Andrew Jonesas vaidina didvyrį pergalės pratęsime prieš OU

NORMANAS, Okla. (KXAN) – Teksaso „Longhorns“ gynėjas Andrew Jonesas išgelbėjo savo geriausius žaidimus Oklahomoje. Jonesas antradienį įmetė 20 taškų ir paskatino Teksasą 80:78 pratęsti pergalę prieš varžovą-Sooners Normane.

„Texas“ (19:7, 8:5) atkovojo 17 taškų pralaimėjimą „Baylor“ stadione, šeštadienį ir iškovojo trečiąją pergalę „Big 12“ išvykoje šį sezoną. Timmy Allenas suderino Jonesą su 20 ir šešis įmušė per pratęsimą, taip padidindamas „Longhorns“ penktąją pergalę 1 pergale šį sezoną.

„Longhorns“ puolėjas Tre Mitchellas antradienį nebuvo komandoje dėl asmeninių priežasčių, KXAN sakė „UT Athletics“. Mitchellas šį sezoną Teksaso komandoje pradėjo 17 rungtynių ir vidutiniškai pelno po 8,7 taško. Mitchello sugrįžimo į komandą grafiko nėra.

Mitchello nebuvimas paliko Teksasą su skyle pradinėje sudėtyje.

Nors Brockas Cunninghamas ir Dylanas Disu žengė kitais būdais, kurie ne visada matomi langelyje, didžioji dalis „Longhorns“ taškų buvo surinkti iš pradinės sudėties. Christianas Bishopas ir Marcusas Carras surinko po 16 taškų, o Teksaso atsarginių žaidėjų atsarginių žaidėjų suolelis surinko po septynis taškus.

„Longhorns“ „turnyro atnaujinimas“ neabejotinai turi blizgesį po paskutinių keturių savaičių rezultatų. Teksasas yra 6:2, o tris iš šių pergalių laimėjo prieš reitinguotus varžovus. „Longhorns“ žaidė skubiai antradienio vakarą, atsakydami į kiekvieną „Soners“ bėgimą.

Teksase reikės tokio pat požiūrio prieš antrąjį sezono susitikimą su Nr. 11 Texas Tech Šeštadienis. Šio savaitgalio rungtynės su „Red Raiders“ vyks Ostine 11.30 val. CT.

Prieš dvi savaites Teksasą užklupo priešiška aplinka Liuboke, kai vyriausiasis treneris Chrisas Beardas pirmą kartą grįžo į Liuboką po to, kai tarpsezoniu paliko „Red Raiders“.

NCAA turnyro komitetas šį savaitgalį išleis 16 geriausių turnyro komandų. Remiantis skliaustų projekcijomis, Teksasas yra šios linijos pakraštyje. „Longhorns“ šiuo metu prognozuojama kaip Nr. 4 arba Nr. 5 sėklos, o „Atrankos sekmadienis“ liko šiek tiek daugiau nei trys savaitės.