iš atviro žaidimo, daugiausiai MLS – dviem nuo 2020 m., nes jis padidino savo bendrus įvarčius iki šešių lygos įvarčių ir 10 visose varžybose.

63-ią minutę „Atlanta“ išlygino rezultatą per Luizo Araujo vartus ir privertė abi komandas pasidalyti taškus. Tommy McNamara turėjo galimybę laimėti svečiams vėlai, autobuso smūgis nuskriejo nuo virpsto 87-ąją minutę.

„Revolution“ grįš kitą šeštadienį, gegužės 21 d., TQL stadione su FC Cincinnati. Šeštadienio rungtynės prasidės 18:00 ET vietoje per WSBK-TV38 ir myRITV (Rhode Island), taip pat per radiją per 98.5 The Sports Hub ir 1260 AM Nossa Radio.

PASTABOS POŽAIDIMŲ
New England Revolution 2, Atlanta United FC 2
2022 m. gegužės 15 d. – „Mercedes-Benz“ stadionas (Atlanta, Ga.)

• Naujoji Anglija pelnė kelis įvarčius per septynias rungtynes ​​iš eilės, įskaitant trečiadienio US Open taurės pergalę prieš. FC Sinsinatis.
  • „Revolution“ šį sezoną išvykoje nusileido į 0-3-2, nes jų rekordas visų laikų serijoje su Atlanta United pasikeičia į 2-4-3.
  • Naujoji Anglija dabar nepralaimi keturias rungtynes ​​iš eilės visose varžybose (2-0-2), įskaitant trečiadienio US Open taurės pergalę prieš. FC Sinsinatis.
  • Adomo Bukšos geriausio karjeros rezultatyvumo serija pagerėjo iki šešių rungtynių, įskaitant penkias iš eilės lygos rungtynes. Buksa turi aštuonis įvarčius per pastarąsias šešerias rungtynes ​​visose varžybose.
  • Buksa pirmauja MLS su 24 įvarčiais, įmuštais atvirame žaidime nuo 2020 m., aplenkdamas Javierą „Chicharito“ Hernandezą (22). Jo 28 įvarčiai lygoje yra lygūs su Ola Kamara ir yra trečias daugiausiai per tą laikotarpį.
  • Buksa Pirmauja Revolution su 10 įvarčių visose varžybose ir šešis MLS žaidimuose, o tai yra ketvirta pagal dydį MLS šį sezoną.
  • Carlesas Gilas užregistravo rezultatyvų perdavimą ketvirtose lygos rungtynėse iš eilės, ilgiausią šio sezono MLS seriją ir penktas rungtynes ​​iš eilės apskritai. Dabar ispanas per pastarąsias septynerias rungtynes ​​visose varžybose pelnė keturis įvarčius ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.
  • Gil dabar nuo 2019 m. pradžios atliko 45 rezultatyvius perdavimus (įskaitant atkrintamąsias), o tai yra daugiausiai MLS keturiais skirtumais prieš Maxi Moralezą iš NYCFC (41).
  • Gil’s šeštasis MLS sezono rezultatyvus rezultatyvus perdavimai jį vienu atsilieka nuo Austin FC atstovo Diego Fagundez (7) ir pirmauja lygoje.
  • Gil’s Dėl 40-osios lygos rezultatyvaus perdavimo jam pavyksta susilyginti su Kelyn Rowe, kuris yra ketvirtas pagal dydį per visą Revoliucijos istoriją.
  • Sebastianas Lletget įteikė tašką kryžių Buksa po antrojo Revso įvarčio, ​​trečiojo rezultatyvaus perdavimo kampanijoje ir 30-ojo MLS žaidimo.
  • GK Mattas Turneris ir D Brandon Bye abu šiandien pradėjo 100-ąjį MLS reguliarųjį sezoną, o D Henris Kesleris užfiksavo savo 50-ąjį startą lygoje, visa tai – Naujojoje Anglijoje.
  • Bruce’o arena padarė vieną pakeitimą starto sudėtyje nuo paskutinių Revolution MLS rungtynių gegužės 7 d Emmanuelis Boatengas prasidėjo vietoj Damianas Rivera.