Ann Arbor krepšinio akcentai: „Saline“ berniukai sėkmingai startuoja geriausiai per penkerius metus

SALINE – jau penkeri metai, kai Saline vaikinų krepšinio komanda pradėjo sezoną taip sėkmingai.

„Hornets“ laimėjo trečias rungtynes ​​iš eilės ir penktąją per paskutines penkias rungtynes, antradienį 56:45 įveikęs Dexterį.

Saline pagerėjo iki 8-2 bendrai ir 4-2 Pietryčių konferencijoje-raudonoje. 8-2 pradžia yra geriausias programos rezultatas nuo 2016-17 sezono pradžios 9-1.

Įžengę į ketvirtąjį kėlinį priekyje 33:29, „Hornets“ atsitraukė 23 taškais ketvirtąjį kėlinį ir „Dreadnaughts“ pralaimėjo ketvirtą kartą per penkias rungtynes.

Saline’as pelnė 14 taškų Joshas Kochas, 12 – Cooperis Fairmanas, 10 – Nickas Boettgeris.

Brennanas Parachekas įveikė Dexterį 16 taškų, 12 taškų pelnė Cal Bavineau ir 9 taškus Ty Rycheneris.

Saline’as penktadienį sieks pratęsti savo pergalių seriją prieš Ypsilanti Lincoln, o Dexteris (5-4, 3-3 SEC-Red) priims Ann Arbor Skyline.

SUSIJĘS: Ann Arbor rajono vidurinės mokyklos krepšinio rezultatų suvestinė sausio mėn. 25

Tėvas Gabrielis Richardas negali neatsilikti nuo Detroito Lojolos

FGR pralaimėjo antras rungtynes ​​iš eilės ir 54:40 nusileido Detroito Loyolai.

FGR pelnė 10 taškų Johnas Paulas Fredericksas, po 9 – Russas Schwartzas ir Aidenas Moonas.

Kitą kartą FGR penktadienį susikaus su Macombu Lutheran North.

Linkolno žaidėjas Daivionas Trayloras (25 m.) pasiekia, kad pavogtų kamuolį iš Hurono komandos Kingsley Perkinso (24 m.) per Ypsilanti Linkolno žaidimą su Ann Arbor Huron Linkolno vidurinėje mokykloje 2021 m. kovo 16 d., antradienį.

Linkolnas per pratęsimą įveikė „Pioneer“.

„Railsplitters“ atsisakė leisti „Pioneer“ iškovoti trečią pergalę per pratęsimą šį sezoną, nes atsilaikė prieš „Pioneers“ ir laimėjo 50:47.

Linkolnas pratęsime 6:3 pranoko „Pioneer“ ir iškovojo trečią pergalę per pastarąsias keturias rungtynes ​​bei nutraukė „Pioneer“ 3 pergalių seriją.

Daivionas Trayloras Lincolnui pelnė trigubą dublį, pelnęs 16 taškų, atkovojęs 12 kamuolių ir blokavęs 10 metimų, o Kamari Joplin surinko 18 taškų.

„Pioneer“ pirmavo Josiah Schaafsma, pelnęs 17 taškų. Joshas Trumanas pelnė 9 taškus ir atkovojo aštuonis kamuolius, o Willas Sanokas Duffalo surinko aštuonis taškus.

Lincoln (5-4, 3-3 SEC-Red) penktadienį priims Saline, o Pioneer keliaus su varžove Ann Arbor Huron.

Skyline snaps prieš 2 žaidimo slydimą Bedfordas

Atsitrenkę į kelio nelygumą, „Eagles“ antradienį rado būdą ištaisyti laivą, 49:42 įveikę Temperance’ą Bedfordą.

„Skyline“ trečiajame kėlinyje 17:9 pranoko „Bedford“ ir ketvirtajame kėlinyje pirmavo 41:26 ir padarė pakankamai vėlai, kad užtikrintų pergalę.

Will Gardner pelnė 12 taškų ir atkovojo 9 kamuolius ir pirmavo „Skyline“, Benas Stille’as pelnė 9 taškus ir atkovojo 5 kamuolius, o Samas Koellingas surinko šešis taškus, aštuonis atkovotus kamuolius ir tris rezultatyvius perdavimus.

„Eagles“ (7-3, 5-2 SEC-Red) penktadienį keliaus į Dexterį.

MERGAITĖS

Dexteris viršija Saline ir pirmauja SEC-Red

Paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę „Dreadnaughts“ rezultatu 6:0 šokiravo Nr. 7 Fiziologinis tirpalas, 43-39.

Dexteris išmušė Saline’ą iš nepralaimėjimų ir pergale užėmė pirmąją vietą SEC-Red.

Daugiau apie Dexterio pergalę skaitykite paspaudę čia.

Tėvas Gabrielis Richardas praleidžia dar vieną apylygį žaidimą

Paskutines trejas rungtynes ​​„Fighting Irish“ patyrė mažų mažiausiai sunkių pralaimėjimų. FGR atmetė savo trečią žaidimą iš eilės vienu kamuoliu ir nusileido Dearborn Divine Child komandai 48:43.

Rungtynių pabaigoje FGR atsiliko 46:43 ir nepataikė rezultatą išlyginusio tritaškio, nes bendrai nukrito iki 9:4 ir 3:3 Katalikų aukštųjų mokyklų lygoje.

Charlotte Miller pirmavo FGR surinkusi 23 taškus, o Kennedy Blairas surinko 25 taškus „Divine Child“ komandai.

FGR sieks baigti savo slydimą penktadienį Macomb Lutheran North.

Huronas nutraukia rungtynes ​​su Monroe

„River Rats“ 52:51 nusileido Monroe ir pralaimėjo trečią žaidimą iš eilės. Huroną pelnė 10 taškų Saige Edmondson, 9 – Cora Williams ir aštuonis – Elena Leucht.

Huron (4-8, 1-6 SEC-Red) penktadienį bandys nuslysti prieš varžovą Pioneer.

Whitmore ežeras nusileidžia Christian Parkway

Trojos arklys laimėjo antrąsias rungtynes ​​per pastarąsias trejas rungtynes, 52:32 įveikę Sterling Heights Parkway Christian.

Brooke’as Cravenas pirmavo WL: 20 taškų, 7 atkovotus kamuolius, septynis rezultatyvius perdavimus ir 3 blokuotus metimus, Alexis Karpenko surinko 10 taškų, keturis blokus ir keturis rezultatyvius perdavimus, o Adriana Canter pridėjo 12 atkovotų kamuolių ir 8 taškus.

Whitmore’as Lake’as Mičigano nepriklausomoje atletikos konferencijoje pagerino bendrą rezultatą iki 7:3 ir 3:1 ir penktadienį grįš aikštėje prieš Livonia Clarenceville.

Jei norite, kad jūsų vietinės vidurinės mokyklos sporto naujienos būtų nemokamai pristatomos į jūsų pašto dėžutę kasdien, paspauskite čia ir prisiregistruokite gauti vieną iš mūsų vietinių vidurinės mokyklos sporto informacinių biuletenių.

JŪRA:

Balsuokite už Ann Arbor rajono savaitės sportininką (sausio 17–22 d.)

4 Ann Arbor rajono krepšinio komandos pelno vietas naujausiuose „Associated Press“ reitinguose

Nusivylusios pergalės paveikė Ann Arboro srities berniukų krepšinio galios reitingus

Geriausios komandos išsiskiria Ann Arbor rajono merginų krepšinio galios reitinge