Alas Horfordas buvo apdovanotas už „geriausią žaidimą“ per karjerą „Celtics“ 4 žaidime, laimėjimas prieš. Giannis, Bucks | Bleacherio ataskaita

Stacy Revere / Getty Images

Al Horford žaidimas.

Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas gali būti geriausi Bostono „Celtics“ žaidėjai, tačiau būtent 35-erių Horfordas pirmadienį išleido atkrintamųjų varžybų magiją. Jis nepaisė Tėvo Time, pelnydamas 30 taškų ir atkovodamas aštuonis kamuolius, o „Celtics“ 116:108 įveikė Milvokio „Bucks“ 4 Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse.

Po to, kai Horfordas pasižymėjo geriausiu karjeroje, serijoje rezultatas yra po dvejas rungtynes:

Timas Bontempsas @TimBontemps

Jei Bostonas pasitrauks iš šio žaidimo, tai gali būti geriausias Al Horfordo karjeros žaidimas.

Horfordas ne tik užpildė statistikos lapą, bet ir pastatė „Celtics“ ant nugaros kai kuriomis didžiausiomis rungtynių akimirkomis, kai atrodė, kad Giannis Antetokounmpo (34 taškai ir 18 atk. kam.) ketino „Bucks“ laimėti. neįtikėtinas jo paties pasirodymas.

Floridos universiteto produktas vien per ketvirtąjį kėlinį pelnė 16 taškų, derindamas tritaškius, judesius juostoje ir net smūgiuotą dunką virš Antetokounmpo.

Tatumas atšoko po bjauraus metimo 4 iš 19 trečiosiose rungtynėse – pelnė 30 taškų, atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atliko daug rezultatyvių perdavimų, o per paskutines penkias minutes pelnė 10 taškų, o „Celtics“ atgavo pagreitį. jų pusėje.

Jie stengsis tai išlaikyti, kai serija grįš į Bostoną trečiadienio penktoms rungtynėms.